MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Анальний секс "За" та "Проти"
Анальний секс "За" та "Проти"
OlenkaДата: Неділя, 06.03.2016, 15:25 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Вважаю анал і правда показником любові: я погодилася спробувати заради хлопця і потерпіти не дуже приємні відчуття, а він помітивши, що мені боляче більше ніколи не пропонував.по-моєму чоловіки, які бачать, що їх дівчата "терплять" АС заради них і продовжують - не люблять по-справжньому
 
knopaДата: Вівторок, 15.03.2016, 18:16 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 763
Недавно хлопець умовив мене на анальний секс. Підсумок: у нього нові відчуття, у мене-істерика, біль, геморой ... Якщо ще хоч раз таке зі мною зробить, відірву його член нафіг і в жопу ним ж виєбу.
 
OlenkaДата: Вівторок, 29.03.2016, 20:39 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
Привіт, це відповідь щодо посту про анальний секс. Я практикую АС зі своєю дівчиною більше 2 років. Тому тут тільки практичні поради на основі того, як ми це робимо.
Порада дівчині:
- В першу чергу підготуйся психологічно. АС для дівчини може бути великим задоволенням(яке ти таки повинна відчути), але при умові, якщо хлопець все робить обережно. Готуйся до невеликого болю спочатку, якщо ж відчуваєш, що боляче і надалі — припиняйте.
- Сходи в туалет, вимий себе, перевір сама, чи немає в тебе там сюрпризів. Cприймайте сюрпризи з почуттям гумору, бо якщо ви такі ж закомплексовані як більшість коментаторів у цій спільноті — хорошого сексу вам не бачити.
- Клізму ми не практикуємо. Один раз спробували — прохід був дуже тугий :D
- Змазкою може бути слина або вагінальна змазка.
- Стимулюй клітор, так приємніше!
Хлопцю:
Тут дуже багато може бути пунктів, бо процес залежить від терплячості хлопця. Але основне правило — прислухатись до дівчини і намагатись зробити в першу чергу їй приємне. Спочатку пальці, потім член. Найкраща поза для початківців — місіонерська, бо якщо хлопець ззаду, член проникає дуже глибоко. Дівчина сама може пробувати насаджуватись на член, так буде легше. Через 3-4 рази уже будете робити це повноцінно і як захочете.
 
OlenkaДата: Середа, 06.04.2016, 12:42 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
Не люблю анальний секс, боляче, бридко і відчуття, що трапиться конфуз. Однак тону в блаженстві коли мій милий вилизує мені попку і злегка вставляє туди палець ... А коли один палець в попу, другий в кицьку, а третім масажує клітор - це просто ТРІПЛ КІЛЛЛ
 
OlenkaДата: Четвер, 14.04.2016, 11:08 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
Дівчина сама запропонувала анальний секс, після того як це сталося, запитав чи було у неї раніше і чому захотіла, відповіла що вперше і що у мене тоненький ніби спеціально для попи зроблений. Прикро
 
OlenkaДата: Середа, 20.04.2016, 15:15 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 3285
З колишнім практикували анальний секс. З нинішнім не виходить, але обидва дуже хочемо. Він думає не виходить тому що у нього великий член. Я з цим не сперечаюся, але просто фішка в тому, що у нього не до кінця стоїть, а не твердий член засунути ну нереально. Сказати йому про це соромлюся, а анального хочеться
 
OlenkaДата: Середа, 15.06.2016, 16:21 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 3285
моя дівчина прекрасно готує, ідеальна в ліжку, вдома завжди чистота. Але категорично проти анала. Це підштовхує мене до думки: розлучитися з нею
 
Slavik1966Дата: Середа, 29.06.2016, 20:29 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 7
Хлопець підсадив на анал. Подобалося шалено. Недавно з ним розлучилася, а анала хочеться дико. На самоті зовсім не виходить. Недавно зрозуміла, що течу як сучка кожен раз, коли ходжу в туалет "по великому". Замислююся почати мастурбувати під час цих справ.
 
OlenkaДата: Неділя, 10.07.2016, 14:12 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 3285
Розговорився тут з подругами. З'ясувалося, що з 5 тільки 1 практикує анальний секс, 4 інші просто вже мають хєровий досвід, але все одно не відмовилися б ще раз спробувати з більш досвідченим партнером. Так що, хлопці, не поспішайте називати нас ханжами і колодами. Може справа в вас самих
 
OlenkaДата: Пятниця, 29.07.2016, 18:38 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 3285
Коли запитала хлопця, навіщо він просить анальний секс, якщо його влаштовує звичайний і оральний. Почула довгу поему про те, що йому хочеться знати, що я належу йому вся без залишку, що це щось нове і т.д і т.п. А наприкінці додав: "А взагалі просто в попу хочу всунути" ...
 
OlenkaДата: Понеділок, 22.08.2016, 18:35 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 3285
люблю анал..це приємно..і не боляче якщо чесно..незаймана тому і задовольняю коханого таким чином..спочатку боялась,а зараз все просто чудово..коли він надає темпу я тремчу просто..найкраще стоячи бо кайфу більше...а коли він кінчає люблю облизувати його товстий член...все для коханого*
якщо можна анонімно,ваша група найкраща,адмін ти просто космос :з
 
OlenkaДата: Неділя, 04.09.2016, 07:10 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 3285
Вважаю, що анальний секс для педиків. Для всіх інших є вагіна.
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.09.2016, 07:25 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 3285
Вже протягом двох місяців вмовляю дівчину на анальний секс. Кожного разу вона відкидає мою пропозицію, хоча вона сама давно хоче спробувати. Але суть не в цьому. Знайшов вчора її особистий щоденник, і випадково знайшов смішний запис, де вона пише (дуже хочу анального сексу, але у мене ПРИЩІ на жопі): з
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:09 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 3285
Сьогодні вставила анальну пробку, коли задовольняла себе у ванній, в самий пік вона повністю увійшла в мене, так ще ніколи не лякалася пробку дістала, потужилась і дістала ..
 
MichaelsceloДата: Субота, 04.02.2017, 11:17 | Повідомлення # 30





Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Анальний секс "За" та "Проти"
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом