MENU

Сторінка 2 з 2«12
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:28 | Пост # 16
Постів: 851
Я неодружений хлопець і вже давно недєвственік. У мене сексуальні фантазії хочу щоб мою голову затисли дві жінки своїми грудьми. Бути секс
рабом для пишних дам без комплексів!

Прикрепления: 0777894.jpg(21Kb)

OlenochkaДата: Вівторок, 19.09.2017, 13:15 | Пост # 17
Хочу в позі ззаді намотати твоє волосся на свік кулак і тоді жорстко швидко входити. Далі обома руками стискати шию в цій ж позі.
Укусити легенько за мочку вуха, за хрящик =) Тримати за руки та змінювати темп.

OlenochkaДата: Неділя, 08.10.2017, 10:46 | Пост # 18
Маленька «фантазія»: влаштуватися на роботу секретаркою в яку-небудь велику фірму і бути шлюшкой для боса, при цьому щоб він трахав тільки мене одну. Прямо на робочому столі, серед паперів. Щоб я «забувала» надягати трусики на роботу, випадково показувала мереживо панчіх з-під спідниці. Щоб бос пов'язував мої руки своєю краваткою, закочуючи рукави своєї білосніжної сорочки ...

OlenochkaДата: Четвер, 30.11.2017, 10:06 | Пост # 19
Вогонь у очах, сплелися у пристрасті губи.
І подих на шкіру (один лиш) скликає мурашок... 
Ми знаєм обоє , що зараз в кімнаті цій буде:
Це не для дітей і геть не для скромних монашок...
Вже стогін уста видають ледве-ледве гортанний,
Так спрагло зливаються в єдності наші тіла,
Я кожною кліткою все відчуваю, коханий,
Тебе я у себе, мов райдугу в небо, вплела.
Година так швидко, як мить, непомітно минає, 
А в ній - відображення книги "секретної" поз...
І я - наркоман, ти - наркотик, що часто вживаю,
Щораз потребуючи енної кількості доз...

Опісля - в обійми... І пошепки ніжність на вухо,
І тіла вдихаю твого я п'янкий аромат.
Серця в унісон: то молотом б'ються, то глухо...
Ще кілька секунд...- Ми повторимо все у стократ..!

OlenochkaДата: Понеділок, 05.02.2018, 10:14 | Пост # 20
Хочу ніжно обійняти тебе за талію, повільно провести рукою по щоці, солодко поцілувати твої губи на мить зупинитись, щоб насолодитись твоїм ароматом, непоспішаючи, сантиметр за сантиметром цілувати твою шию, яка з кожним дотиком моїх губ покривається мурашками, знову завмерти, щоб на кінчику язика відчути твій пульс, котрий стає ще більш швидким та виразним, правою рукою опуститись вниз талії і стиснути в лодоні твою попку, а іншою рукою провести в тебе поміж ніг, знову поцілувати в губи і віддатись пристрасті і почуттям...

abramova_onДата: Вівторок, 13.02.2018, 14:54 | Пост # 21
Постів: 9
Про чоловічі фантазії: рекомендую подивитися трилогію "50 відтінків...", або ще краще почитати всі три книги. Там можна багато цікавого дізнатися. До речі, вже вийшла третя частина, бачила трейлер а афішу тут.

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::