MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як позбутися від волосся на ногах? ТОП домашні способи!
Як позбутися від волосся на ногах? ТОП домашні способи!
OlenochkaДата: Четвер, 27.06.2019, 20:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Ви хочете позбутися від волосся на ногах, але під рукою немає бритви ? У цій статті ви знайдете кращі способи, на гоління ніг!

Швидкоросле волосся на ногах-це прокляття більшості дівчат. Якщо у нас немає грошей на лазерну епіляцію, то не залишається нічого іншого, як їх голити. У цьому пості ми представляємо способи для гоління ніг, які є гарною альтернативою для одноразових бритв.




Як позбутися від волосся на ногах?
Нижче ми представляємо топ-3 способи на позбавлення від волосся на нігах. Всі процедури виконувати в домашніх умовах.


1. Крем
Крем для депіляції має одну основну перевагу-не викликає роздратування. Процедура, на жаль, досить трудомістка, а день перед її виконанням слід зробити спробу на невеликій ділянці шкіри, але з успіхом може бути альтернативою для машинки або бритви. Застосування крему, досить нанести його на Волохаті місця, почекати потрібну кількість часу і видалити його за допомогою шпателя. Для короткого волосся крем працює ефективніше, ніж епілятор.

2. Пластирі з воском
Епіляція волосся за допомогою пластирів з воском є досить болючою, але ефект зберігається довше, ніж у випадку з кремом. Волосся витягнуте разом з коренем, тому маємо більше часу, і можемо насолоджуватися гладкими ногами. Недоліком цього методу є той факт, що для того, щоб ефективність була більшою, волоски повинні мати довжину близько 1 сантиметра.

3. Цукрова паста
Дія пасти схожа на віск, проте різниця полягає в тому, що паста не прилипає до шкіри, а тільки на волосся, що в значній мірі зменшує болі. Особи, які застосовують цей метод регулярно, стверджують, що з часом волосся виростає все менше і менше, і навіть можете позбутися від них повністю, на деяких частинах тіла.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 6082355.jpg (83.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як позбутися від волосся на ногах? ТОП домашні способи!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом