MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зв'яжіться З Нами » Глюки/помилки в текстах .
Глюки/помилки в текстах .
knopaДата: Пятниця, 15.07.2016, 19:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 762
Глюки/помилки в текстах .
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.07.2016, 19:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Знайшов собі дівчину! Саме знайшов, тому що познайомився на вулиці. Все було шикарно і разом гуляли, в сексі все супер. Коли приходили до мене відразу починав до неї чіплятися, вона відповідала и так було десь на протязі місяця.
А буквально на днях, приїзжаємо до мене, я її накормив ми танцювали, я запилив свічку, почав приставати и тут я виявляюся "тупою скотиною якій потрібен тільки секс" (за неділю до цього ходили в театр!!!)"Мерзотником який її не поважає" та "Падлюкою". А проблоема в тому що у неї місячні!!!!!!!!!
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.07.2016, 19:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Блін...та ну нафіг.
Мені набридло себе винити у тому у чому я насправді не винен ані трішки. Так я хочу у 24-25 років одружуватися. І це нормально!!!! Я не зобов'язую тебе ні до чого але я не можу дати тобі вільних стосунків. Я не буду себе контролювати...я є я.
 
OlenkaДата: Неділя, 23.04.2017, 22:32 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Дуже подобається дівчина і я їй начебто також.Але така проблемка вона каже що не хоче зараз ніяких стосунків:(
Так як довго зустрічалась з хлопцем і він її кинув, А зараз хоче погулять без відносин.Я все розумію ладно хай гуляє ,але хоч би щоб без мужиків всяких якщо вона буде гулять і в плані Сексу то дуже обідно....Тоді мене взагалі відверне від неї.Що ви скажите робить в цьому випадку?Дуже хочу з нею зустрічатись навіть не проти одружитися!Але вона не хоче ніяких відносин от тут то і проблема і коли дізнаюсь що їй звонять пишуть всякі уї**ни то злості просто дуже багато готовий убить тих хто до неї телефонує.Коли просто гуляєм разом дуже хочеться її обнять і поцілувать але ж знаю що вона відверниться:(

--------

Ты забываешь парень, что "твои чувства" - это всего лишь твои чувства, игра в одни ворота, и отвечать тебе взаимностью она не обязана. А ты ей уже хочешь на горло наступать. Она не твоя, по крайней мере пока что! Расслабься и признай это. Желай ее, удиви ее, но только если она того стоит!....- скажи об искренности чувств. Но Боже упаси - попытаться ее удержать!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зв'яжіться З Нами » Глюки/помилки в текстах .
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом