MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як візуально збільшити груди?
Як візуально збільшити груди?
OlenochkaДата: Субота, 14.09.2019, 12:11 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4505
У тебе маленькі груди, і ти хочеш збільшити їх візуально? Ми підкажемо, як це зробити!

Великі груди давно в моді, і з тих пір, як пластичні операції перестали бути темою табу, а навпаки  модним, все більше і більше жінок вирішується на збільшення грудей. Підлітки не можуть собі це дозволити, тому що поки вони не повнолітні, відповідають за них батьки. Має значення і фінансове питання-мало яка молода дівчина має суму в кілька десятків тисяч, яку вона може виділити на пластичну операцію. У цій ситуації не залишається нічого іншого, ніж вибрати менш радикальні, але набагато дешевші методи збільшення грудей. Нижче наведені 5 способів, завдяки яким ваші груди будуть виглядати більшими.




Цитата
Як візуально збільшити груди?

1. Бюстгальтер типу push-up. Звичайно, ви напевне користуєтеся ними, тому що такий ліфчик-це найкращий друг кожної дівчини, яка має невеликий бюст, але нам варто про нього згадати, тому що це найбільш зручний і самий ненав'язливий спосіб оптичного збільшення грудей.

2. Спеціальні вкладки. Ви купуєте їх в магазинах нижньої білизни або через інтернет. Можете вибрати такі, які приклеюються до тіла, або такі які просто поміщають в ліфчик. Але ви повинні пам'ятати про них, тому що іноді вони можуть випасти, особливо під час активності.

3. Блузка з жабо. Чим більше, відбувається" в районі грудей, тим більшими вони здаються. Вибирайте блузки з рюшами, декоративним вирізом або іншими добавками, які візуально додадуть об"єму Вашим грудям.

4. Відповідна постава. Не завжди про це пам'ятаємо, але правильна постава має величезний вплив на нашу статуру. Мало того, що ми виглядаємо вищі, то наш живіт стає більш плоским, а груди більшими. Досить напружити сильно плечі, а потім їх розслабити, підняти голову вгору і все готово!

5. Контурувати. Так! Ти правильно прочитала! Контурувати можна не тільки особа, а й інші частини тіла, наприклад, бюст.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 6828599.jpg (38.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.09.2019, 22:00 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4505
Кожному, подобається різне. Тому дівчатам не варто комплексувати
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як візуально збільшити груди?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом