MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Люблю подругу – я лесбіянка?
Люблю подругу – я лесбіянка?
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 00:58 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Оленка, 16 років: я Ніколи раніше не помічала у себе схильності до дівчат, навпаки – раніше мені подобалися завжди хлопчики. Але я не знаю, що зі мною відбувається – трапляється, що мені сняться еротичні фантазії з моєю близькою подругою, крім того у мене склалося враження, що я закохалася в неї. Я заплуталася в цьому всьому. Чи це означає, що я лесбіянка?Період статевого дозрівання-це час, коли наш організм переживає справжню революцію. За межами підліткового віку, формується наша психіка і сексуальні уподобання. Також у віці десятків років, ми переживаємо першу любов та захоплення – як чисто платонічне і еротичне. Саме тому наші почуття плутаються і не до кінця розуміємо з того, що в даний момент відчуваємо.

Випадкові, мимовільні фантазії про кохання гомосексуалльного роду трапляються досить часто у підлітків, як дівчаткам так і хлопчикам – це типовий процес становлення сексуальності, коли гормони керують нашими діями, а сексуальна напруга зростає.

Як ти сама помітила – весь час тобі подобалися хлопчики, так що ти не повинна мати сумніви у своїй гетеросексуальності. З плином часу, коли закінчиться гормональна буря в організмі, визначить у кінцевому рахунку, сексуальні уподобання і закінчаться сумніви.
Прикрепления: 4613678.jpg(20.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Люблю подругу – я лесбіянка?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом