MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи Нормально Коли Мастурбують? (Я хочу знати, якщо онанізм це погано?)
Чи Нормально Коли Мастурбують?
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 18:26 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Я хочу знати, якщо онанізм це погано? Я дуже збентежений, щоб запитати моїх батьків. І чому люди роблять це?

Мастурбація-це не погано. Це робить більшість дівчат! Звісно трохи незручно говорити про це, але ви можете бути впевнені, що більшість дівчат займаються цим, і нехай тебе це не бентежить. Якщо робити це в громадських місцях або чимось нечистим, що може призвести до інфекції, мастурбація насправді як правило вважається хорошою річчю. Онанізм-це спосіб з'ясувати, що для вас краще в сексуальному плані без партнера, також без вагітності чи заражень та захворювань, що передаються статевим шляхом.
Що стосується причин, чому люди мастурбують, то важко сказати. Всі роблять це з різних причин. Але я думаю, що велика причина-це, почувають себе добре при цьому!
Прикрепления: 0756880.jpg(19.1 Kb)

OlenkaДата: Середа, 16.11.2016, 16:52 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Буду знати!

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи Нормально Коли Мастурбують? (Я хочу знати, якщо онанізм це погано?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом