MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки з хлопцем.
Сварки з хлопцем.
OlenochkaДата: Вівторок, 08.12.2015, 15:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Зустрічаюсь з хлопцем майже пів року, коли виникають якісь сварки то постійно іду на примирення перша(в основному смс пишу),на днях знову посварились-вирішила не проявлюти ініціативу,а почекати його реакції,бо набридло таке відчуття що відносини треба лише мені,як мені бути далі? Чи правильно я дію?

Додано (08.12.2015, 15:24)
---------------------------------------------
Кристина,значить він не дорожить вашими стосунками. Не роби кроків  перша.... 

Є ще один спосіб зберегти безконфліктність у стосунках. Потрібно зрозуміти, що пара символізує собою одне ціле, а всі труднощі, які починаються, приходять зовні. Тому розглядати їх потрібно умиротворено, разом приймаючи назріле рішення.  

Найважливіше - не дозволити новій труднощі розвалити то єдине ціле, що вже є в парі. Якщо навчитися йти на поступки один одному і знаходити компроміс, тоді жодна з проблем не буде страшна.  

Читай http://knopa.info/forum/92-4462-1

 
OlenkaДата: Понеділок, 01.08.2016, 12:51 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Дивне відчуття:
Хотів сказати що від "сексу" нічого не міняється. Ні моє бажання бути з тобою ні ставлення до тебе. Хочеться бути з тобою та робити щасливою тільки більше і більше.
В середу як матимеш час зустрінемося. (як виходитиме тобі)
[це буде побачення щоб будувати стосунки].
А сьогодні я з іншого приводу був)) Щоб дати волю твоїм емоціям...Та і ніколи не зможу досхочу намилуватись тобою.
Щоб не було далі з нами я хочу бути поруч.
Дякую, що робиш мене щасливим.
 
OlenkaДата: Субота, 06.08.2016, 07:08 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Хіба... нам варто витрачати час щоб злитись одне на одного? Подивись логічно...хіба ми маємо так багато часу?
Мені не потрібно змінювати тебе а сприймати тебе такою яка ти є. Не придумувати та не чекати нічого.... Можливо захочиш бути з часом ніжна коли побачиш якесь прояснення у наших відносинах.
 
OlenkaДата: Пятниця, 12.08.2016, 07:08 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Важко, мені буде зі своєю любовю жити. (тобто з тобою).
 
OlenkaДата: Середа, 28.09.2016, 11:25 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Можливо,я такий нервовий і не стабільний тому що не бачу себе і не маю ніякої роботи....перспектив себе.
Чекаю заки ти закінчиш навчання...можливо щось двоє спробуємо. Я не проти готувати....
У львові житло дорого(((
У львові десь 1кім квартира 4000 +комунальні ...
А проїзд...їда.. Одяг. Ну зарплата середня 4800 ....
А в Стрию...хоч і зарплата 2500-3 але живу безкоштовно...свій город 50% продуктів+сад.
Чи скидатися кочувати закордон...шукати перспективу і щось по спеціальності....
Той варіант з чехію я ще маю...якщо не знайду нічого за три місяці то можу поїхати. Я хочу працювати я здатен....заробляти гроші.
Просто не подобається в розлуці жити( то хреново від тепер....
Хоч я і би мав роботу у польщі чи в чехії стабільніше мав щось то всерівно ти будеш шукати вдома роботу. Бо там ми ніхто....
Значить кращий варіант мені вдома шукати. Я заплутався....всі резюме мої висять.....
Ну з моїх одногрупн напевне 1-2по спеціальності працюють...напрям у нас хреновий видно...
У польщі зарплата 14-17тис і блище додому.
У чехії 27тис і жив безкоштовно і обіди
Тут вибір лише за мною ....
 
OlenkaДата: Вівторок, 14.02.2017, 23:16 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Самий яскравий і запам'ятовующійся секс у мене був з коханим після
сильної сварки. Мені подобається жорсткий, коли мене шльопають,
міцно тримають за шию, коли відчуваю чоловічу перевагу. Але тоді
ми сильно зачепили один одного, вперше. Мирилися ніжними
поцілунками, не відкриваючи очі. Потім так само, не відкриваючи
очей, перебралися на ліжко і почали займатися любов'ю, періодично
торкаючись один одного пальцями і губами, перевіряючи, чи закриті
вони. Відчуття були на межі . З одного боку, хотілося бачити обличчя
коханого, але з іншого - із закритими очима всі почуття
загострюються. Ще ніколи ми стільки уваги не приділяли поцілункам
і пестощам тілам один одного. Як згадаю, так відразу балдію.
Ось у цьому різниця між сексом у відносинах і випадковими
зв'язками.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.08.2017, 00:59 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Вам потрібно перестати у всьому цьому копатися і почати думати про себе, спілкуватися з іншими людьми, займатися тим, що подобається) чим більше ви зацикливаетесь на людину, там далі він захоче від вас втекти.

Ось моя думка
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки з хлопцем.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом