MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » моя мама вважає мене найгіршою в світі дочкою...
моя мама вважає мене найгіршою в світі дочкою...
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 00:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Тепер розкажу детальніше про себе. 
В свої 16 не курю і нп пробовала, не лажу по клубах ( хоча всі дівчата з мого села лазять по них з 11 років) ні разу не була. Раз вжитті пробувала спиртне, в себе на днюсі 2 коктеля. А до того НІ РАЗУ. Не шляюсь з хлопцями. Поступила на бесплатне, добре вчусь ( навіть дуже . З 12 років я гляжу сестру, їй 3 роки.. До дівчат хожу дуже рідко (поки вчилась, приїжала на два дні, то за 3 місяці ні до кого не ходила) через або домашню роботу, або сестру. Дома все що скажуть те і роблю, тілько через погану память буває забуваю. Вопщєм я нормальна людина. А тепер розказую про Маму..... ВОНА вважає мене нічтожеством( так і каже ти тут ніхто звуть тебе ніяк, ти повинна лиш заткуньться навіки. Вона вважає мене найлинивішою людиною в світі, поєму тілько через те що я не дою корову. Гнобить за наймешу провину, наприклад всіхня одежа не складяна. Я їй за ВСЕ АБСОЛЮТНО МОВЧУ. Часом ну таке каже що як ото серце вілкою. Сміється з того що я нікуди не хожу ( обзиває монашкою) а як прошусь вийти на пів часа то не пускає бо робота є. Якби я не старалась щоб вона мною гордилась, тота всеодно всім недовольна. НАПРИКЛАД привезла я свою зачьотку, то вона не бачить 10-9 вона бачить дві сімки, і знов недовольна. Я пробувала з нею говорить, розповідать щось своє. То вона всім своїм видом показує що їй це не цікаво.. Тупо ігнорить по нашому. Пробувала поговорить через ОЦЕ ВСЕ, то вона мене виругала, зі словамияк їй погано що тут працює тільки вона ( хоча батько з братом майже все роблять) їй лишається подоїть апаратом корів і їсти приготувати, і все.. Я боюсь бути гарною, бо було пару раз що просто розсміялась, . 
АЙ БЛЯТЬ НІХТО ЦЬОГО НЕ ПРОЧИТАЄ..... І нікому нахуй ненада мої проблеми. Короче я хочу смерті і ножі не можу в руках тримать бо хочеться....
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » моя мама вважає мене найгіршою в світі дочкою...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом