MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими ! (Як повернути кохану людину словами-подарунками.)
Сварки між коханими !
OlenochkaДата: Четвер, 05.04.2018, 16:53 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4511
Була у мене вчора днюха. А перед цим десь тиждень тому ми сильно поругались з чоловіком. Він зібрав речі і пішов до мами жити. Сьогодні прийшов миритись, мало не на колінах приповз. На моє питання а на фіга він це зробив, відповів, що просто не знав що мені подарувати на день народження, тому вирішив перекантуватися в мами. Не знав що подарувати, тому подарував скандал... Хлопці, хоч іноді мозги включайте, подарунок то ж не головне...
 
OlenochkaДата: Середа, 09.05.2018, 17:20 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4511
Ніби все норм ,але дуже багато сваремось но через деякий час миримось,через прості дрібнички)деколи я буваю не права а деколи він ..но пробачаємо один одному!ніби дійсно взаємна любов відчувається !і він хоче одружитись ..но я кажу що я ще нехочу ,хотя б трошки почекати...він кажить шо окей !но я боюсь шоб потом як одружимося що ще гірше буде !і боюсь його втратити дуже сильно ,а мені тільки 17р. Ваша думка шо мені робити
 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.07.2018, 08:39 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4511
Пацани,от поясніть шо за фігня. Зустрічалась з хлопцем,він мене уламував на секс,но я не погоджувалась. Ну тоді він потрошки почав просуватись до діла. Спочатку там ласки всякі, тіпа хоче щоб мені добре було і тд. Дійшло до того ,що я йому дрочила(тіпа чисто із любові і щоб зробити йому приємно)... Спочатку ізрідка,потім частіше,частіше. І одного такого разу він почав уламувати мене відсосати. Я категорично не погоджувалась бо не так довго разом і увсього є межі. Тоді він в той же момент охолов до мене,почав дорікати,ми посварились і в кінці він сказав що я шлюха. Нє,ну де логіка,він сам мене на то штовхнув і знав що я його люблю,а тепре тільки я відмовила - відразу "поняв яка я шлюха"... Обідно,блять
 
OlenochkaДата: Субота, 11.08.2018, 15:20 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4511
Трошки не в тему спільноти, але хочу запитати поради. Досвіду у серйозних стосунках маю не багато. Але от були випадки, коли наче доходить справа до того, що може щось скластись, а я на автоматі якось це псую і у висновку розходимось взагалі. Головне це не спеціально, якось підсвідомо чи що. Але потім сама через це переживаю, адже не хочу втрачати людину, але нажаль так і виходить. Чи то може страх чи невпевненість у собі, я не знаю. Що з цим можна зробити чи як це перебороти? 
Дівчина, 22.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.11.2018, 22:36 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4511
Зустрічаюсь с хлопцем.
Починалось все ідеально ,любов ,забота з його сторони .Чому не було з моєї? Все просто 
Я його дуже кохаю ,але він мені не давав це проявляти ,постійно до мене тулився ,обіймав коли просто розмовляли, а я така людина що саме хочу проявляти любов (допроявлялась...)
Сказала йому це типу 
-я дівчина ,я теж хочу до тебе притулитись,обійняти,поцілувати ,а ти мені не даєш це зробити .
Він послухав, дав мені чучуть свободи дій. 
Потім ми почали гавкатись із-за різних дрібниць і переростало в велику сварку 
Вчора зізнався що почуття в нього пропали і т.д. Було дуже боляче.я зразу зібралась і пішла до нього. Ми зустрілись почали говорити ,каже :
-не вени себе і т.д. якщо щось не вийде залишимось друзями ,але можна спробувати заново ,але якщо нічого не вийде ,просто розійтися .Я подавляв в собі рівнивість,а потім стало всеодно....
Дуже боляче ,бо сильно його кохаю, я не знаю що мені робити .Може ви щось підкажете, абож що можете сказати на цю ситуацію і як мені діяти ,допоможіть будь ласка ,я його дуже кохаю.

А чим тобі не подобалось те що він проявляв до тебе турботу і кохав. Нафантазуваоа собі проблему,зіпсувала стосунки тепер конаєш
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими ! (Як повернути кохану людину словами-подарунками.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом