MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як вибрати килимок для йоги?
Як вибрати килимок для йоги?
OlenochkaДата: Понеділок, 08.07.2019, 20:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
У цьому пості ви дізнаєтеся, який килимок для йоги повинні вибрати.

Йога стає все більш популярною, проте багато людей мають проблеми з підібранням відповідного килимка для вправ. Він важливий, тому що може полегшити або ускладнити виконання різних позицій.




Цитата
Перш ніж відправитися в магазин за покупками, варто визначитися чи йога є одномісячною любовю чи довічною пригодою. Якщо ви знаєте, що хочете займатися йогою кожен день, тоді ви повинні вибрати більш дорогий килимок. Якщо не знаєте, чи залишитеся ви з йогою назавжди, тоді немає сенсу купувати класний килимок тільки для того, щоб він стояв у кутку.

За низькою ціною ми можемо купити базовий килимок малого або середнього розміру. Вони зроблені з ПВХ або іншого пластику. За зовнішнім виглядом вони нагадують пінопласт. Такі килимки гарні для початківців. Однак після декількох місяців інтенсивної практики вони будуть недостатніми, оскільки вони не дають такої хорошої стабілізації при вимогливих вправах.

Гумові килимки-кращий вибір. Матеріал натуральний, і дає хороше зчеплення. Це кращий варіант для людей просунутих. Однак такі килимки можуть коштувати дорого

Ще одним питанням є розмір. Товщина стандартних мат-це 0,1 см; 0,3 см; 0,6 см і 1 см Для людей з чутливими суглобами, ми рекомендуємо товстий килимок. На початок 3 або 6 мм спокійно підійде, якщо немає травм. Розмір 0,1 см-це варіант, скоріше для ділових людей, так як підходять для упаковки у валізу. Такі килимки складаються як звичайний рушник.

Довжина килимка повинна бути трохи більше, ніж наш зріст. Ширина близько 60 см.

Так як при спортивних бюстгалтерах– колір не найважливіший. Краще мати хороший килимок, ніж красивий, але який не дає відповідного зчеплення.

Прикріплення: 9186343.jpg (28.7 Kb) · 5092588.jpg (45.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 10.07.2019, 08:55 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Йога хороша річ
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як вибрати килимок для йоги?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом