MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
OlenochkaДата: Середа, 19.12.2018, 23:45 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 4515
У нас з хлопцем була пара друзів, які часто брали участь в секс-вечірках. І одного разу ми вирішили теж спробувати. Спочатку все йшло добре, поки чоловікам це подобалося і вони були готові робити те, що ми говорили (наприклад, пестили мене удвох). Але коли подруга почала догоджати мого хлопця, я відчула ревнощі і спробувала їх зупинити. У підсумку я зрозуміла, що це розвага для тих, хто не відчуває один до одного сильних почуттів.Від тоді,я більше не хотіла таких"розваг".
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.02.2019, 12:04 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 4515
Дівчина, 24 роки. Ми з хлопцем завзяті збоченці, що ми тільки не пробували, зупинилися на тамакері (форма чисто японського БДСМ, коли жінка чоловіка б'є ... по геніталіях) 
Після цього у нас бурхливий секс. Це найкрутіші відчуття, ми обидва тащимся від наших захоплень. Дуже люблю свого хлопця, ми знайшли один одного.
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.03.2019, 13:09 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 4515
Останнім часом хочеться сексу втрьох не знаю чому так, може мені набридло, то що ми з чоловіком вже разом 7 років і щось хочеться нового, не зрозумію що зі мною відбувається, але з кожним днем пристрасть не вщухає а зовсім навпаки. Спілкувалася з коханим з цього приводу він начебто не особливо проти, але тільки з надійною людиною. Не знаю чи варто мені це робити чи ні .... 
Сподіваюся ви мене зрозумієте і не будете засуджувати.
 
OlenochkaДата: Четвер, 09.05.2019, 12:38 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 4515
"У мене є красивива подружка і у мене з нею різноманітний і відмінний с* кс , але вона періодично фантазує про мжм. Я говорю її, що вона тільки моя і більше нікого не хочу окрім неї , хоча ми маєм секс по дружбі . Але час йде і все більше приваблює самі думки, що мене б дуже збуджувало дивитися,як її тр @ хає хтось інший. Я добре зрозумію , що швидше в цілому після такого досвіду закінчиться наша дружба , але це бажання , хітивість все частіше і частіше думаю про це."
 
OlenochkaДата: Середа, 05.02.2020, 12:52 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4515
В сексі хочу шоби мій чоловік трахнув іншу бабу, міняв нас почерзі всю ніч. Шоб в мене на очах він трахав її, щоб вона робила йому мінєт і т.д. Все продумала до мєлочів. Як чоловік приходе домой, а там я і вона, а він приєднуєця. Чоловік про жмж слушати не хоче. Сказав якщо він прийде і то побаче такє, то піздец і мені і тій дівці. Ну, а в целому секс у нас хароший. Просто хочеця шось таке
 
OlenochkaДата: Понеділок, 11.05.2020, 20:19 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 4515
Спробувала секс у трьох. Чесно, фігня рідкісна. Мало того, що твій хлопець, який не любить цілуватися, лизався дві години з іншою, то ще й та дівка вічно плуталася між ногами не могла собі місце знайти. А ще я зрозуміла, що дуже брезгливе, мене почало тошнити. Про оргазм годі й думати, я й так важко кінчаю, а тут перерви задоволення постійні. Тепер бажання такого формату відпало повністю. Хлопець звісно задоволений, хоче ще, але я пас. Хай котиться у світ збочення без мене. Я піду краще прогуляюсь чи книжку почитаю, користі буде більше.
 
OlenochkaДата: Середа, 23.09.2020, 10:02 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 4515
Хочу сексу вдвох. Як не дивно....
Мене драконить кіт моєї дівчини. Він може весь день спати, але як тільки я зніму штани, все, підєц. Той лахмон сідає на комод і сука сверлить мене взглядом весь процес. Вигнати його не дозволяє. Що за нах.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.11.2020, 15:55 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 4515
Розкажу вам шо зі мною сталося в суботу. Був в моєї жінки день народження і я вирішив зробити їй незабутній подарунок до у вигляді сексу МЖМ. Я коли планував то ше не знав шо то буде найбільша помилка в моєму житті. Покликав свого колегу Міська того шо ми з ним разом не шиномонтажі робили. Ми то всьо разом запланували. Ми з жінкою вечером трохи випили у двох, відсвяткували. Коли вона пішла в душ то я маякнув Міськові шоб йшов до хати і сховався в шафу. Вона вийшла з душу і в нас почалася прелюдія в спальні. Я сказав шо маю для неї сюрприз і зав'язав їй пов'язкою очі. Поки я її цілував і пестив Місько вийшов з шафи і присосався до її піськи. Вона коли зрозуміла шо в кімнаті є хтось третій наробила галасу, почала пищати, царапатися, Міськові зарядила п'ятою в око. Якось зняла з очей ту пов'язку. Почала кричати на на нас, обзивати дебілами. Потім одягнулася і кудись пішла. Певно в куми ночувала. Ми з Міськом з того всього розпили бутилку Хортиці і полягали спати. Жінка прийшла додому аж на другий день після обіду. Ходить зла, не говорить зі мною, спить на дивані в гостьовій кімнаті. Дам вам пораду на майбутнє. Ніколи не плануйте такий секс без жінки бо ніц з того не буде! Анонімно.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.12.2020, 13:12 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 4515
Ми з чоловіком вирішили урізноманітнити своє статеве життя і спробувати секс у трьох. Але ми довгий час не могли дійти згоди що краще - ЖМЖ чи МЖМ. Зійшлися на тому, що візьмемо до себе в ліжко трансвестита, щоб нікому не було обідно. На половину чоловік і на половину жінка це ідеальний варіант. Якщо тут в групі є транси, то ставте лайки, плюсики. Ми вам обов'язково напишемо.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 15.12.2020, 12:26 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 4515
Девушки, быстрее вопрос‐интерес к вам,ну парни тоже мнение свое ,по этому поводу,вам нравится или может хотелось, чтобы ваш партнёр, делал куни после того,как кончил он или другой мужик (случай мжм),слизывал это все : смазку,сперму?))
 
OlenochkaДата: Пятниця, 15.01.2021, 13:55 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 4515
Знайшов щоденник своєї жінки, коли їй було 16 - 20 років. А там і жмж і мжм і жмжм, один раз із негром було, пару раз з дівчатами. Навіть не підозрював що в неї така бурхлива молодість була. Сказати, що я в шоці, це нічого не сказати. Їй про це нічого не казав.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.12.2021, 19:09 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 4515
Шукаю дівчину для жж при м.
Мужу інтересно)))
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс у трьох - Ж-М-Ж - не збочення!
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом