MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Розрив відносин – ти знаєш, що Тебе чекає?
Розрив відносин – ти знаєш, що Тебе чекає?
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 13:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Скінчилися ваші відносини. Сказали: "кінець", і ти стоїш в даний момент свого життя, в такому положенні якому не знаєш, чи те, що ти відчуваєш... нормально. Розпад відносин впливає на все ваше життя. Ось, як дівчата проходять через розставання з хлопцями.







Ти плачеш – постійно чи тільки після певного часу?
Деякі дівчата, які тільки що розлучилися з хлопцем, майже відразу заливають слізьми (і це так насправді у більшості). Інші зупиняють цю
реакцію, хоча вони роблять це несвідомо – в кінці кінців, проте щось у
них ламається, і тоді вони готові плакати всю ніч. Було саме так і у Оксани:
– На початку взагалі не плакала. Я була така зла, коли мій хлопець
порвав зі мною заради іншої, що тільки ця злість мене заповнювала. Мені
захотілося щось розбити! Потім, увечері, просто заснула. А вранці хотіла дізнатися, чи все зі мною гаразд! Гнів з невдоволенням я
відчувала до третього дня, коли інстинктивно я хотіла написати йому
смішне смс. Зрозуміла, що вже ніколи не буду цього робити.... Я
плакала, напевно, всю ніч, – каже підліток.

Стосунки розпалися а Ти все ще хочеш про це говорити?
Так, це безумовно, дуже "дівчачий" симптом. Майже відразу ж
після розставання можете мати бажання подзвонити комусь і просто
викинути з себе все те, що відчуваєш. Не думай про те, добре чи ні,
– просто йди до того кому ти довіряєш, і нехай слова самі
течуть. 
– Коли я розлучилася з Михайлом, я відчувала, що повинна комусь виговоритися! 

Заїдати стрес після розпаду стосунків?
Для багатьох дівчаток їжа є втіхою. А велику потребу в розраді потребують, тоді коли ламаються відносини! Тому не тримай докорів
сумління, що раптом ти все ще думаєш про солодке, і в 2
години ночі хочеш морозива. З часом, коли горе пройде, ви
перестанете так багато їсти.

У вас немає апетиту після розставання?

Так, деякі дівчата в стресових ситуаціях люблять з'їсти щось додаткове, а інші не можу з'їсти буквально нічого. Шлунок стискає,
не мають апетиту, їх болить голова. Це також характерно – не подумай,
що щось не так з тобою, тому що ти не такий, як героїня фільму "Бріджит
Джонс"!

Ти чекаєш, що він скаже?
Скажемо собі чесно – все так і є. Чекаємо, поки він прийде до згоди зі своїми почуттями і вирішить, що зробив помилку. Я вже на телефоні, всі
ще чекаючи на одну маленьку смску. Ми не можемо повірити,
що це справді кінець, це здається абсурдним і не відповідає дійсності.
Неважливо, що він думав коли порвав з вами.
Розраховуєте на те, що зрозуміє і вибачиться за те, що привело тебе
до розриву, або просто повернеться.
У більшості випадків так не відбувається, на жаль. Але ми знаємо, що
це не важливо – ти як і раніше будеш підглядати в телефон, поки не  пройде трохи часу, доки перестанеш це робити. Трохи повільний,
але природний процес.

Ти не можеш уявити собі життя без нього?
Ну, тому що.як це? Він ніколи більше не поцілує мене, вже ніколи не будете триматися за руку, торкатись і взагалі він тепер буде зустрічатися з іншими?
Дуже важко в це повірити, але це природно, що ти не можеш уявити собі
життя без нього. Але насправді це зовсім не так важко. З часом ти
навчишся, а потім... важко буде тобі повірити, що ти була саме з ним!

Ти підглядаєш все ще за його профілем?
Дивишся його профіль на FB, переглядаєш його в Twitter, дивишся також профілі його друзів (а може хтось додав фото з ним?). Цікаво, чи з тобою все в порядку – може, ти перетворюєшся на
якогось сталкера?
Спокійно, це нормально. Важко викинути зі свого життя когось, з ким
проводили майже кожен день. Ви шукаєте якоїсь новини, контакту,інформації... це типовий процес. І не переживай, що відчуваєш себе так –  ніхто не повинен знати.

Одного дня відчую себе відмінно, чи ще буде бажання померти від горя?

Тобто в понеділок ти видаляєш його номер (хоча і так знаєш його напам'ять), ти видаляєш ваші фотографії і вирішуєш почати нову главу
життя. А у вівторок вже відчуваєш, ніби хтось розбив тобі
серце навпіл, і у вас є враження що ніколи не відійдеш від відчаю?. Це
нормально? І як довго це буде тривати?
Перші дні або тижні саме такі, на жаль. Проте з часом все владнається
і моментів відчаю буде справді все менше і менше. Потрібно тільки
дати собі час і думки, про те що ти не одна. Відкрита до друзів та розваг-це
перший крок до нового життя.
Прикріплення: 3263439.jpg (34.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 01.09.2017, 21:24 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Яка між нами райдуга стояла... Яка між нами прірва пролягла...



Кожен з нас так чи інакше, але задавав собі питання: а чи існує кохання на відстані? От тільки відповіді у всіх різні.. Хтось стверджує, що існує, але для цього потрібна довіра, інший же говорить, що відстань вбиває кохання.. Так хто ж з них правий?

Знаєте, дозволю не погодитися з останнім, адже, як на мене, не відстань вбиває кохання, а самі люди.. Ми надто часто любимо приймати рішення за когось, думаючи, що знаємо як для цієї людини буде краще і з кожним кроком помиляємося все більше і більше… Ми самі будуємо стіни непорозуміння між нами.. Більше того, ці стіни настільки міцні, що зруйнувати їх дуже важко… Ми самі створюємо між нами дистанцію, а все тому, що боїмося..

Боїмося того, що ми прив’яжемося до цієї людини і не зможемо більше без неї уявити свого життя, а що буде, коли вона захоче піти? Ми боїмося, що не виправдаємо чиїхось сподівань і таким чином прийде розчарування…


Отак і зникає гармонія, яка була з самого початку, коли ми просто насолоджувалися часом, який проводили разом, коли нам було байдуже хто що скаже чи подумає, коли ми жили просто в своє задоволення… Тоді розлука була для нас нічим іншим, як можливістю скучити одне за одним і з нетерпінням чекати наступної зустрічі… А що змінилося потім?

Потім прийшла рутина, сварки і з кожним новим скандалом відстань ставала дедалі більшою, бувало й таке, що кілометри, які були між нами, здавались нічим, в порівнянні з кілометрами, які пролягли між серцями…



А що коли кохання починалося на відстані? Коли одразу не було змоги бути разом, не було змоги обняти кохану людину, відчути її тепло? Що тоді? Хіба кілометри все руйнували, коли була гармонія в спілкуванні, коли було розуміння? Ні.. Все руйнували знову ж таки самі люди..

Адже на зміну ідеальним уявленням прийшла реальність, яка далеко не завжди виправдовує ваші очікування.. і знову ж таки почалися непорозуміння, сварки і збільшувалася відстань між вами, а з часом навіть докричатися одне до одного ставало неможливо, адже вас розділяли уже не кілометри дороги, а кілометри душі…



Запам’ятайте, причина не в тому, що ви живете в різних містах, проблема в тому, що ви самі боїтеся підпустити до себе кохану людину, тим самим не даючи коханню навіть можливості показати наскільки воно сильне, і скільки всього може витримати… Не ховайтеся за виправданням, що в усьому винна відстань, а майте мужність визнати, що просто ви не доклали достатньо зусиль в боротьбі за своє щастя…

І на закінчення, додаю кілька рядків з одного з моїх улюблених віршів:

Чи ти мій сон, чи ти моя уява,
чи просто чорна магія чола...
Яка між нами райдуга стояла!
Яка між нами прірва пролягла!

Я не скажу і в пам'яті - коханий.
І все-таки, згадай мене колись.
Ішли дві долі різними шляхами.
На роздоріжжі долі обнялись.


https://www.google.com.ua/url?sa=....xlJ5qaA
 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.10.2017, 09:44 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Цитата
МЁРТВЫЕ ОТНОШЕНИЯ. Как понять, что «лошадь — сдохла»?

Все, наверное, слышали выражение "Если лошадь сдохла - слезь". Это всё правильно и многие согласно кивают. Но как определить, что лошадь уже точно сдохла и нет никаких шансов на реанимацию? 
 Где отношения ещё можно возродить, размотав клубок проблем? А где — всё, баста, финита ля комедия?

Предлагаю для размышления, обдумывания несколько критериев мёртвых отношений, которые помогут подтвердить диагноз вашей лошади.

1) Вам уже не интересно доказывать свою правоту, не интересно спорить, ссориться, уже не важно, что подумает партнёр и как он воспримет те или иные слова или то или иное поведение. Пока люди ссорятся, ещё есть энергия в отношениях, ещё их что-то цепляет друг в друге, раз сохраняется важность донести до другого свою точку зрения. Объяснить свои мысли, передать свои переживания, рассказать о своих чувствах. Когда это пропадает, когда уже ставится безразлично непонимание партнёра, его сопротивление, его противостояние, его согласие или несогласие, то да, скорее всего — «лошадь сдохла».
2) Отношения превратились в одиночество вдвоём. Так происходит, когда пропадает эмоциональная связь между участниками союза. Когда каждый живёт в своём мире, в своём пространстве, куда вход партнёру не заказан. Когда ощущается душевная отчуждённость. Когда партнёры не разделяют идеи, ценности, идеалы, мировоззрение друг друга. Часто такие партнёры говорят про отношения, что «мы живём, как соседи». Интересы и деятельность каждого не беспокоит, не волнует, не трогает другого.

3) Рутина, бытовуха. Со временем первоначальный запал отношений иссякает. Первоначальные страсти, влюблённость, искра поглощаются бытом. И тогда в отношениях партнёры будто не живут, а существуют, тянут отношения, как вынужденный груз. Нет больше тех разговоров до утра, не хочется делиться мечтами и планами, нет желания поделиться своими мыслями и разделить глубину друг друга, познать широту каждого. Пропадает сексуальное влечение к партнёру. Отношения становятся очень поверхностными, очень ширмочными, очень дежурными.

4) Отношения подходят к концу, когда кто-то (или оба) снимает с себя ответственность за благополучие пары. Когда пропадает заинтересованность вообще в этом союзе. Когда уже не ясны ни цели этого союза, ни мотивы для его сохранения. Когда становится непонятно, а зачем вообще нам быть вместе? Что я получаю в этих отношениях? Для чего они мне?

5) Когда отношения больше высасывают, но не питают. Обычно такой дисбаланс в получении и дарении энергии и сил в отношениях замечается тогда, когда уже совсем иссяк источник. И часто первые тревожные звоночки партнёр получает от своего окружения: друзья и знакомые начинают отмечать тусклый взгляд, разбитость, вялость, безынициативность. Близкие утверждают, что вы уже не тот жизнерадостный, полный сил и энергии человек. Вы уже не «живчик», не «моторчик». Вы перестали улыбаться и интересоваться окружающим миром. Так происходит, когда один из партнёров относится к другому исключительно потребительски, рассматривает, как донора для ресурсов (денежных, эмоциональных), но не готов отдавать равноценный вклад. Когда фундаментом, основанием для отношений является невроз, а не любовь и не взаимная заинтересованность.

6) Исчезновение личного пространства. Вы в один момент (а может быть, со временем) осознаёте, что в этих отношениях потеряли себя, вы уже не помните, что вас радовало и что утешало до встречи со своим партнёром. Вы полностью поглощены этими отношениями, осталось только «мы» и куда-то вдруг исчезло «я». Не осталось больше ничего личного, своего, интимного, отдельного от отношений. Не отношения стали частью вашей жизни, а вы стали частью отношений. Вы похоронили себя в отношениях, затеряли свою личность, сами стали мертвецом.

7) Кардинально изменились приоритеты и ценности в жизни. Например, отношения начинались во времена студенчества. И свело пару то, что он шикарно играл на гитаре, а она — красиво подпевала. Прошли годы, сейчас он уже построил свой бизнес, руководит крупной корпорацией, у него постоянные командировки, планы, проекты. А она остановилась в своём развитии на том моменте, когда красиво подпевала под гитару. Или напротив, она построила карьеру, родила ребёнка, планирует благотворительный вечер для детей-сирот, а он всё так же играет на гитаре. Только уже соседке сверху. Когда один из партнёров в своём развитии уходит далеко вперёд или когда они начинают жить как-то параллельно, каждый в своём мире, в своей реальности. И что-то общее — исчезает, то, что объединяло раньше — уже не актуально. Каждый отдельный пункт, пожалуй, не может свидетельствовать о бесперспективности отношений. Очень многое перекликается с созависимыми отношениями, с отношениями в слиянии. И всё это по отдельности — решабельно. Но если вы многое нашли про себя, если в каждом пункте что-то откликнулось, то, вероятно, лошадь всё же сдохла.

Мы часто цепляемся за надежду, боимся выйти из отношений из страха одиночества, из-за страха утраты. И первый шаг к тому, чтобы отпустить мёртвые отношения, выйти из них — это осознать, проникнуться пониманием, что вы УЖЕ одиноки, вы УЖЕ в утрате, вы больше не в контакте с другим. «В отношениях есть два греха: рвать живые отношения и удерживать мёртвые».
Автор — Максимова Анна
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Розрив відносин – ти знаєш, що Тебе чекає?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом