MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:28 | Пост # 16
Постів: 1263
Я неодружений хлопець і вже давно недєвственік. У мене сексуальні фантазії хочу щоб мою голову затисли дві жінки своїми грудьми. Бути секс
рабом для пишних дам без комплексів!

Прикрепления: 0777894.jpg(21.2 Kb)

OlenochkaДата: Вівторок, 19.09.2017, 13:15 | Пост # 17
Хочу в позі ззаді намотати твоє волосся на свік кулак і тоді жорстко швидко входити. Далі обома руками стискати шию в цій ж позі.
Укусити легенько за мочку вуха, за хрящик =) Тримати за руки та змінювати темп.

OlenochkaДата: Неділя, 08.10.2017, 10:46 | Пост # 18
Маленька «фантазія»: влаштуватися на роботу секретаркою в яку-небудь велику фірму і бути шлюшкой для боса, при цьому щоб він трахав тільки мене одну. Прямо на робочому столі, серед паперів. Щоб я «забувала» надягати трусики на роботу, випадково показувала мереживо панчіх з-під спідниці. Щоб бос пов'язував мої руки своєю краваткою, закочуючи рукави своєї білосніжної сорочки ...

OlenochkaДата: Четвер, 30.11.2017, 10:06 | Пост # 19
Вогонь у очах, сплелися у пристрасті губи.
І подих на шкіру (один лиш) скликає мурашок... 
Ми знаєм обоє , що зараз в кімнаті цій буде:
Це не для дітей і геть не для скромних монашок...
Вже стогін уста видають ледве-ледве гортанний,
Так спрагло зливаються в єдності наші тіла,
Я кожною кліткою все відчуваю, коханий,
Тебе я у себе, мов райдугу в небо, вплела.
Година так швидко, як мить, непомітно минає, 
А в ній - відображення книги "секретної" поз...
І я - наркоман, ти - наркотик, що часто вживаю,
Щораз потребуючи енної кількості доз...

Опісля - в обійми... І пошепки ніжність на вухо,
І тіла вдихаю твого я п'янкий аромат.
Серця в унісон: то молотом б'ються, то глухо...
Ще кілька секунд...- Ми повторимо все у стократ..!

OlenochkaДата: Понеділок, 05.02.2018, 10:14 | Пост # 20
Хочу ніжно обійняти тебе за талію, повільно провести рукою по щоці, солодко поцілувати твої губи на мить зупинитись, щоб насолодитись твоїм ароматом, непоспішаючи, сантиметр за сантиметром цілувати твою шию, яка з кожним дотиком моїх губ покривається мурашками, знову завмерти, щоб на кінчику язика відчути твій пульс, котрий стає ще більш швидким та виразним, правою рукою опуститись вниз талії і стиснути в лодоні твою попку, а іншою рукою провести в тебе поміж ніг, знову поцілувати в губи і віддатись пристрасті і почуттям...

abramova_onДата: Вівторок, 13.02.2018, 14:54 | Пост # 21
Постів: 11
Про чоловічі фантазії: рекомендую подивитися трилогію "50 відтінків...", або ще краще почитати всі три книги. Там можна багато цікавого дізнатися. До речі, вже вийшла третя частина, бачила трейлер а афішу тут.

OlenochkaДата: Середа, 07.03.2018, 17:45 | Пост # 22
Страшенно подобається, коли чоловік стогне. Шкода, що це така рідкість. Завдяки чоловічому стогону, оргазм наступає в рази швидше. Так що стогніть, сучки з членами. Адже все починається у нас в голові.

OlenochkaДата: Пятниця, 16.03.2018, 14:39 | Пост # 23
Ти сіла мені на коліна і спокусливо дивилася на мої губи, одночасно кусаючи свої. Ще секунда і нас полонив палкий поцілунок. Лівою рукою ти тримала мою шию, а права рука грала з моїм волоссям... Прижавши тебе ближче до себе, моя рука спустилася тобі під спідницю і схопила твої сідниці. Тобі це сподобалось і ти, прикусивши мою губу непомітно посміхнулася. Це додало мені сміливості і друга моя рука позбавила тебе кофтини... Я перейшов на шию, о, як ж ти любиш мої цілунки на твоїй шиї!! Твій легкий стон змусив мене цілувати тебе це пристрасніше. Мої руки спокійно "розгулювали" твоїм тілом, спочатку груди, потім знову сідниці, далі я легенько провів рукою від твого коліна до бедра.
Поклавши тебе на спину я почав цілувати твої груди. І знову твій стон, прикушування губи. За цим споглядати я готовий вічність. 
Мої губи спускалися все нижче і нижче... Рука легким рухом проникла тобі під бюстгалтер і зжала груди. Ти цього не очікувала, і вже хотіла би забрати мою руку, але я знявши пояс, зав'язав твої руки за спину. Ти любиш бути безпомічною в моїх руках. В твоїх очах читалась пристрасть, бажання... і знову цілунок. Довгий і палкий цілунок. Ще мить і твій бюстгалтер на підлозі, за ним і спідниця. Тепер ти перед мною в одних трусиках. Така безпорадна, і така моя. У той вечір ти була ще невинна і кожен мій рух одночасно лякав тебе і надзвичайно подобався... Коли моя рука спустилася до трусиків, ти закрила очі і вигнула спину, давши зрозуміти що бажаєш продовження. Сміливо рука гралася з тобою вже під трусиками. Тепер ти ледве стримувала свої емоції. І знову цілунки твоєї шиї, грудей, легке покусування сосків.. Мить, і ти вже благаєш увійти в тебе...

OlenochkaДата: Вівторок, 20.03.2018, 23:28 | Пост # 24
В мене дуже давно не було сексу. І я стала про нього часто думати. Але даватися комусь незнайомому не хочеться, а сексу-то хочеться. І я їду в метро і постійно думаю про секс, Просто роздягаю себе подумки і уявляю, як хлопець з вагона починає мене пестити. Знаю, це не вульгарно навіть. Або ось ще хочу, щоб мене трахнув чоловік років 50 із зморшками, просто уявляю, що я як немовля йому буду приємна, мня це заводить ...

OlenochkaДата: Середа, 09.05.2018, 17:28 | Пост # 25
Як же хочеться взяти яку-небудь суку і за волосся і їбати її прямо в горло. А потім поставити раком, відшмагати, щоб вся дупа була червона і добре відтрахати. Сильно і глибоко, ударами врізаючись. Щоб пищала. Ех....

OlenochkaДата: Вівторок, 15.05.2018, 16:43 | Пост # 26
Вже ближче до ночі перед тим, як лягати спати, здзвонилися з коханим. Каже, що хоче пофантазувати про секс, так як дуже скучив! Запропонував, коли приїде зайнятися сексом з божевільним адреналіном. Зайдемо в автобус, займемо задні місця, я буду в панчохах і спідниці. Сяду на нього, а він вставить свій член в мою пісю, і поїдемо дивитися місто! Як раз у нас дороги погані, ось струс буде! А коли вийдемо з автобуса, то по моїм ніжкам потече сперма. Буде по всьому місту задирати мою спідничку, тим більше нас ніхто не знає! В примірювальній, в кінотеатрі і т. д. у нас буде секс скрізь.

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::