MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
OlenochkaДата: Вівторок, 13.03.2018, 13:24 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4512
Ми з жінкою одружені. Пробували секс в 3 МЖМ класно))) ми до того ставимся як до розваги))) а от дівчину для МЖЖ шукаєм вже майже рік((( чо так тяжко? всі ж хочуть а ніхто не ризикує... жаль... ми самі живем місце маєм! на дорогу дамо як треба.. простітуток КАТЕГОРИЧНО не хочем... по перше дорого подруге хз з ким вона до того... жінка в мене перша захотілось... я перше проти був але спробували і класс!!!! стосунки пішли в гору в плані довіри та й час провели суперово так як ми не маєм комплексів. якщо ти дівчина і ти це читаєш пиши! будем раді новим знайомствам)))) ми не нахабні чистоплотні і виховані))) нуу і саме головне з нами не скучно))) пишіть! Львівска обл. Анон))))
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.05.2018, 10:55 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4512
Кароче було жмж і другою жінкою була моя найкраща подруга...Мого чоловіка як підмінили,нервовий на мене не розмовляє зі мною,,,спимо окремо...я думала,що то проблеми на роботі.Але ні я прочитала переписку їхню переписку в якій йшлося про те як він закохався,що я його бішумені так боляче.От що мені робити в цій ситуації,сказати що знаю чи помститись???
 
OlenochkaДата: Середа, 06.06.2018, 08:59 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4512
Ми з дівчиною (обом по 27) вирішили зайнятись сексом в трьох з ще одним мущиною в якості эксперимента.
Знайшли в віповідній спільноті декількох кандидатів і зробили рішення. Вибір впав на забезпеченого розведеного мущину 42 років.
Він виявився прекрасним коханцем з товстенним членом. 
секс втрьох був прекрасний - але тепер ловлю себе на думці, що коли займаємось сексом вдвох вже ні вона ні я не відчуваєм того екстриму і адреналіну, що був при сексі втрьох. Там були і емоції і ревнощі і багато оргазмів. А зараз стало якось ніяк. Хочемо повторити ще раз, але чи не затяне нас це так що вдвох більше не захочем?
Хтось має в цьому досвід чи пораду може двти?
 
OlenochkaДата: Середа, 27.06.2018, 21:02 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4512
Відгуки про секс утрьох на Woman.ru: "Мій чоловік мене швидко поцілував, а потім дві години трах@ав мою подругу".
 
OlenochkaДата: Середа, 04.07.2018, 22:47 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4512
Привіт всім.
Моя Подруга, з якою я просто трахаюсь запропонувала мені МЖМ.
Я погодився, але встидаюся...встидаюсь при іншому хлопцеві робити їй куні.У мене все
 
OlenochkaДата: Неділя, 08.07.2018, 10:37 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4512
Читав пост та коменти по поводу мжм. З свого досвіду скажу, що в цьому немає нічого поганого. Всі кажуть, як можна з кимось ділити свою другу половинку. Просто. В парах, настає такий момент, коли потрібно розділити кохання та секс. Чоловік хоче щоб його Ж, відчула більше оргазмів, відчуттів, емоцій, уваги. Має бути добре підібраний партнер, кого небудь не будуть брати. І це самі розумієте, що конкуренція між двома Ч, ніби хто краще трахне, чи зробить кунік. В той час Ж, отримує максимум задоволення. Після такого, коли вам запропонують МЖ чи МЖМ, ви скажете МЖМ, томущо, МЖ, вже не буде цікавим. (Головне правильно підібрані партнери)
P.S. для тих хто кричить ЖМЖ це тєма! Задайте собі питання, а чи зможете ви задовільнити зразу двох? Можливо ще якось по цій темі напишу. Анонімно будь ласка
 
OlenochkaДата: Понеділок, 13.08.2018, 19:42 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4512
Хочу розповісти свою історію про то як нам з чоловіком захотілося урізноманітнити своє інтимне життя і спробувати жмж. Знайшли дівчину, збулася наша мрія і не один раз. Вона була целкою. Абсолютна лезбі, сама в цьому призналася. Ночі були страсні, гарячі, я кайфувала коли він трахав її при мені, збивав целку. Як потім я дізналася що пішла вона на це заради мене, закохалася. Муж дуже швидко награвся, а я ні. Продовжувала з нею відносини, діло дійшло до розвода, мені зірвало кришу. В сексі вона була ідеальною, доводила до таких оргазмів що уххх, неможливо на ногах було встояти. Вчасно я одумаллася що це не те що я хочу в свому житті. Послала її чим подалі і повернулася до чоловіка. З тих пір пройшли роки, в нас з чоловіком двоє чудових діток, а вона ще досі шукає зі мною зустрічі. А я згадую це все і крепко обіймаю чоловіка. Яка я дура була. Люблю його безмежно. І більше ніяких експерементів.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 20.08.2018, 21:54 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4512
Вирішили чоловік з жінкою спробувати жмж, чоловік її довго вмовляв до цього. Запросили дівчину (скоріш за все то була його коханка) познайомилися, випили. Після всіх ласк коли діло дійшло до головного вона тупо сиділа дивилася як її чоловік трахає ту дєвку. А про неї навіть не згадав. В ітогі розплакалася і пішла...
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:47 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4512
Вирішили з хлопцем спробувати МЖМ, домовилися з одним хлопцем!Прийшов через пару днів, попили чай, почали справу в підсумку після того, як цей молодий чоловік мене поцілував, мій його вирубив
 
OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 09:07 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 4512
Нещодавно мій хлопець запропонував ЖМЖ, але мені здається що це зрада коли твій хлопець вставляє іншій. а як ви вважаєте?

100%. Половиинка вона одна має бути
 
OlenochkaДата: Четвер, 11.10.2018, 09:49 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 4512
Розійшлися з хлопцем через те що я хотіла тройнічок,мда..а він почав ті с оплі жувати,тіпа ти тільки моя,не хочу,щоб мою дівчину хтось чіпав і т.д.
А тепер,я що хочу те і роблю,і маю за те не погані гроші,от так я живу)))
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.10.2018, 12:22 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 4512
Хочу ЖМЖ. Я прям теку, коли уявляю, як мій хлопець лежить на ліжку, прикутий наручниками, я рухаюся на його члені, моя подруга сидить на його обличчі, він лиже їй, а ми тим часом цілуємося і тискати один одному груди....оооо даааааа
анонимно
 
OlenochkaДата: Понеділок, 19.11.2018, 22:53 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 4512
Секс втрьох?) Я спочатку проти була, але потім я вирішила спробувати, хлопець запропонував вкотре, і ви знаєте, це дійсно круто....я раджу багатьом...
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.11.2018, 16:00 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 4512
Завжди хотів жмж
І спробував нарешті
Ви не повірите, подруга була і її подруга яка мене ненавиділа, хоча я вперше в житті її бачив
Випили, закурили, і почав приставати . А вже само пішло дальше)
 
OlenochkaДата: Четвер, 13.12.2018, 10:03 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 4512
Я вирішив.хочу секс в трьох я моя жінка і її сестра,але незнаю чи погодиться?!
що би ви сказали,як мені намікнути наа це?
боюсь не пойме...і все піде під три чорти

навіть і не думай питати, я розумію в тебе фантазії, та це не варте того, щоб твій шлюб йшов під три чорти. Тобі вирішувати
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом