MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Дівчині не подобається куні
Дівчині не подобається куні
OlenochkaДата: Неділя, 21.01.2018, 16:07 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Така справа, зустрічаюся з дівчиною близько 2 років, разу місяць пропоную їй зробити куні, весь час відмовляється, мотивуючи це тим, що не подобається. Руками подобається, звичайний секс подобається, мінет без проблем, а от щоб куні -- ну ніяк. Виходило один раз без застережень, коли була сильно збуджена, після ~2-3 годин сексу, але я підозрюю, що вона була просто не в силах відмовитися )) Кожен раз, коли я з'їжджаю нижче по животі, вона починає сміятися і згинатися, мовляв не треба, переводячи все у жарт. Мені 20, їй 19. Я був у неї першим. 



Може вона не хоче тому що їй не подобається як ти робиш? У мене подруга теж не хотіла (я їй ще не робив на той момент), я запитав - чому? Вона сказала, що їй не подобалося. Коротше я взяв ініціативу в свої руки і зробив їй - і їй сподобалося!

Ну не подобається їй - і забий. Не велика втрата)) Не всі дівчата до куні добре ставляться. Мені одна взагалі заявляла, що хлопець, який робить куні, для неї мужиком не є.... (вона любила підпорядкування і жорсткий секс, щоб над нею домінували).
 

Домовтеся на позу .69
Прикріплення: 1143850.jpg (52.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.02.2018, 20:18 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Не думай про техніку про те, "як правильно робити". Закрий очі, відчуй, як сильно ти хочеш зробити своїй дівчині приємно і у тебе вийде зробити це. Віддаючись процесу, калібруючи зворотний зв'язок, зможеш стати майстром...в 100 випадках із 100!

Прикріплення: 2755662.jpg (33.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 17.03.2018, 12:03 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Хто стикався з наступною проблемою: дружина 25 р не підпускає робити куні, навіть доторкнутись ротом не дозволяє, каже що їй "лоскотно", порадьте що робити



Ну підвищена чутливість у неї, це все треба робити легенько, повільно і аккуратно. Є техніки спеціальні, інтернет для кого придумали? Шукай інфу, вчися. Подивись фільм з нею "Секс и ничего лишнего". Поговори з нею відкрито на цю тему, чи погодиться вона, якщо ти постараєшся це робити легенько і лагідно?
Прикріплення: 0735981.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.05.2018, 16:40 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Ненавиджу свого колишнього! Коли парою були - сцени мені влаштовував, репетував, все забороняв. Ми розлучилися, але трахатись продовжували. І сьогодні я йому за все помстилася: під час куні я нассала йому на обличчя. Він кричав на мене і вигнав, але це було того варте!
 
OlenochkaДата: Субота, 19.05.2018, 14:24 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Дивно читати коментарі по типу "куні -фу, анал- фу!". В основному це люди, яким немає 25-30 років. Особисто для мене куні, мінет, анал і, так званий, анілінгус такі ж звичайні речі як і місіонерська поза. І я не якась там извращенка. Просто ви може бути не знайшли такої людини, з яким можна все спробувати. І те, на що ви зараз Фукаєте, принесе вам невимовне задоволення в майбутньому! Бажаю вам знайти масу задоволень і нових відчуттів!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.05.2018, 09:22 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
Познайомилась з чоловіком, після побачення пішли до мене. Діло дійшло до самого цікавого, я почала тянути його голову до низу щоб зробив куні. На що він відвернувся і сказав "я не лижу". Щоооо? Та який чоловік зараз не лиже?! Навіщо такий секс!? Я взагалі цього не розумію. Це що за чоловік!? Так діло сексу і не дійшло, все бажання перебив своїм "не лижу".
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.05.2018, 08:47 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4515
Люблю базікати під час куні... Завжди запитую у чоловіка, чи любить мене, він так мило мене затикає, майже не відриваючись від процесу. Фраза "Я ЗАЙНЯТИЙ!!" просто шедеврально зривається з його язика.
 
OlenochkaДата: Четвер, 20.12.2018, 23:25 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
Кожна жінка, дівчина це унікальне створіннячко. Одній подобається те, іншій це. Запитуй в процесі, а як ти хочеш, чи як краще) 
Практика це наше все, в будь-якій справі
 
OlenochkaДата: Субота, 22.12.2018, 00:50 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4515
Наважився зробити вперше дівчині куньку:липке, солоне, колиться, потне, фууу. Це було перший і останній раз.

Ну що тут додати...) Вище все сказали)) Або не та, або не тоді)) Вона або добряче зачухана в тебе, або ти її своїм підступним язиком підстеріг десь після цілого робочого дня і спортзалу після дня ніг коли вона не встигла змінити "білизну для місячних" на нову)))) Сідай, "2") Працюй над помилками)

Знаєш як кажуть - перший блiн комом. То тобi просто партнерка попалася з непiдготовленою "вовчицьою" чи "куницею". Ви домовтеся наперед - то тодi отримаэш "кицю"
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.03.2019, 01:12 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4515
Закохався у гарну дівчину, струнка мініатюрна, гарнюсінька, ну просто лялечка! Добивався майже рік, дійшло в нас до сексу...і...все, здається, і добре, але там такий, вибачте, вареник, мене це відштовхує! Я все розумію, що це від природи, вона не винувата, це мої таракани, але як бачу при світлі чи роблю куні, то падає і вона це помічає,ображаєтьс, а правду я їй не можу сказати і піти не можу, бо кохаю, може ви щось порадите?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.05.2019, 14:48 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4515
Моя дівчина не любить оральних ласк. Просто її аж трясе від дотику язика до клітора. Просить зі сльозами не чіпати її там. Яка може бути причина?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.04.2020, 16:47 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4515
Зазвичай навпаки-на Мінет схилити важко, а ось від Куні мало хто відмовляється. Хоча на моєму була одна дівчина, яка категорично відмовилася від Куні. аргумент потрясний- "це принижує чоловіка". Ну і в рот взяти не хотіла - "я не повія якась".
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.05.2020, 13:19 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4515
Карантин бере своє. Він нудьги погодилась на куні за гроші, він мені лизав і заплатив ще й зверху. Ну то я вам скажу, що все добре, буду тепер не так активно такі пропозиції відкидати.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.09.2020, 10:20 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4515
Мужика, який не робить куні, навіть мужиком назвати важко. Це свого роду імпотент, з яким не захоче бути жодна жінка.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Дівчині не подобається куні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом