MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зрада » А тема така: чи змогли б ви пробачити зраду? Цікаво почути в
А тема така: чи змогли б ви пробачити зраду? Цікаво почути в
OlenkaДата: Вівторок, 02.05.2017, 09:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
А тема така: чи змогли б ви пробачити зраду? Цікаво почути ваші думки з цього приводу))


Потрібно передбачати таке.. Є різні ситуації коли кохана людина зраджує тобі. Наприклад сама розширена, це коли персона не може задати всі необхідні ласки при акті. Якщо нічого мінятись не буде, тут вже звісно важко щось вкояти. Людині (особливо чоловіку) необхідний секс.. Звісно можна піти на Вільні стосунки, але сумніваюсь що хтось згодиться на це в Україні

Якщо один раз по тупості-глупості-п'яні чи згвалтуванні то так, а якщо б я дізнався що вона це робила періодично, то летіла б вона з вікна як шлюха з нєбоскрьоба

Якщо вона зрадила то вона знайшла кращого за свого хлопця, тобто вона його не кохає, і він їй не потрібен, можливо 1% з 10000 дівчат зрозуміють свою помилку, але якщо я бт кохав ту дівчину я би зраду їй не пробачив, навіть якщо потім мені без неї було би важко.
Прикріплення: 4738052.jpg (10.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 31.08.2017, 10:57 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Залежить від самої людини. Зараз всі кажуть, що якщо один раз людина зрадила, то і вдруге таке зробить. Але я особисто не згідна з цим твердженням. Не будем вдаватись в подробиці, але в мене є знайома пара, де хлопець на п*яну голову зрадив дівчині, та ще й з її подругою, було багато сварок, але тепер вони знову разом і вже досить довго. І ці дві дівчини в нормальних стосунках досі. Просто потрібно вміти прощати, як би це не було важко. Думаю, якщо ти дійсно кохаєш людину, то можна пробачити все!
Але буває і таке, що зраджують просто так.. зайнятися нічим. І про цьому був абсолютно тверезим і навіть не боїться наслідків. От в таких випадках дійсно не варто прощати.
Ну ти сама повинна бачити, як хлопець тобі це каже. З щирістю чи ні.

Прикріплення: 4490580.jpg (42.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зрада » А тема така: чи змогли б ви пробачити зраду? Цікаво почути в
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом