MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
6 міфів про анальний секс – точка зору жінки
OlenochkaДата: Четвер, 17.08.2017, 09:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Анальний секс викликає багато емоцій. Важко цьому дивуватися. Кажуть, що у нього є смак забороненого плоду (а отже, тим паче бажаного). Чоловіки, часто хочуть спробувати, кажуть що інші відчуття, що тугіше , та дає їм відчуття домінування над жінкою, тим більше, що анальний секс найчастіше поєднує в собі задоволення, з невеликим болем.Жінки більше не хочуть...В основному через біль, але також через причини естетичного характеру. Я запитала кількох жінок про їх досвід з анальним сексом, і я хотіла б Вам сьогодні розповісти про це.

"Це другий отвір служить для чогось іншого", – сказала одна з подруг. Чи тільки?

МІФ 1 – "Це не може бути приємним!"

Один з міфів стосовно тем анального сексу стверджує, що жінка не може мати оргазму, через анальний прохід, так навіщо туди пускати член, якщо і так не буде з цього ніякого задоволення. Не знаю, як виникла ця нісенітниця, але майже половина опитаних мною жінок сказали, що відчувають анальний оргазм та він є зовсім інший, інтенсивніший та довшої тривалості. Звичайно, досліджень не було кількісних, тим більш офіційних, можливо, в моєму оточенні є виключення  так що, Якщо хтось мені доведе, що це єдині жінки, які відчувають задоволення  від анального сексу, то з задоволенням куплю їм пиво. Або змазку

Є жінки, в яких самі сильні оргазми є тоді, коли чоловік одночасно стимулює їх піхву і анус (це вимагає трохи вправності, але при одночасній дії язика і руки - це, звичайно можливо).

МІФ 2 – "я Намагалася, але занадто маленька дірочка"

Анус складається з сильних м'язів, так звані сфінктери. Вони мають інші властивості, ніж вагінальні м'язи (наприклад, м'язи кегеля), між іншим тому що вони дуже схильні до стресу – чим більше жінка зайнята, тим менша
 ймовірність того, що ці м'язи розслабляє. Але в той же час дуже пластичний – чим більше ви будете грати з ними, тим отвір буде робити більший.

Для початку варто спробувати самостійно пальцем торкнутися свого ануса. Помасажуйте навколо і подивіться, чи в змозі ввести туди кінчик пальця. Подбайте про те, щоб нігті були короткі, тому що внутрішня оболонка прямої кишки тонка, її легко пошкодити. А може під час мастурбації, поклади палець і ти побачиш, які відчуття? Коли вже будете почувати себе впевненіше, запропонуйте це своєму хлопцеві. Нехай він вводить один палець, або два, чим довше стимулювати околиці, тим легше буде ввести все, що завгодно.

МІФ 3 – "Пеніс мого партнера надто великий"

Досвідчені жінки кажуть, що анальний секс у тебе в голові і що чим більше вони порушені, тим більше можна туди вставити. І розмір пеніса не має ні найменшого значення. Жінки, які хочуть спробувати, стверджують, що саме цього найбільше бояться, тому що їх партнер-це як раз добре обладнаний, адже чим більше пеніс, тим більше болить. Нічого більш далекого від істини немає. Але про це трохи пізніше. Головне, щоб жінка контролювала, як швидко пеніс буде у неї проникати. Потрібно повільно, сантиметр за сантиметром і почекати деякий час, поки сфінктери підлаштуються. Варто використовувати мастила, але не перебільшувати, з кількістю – чим більше його буде, тим пеніс буде більше ковзати, тому складніше йому потрапити в потрібне місце. Також варто, щоб ерекція була сильна, а пеніс двердий – знову ж таки для того, щоб легше було ввести його всередину.

Іноді буває, що пеніс невеликий (в сенсі схеми), а піхву досить містка. У таких випадках анальний секс є хорошим рішенням для обох сторін – дозволяє насолоджуватися  різними варіантами з інтенсивним відтінком.

МІФ 4 – „Раз я дозволила, і це було страшенно боляче. Я не садо-мазо"

Анальний секс не повинен заподіювати біль. Якщо не можеш бути достатньо збудженою, тоді дій повільно так ти зможеш досягти поступового розслаблення сфінктерів. А якщо хлопець захоче туди потрапити з силою та без змащення, то є велика ймовірність, що буде дуже боляче і ви можете почати кровоточити (сильні рухи пеніса пошкодять слизову оболонку заднього проходу). Навить якщо больові рухи доставляють Вам задоволення, зверніть увагу на те, щоб не було різкого руху, щоб не привести до виникнення ран.


Важливо ще й те, –  що в анальному сексі не існує такого поняття, одразу боляче, а потім вже можна швидко, різко і без попередження. Жінка потребує розслаблення та хорошої прелюдії коженого разу, коли буде займатися анальним сексом. Втім, те що сьогодні Вам було дуже приємно, не означає що завтра ви не будете напружені та абсолютно готові прийняти що-небудь в зад. Єдине, що змінюється з часом, це Твоя здатність розпізнавання того, що зможеш відкрити, або навпаки.

МІФ 5 – "Це огидно!"

Взагалі проблема, в якомусь вимірі з фізіологією, що не завжди є дуже естетичним. Поцілунки-це обмін слиною, оральний секс – зі слизом і спермою, а деякі люди пускають гази під час оргазму. Багато людей бояться, що анальний секс буде пов'язаний контактом з калом. На щастя, кал виділяється багато глибше, ні пеніс, ані пальці, не мають можливості попадання. На відміну від популярних журналів не рекомендую робити клізму перед сексом, так як дуже сильно очищаються внутрішні стінки а отже, ризик пошкодження більше. Я рекомендую використовувати мастила у великих кількостях, краще всього ароматизатор з запахом – тоді всі запахи будуть прикриті запахом смаком гелю.

Але в будь-якому випадку, анальний секс вимагає великої довіри до партнера і взаємного визнання власної фізіології та виділених звуків. В процесі анального проникнення вводиться трохи повітря. Звідси можуть з'явитися різні шуми, коли партнер буде витягувати свій пеніс. Важливо також, щоб окреме глибоке проникнення виконувати в правильному порядку. Якщо зважитеся на анальний секс, не потрібно потім повертатися до вагінального. Це пов'язано не тільки з потенційними смакових відчуттів, але також за станом здоров'я не слід переносити бактерії з ануса в піхву. Всі ці правила повинні бути зрозумілим для обох сторін, звідси й кажуть, що для анального сексу треба трохи підрости у зв'язку.


МІФ 6 – "анальний Секс небезпечний для здоров'я, а потім не буде триматися кал"

Багато років тому виник міф, що сфінктери з часом зношуються, і що в результаті анального сексу можна почати відпускати кал, звичайно, мати геморой. Нічого більш далекого від істини.Немає ніяких доказів того, що анальні ласки можуть їх викликати. Може, цей міф виник з того, що погано зроблений анальний секс може пошкодити слизову оболонку, викликати біль та кровотечу у деякій мірі схожі на захворювань, викликаних гемороєм. Якщо ж мова йде про нетримання калу, це навпаки – анальний секс стимулює м'язи ануса і позитивно впливає на її функціонування. Правда, перше випорожнення після сексу, анального сексу буває іншим, особливо якщо є сперма всередині. Іноді стілець має іншу консистенцію, іноді в іншій формі, а іноді і в трусиках можна знайти залишки слизу, змішаного з спермою. Це все нормально.

Але майте на увазі, хоча анальний секс не може привести до вагітності, але не захищає нас перед різними захворюваннями, що передаються статевим шляхом (наприклад, ВІЛ, ВПЛ). Тому якщо ти не впевнена, що інша людина є здоровою, використовуйте презерватив, навіть для анального сексу.


Експериментувати в ліжку-це джерело задоволення та азарту. Так що пам'ятайте, ніщо не в силі. Якщо ти знаєш, що хочеш спробувати, а боїшся ризику, про який начиталася в інтернеті. Думки жінок, з якими я розмовляла в рамках анального сексу, розійшлася – третина практикує анальний секс і любить це, одна третина щось там намагалася, але ніколи з повним проникненням та боїться пробувати далі, а одна третина не любить, не хоче і не буде.
Прикріплення: 3197019.jpg (145.7 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом