MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВСІМ ПРИВІТ!
Є пропозиція поговорити проте, що все ж таки твориться у голові у хлопців, чоловіків під час близькості... :o
 
girlorgДата: Пятниця, 24.10.2014, 12:22 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Хлопці скажіть вам подобається коли зверху ви чи дівчина?
Але коли зверху дівчина то вона сама всьо робить!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.11.2015, 16:38 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Попросила хлопця говорити про свої секс фантазії. Загалом днями йому раптом захотілося трахнути мене між грудей. Все б нічого, якщо б у мене був не 1й, з натяжкою, розмір. Загалом фантазію втілили. Було смішно
 
OlenkaДата: Середа, 14.09.2016, 06:15 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Познайомилася з хлопцем. Гарний, але якийсь зашуганий, невпевнений в собі. Почали дружити, допомагала йому підняти самооцінку, та й узагалі розібратися з внутрішніми проблемами. Через кілька місяців зрозуміла, що закохалась. На щастя, він теж закохався по вуха. Все було добре, але до сексу діло. не доходило - боялась, що він і в сексі надто стриманий, а я дівчина дуже пристрасна. Коли ж діло таки дійшло, він був скований,невпевнений, але я доклала зусиль, поговорила з ним, розказала що мені подобається, запропонувала йому кілька ідей. На наступний раз сталося неймовірне. я такого надзвичайного сексу ще не мала, та й він зізнався, що теж. Мораль: дівчата, не бійтесь вкладувати зусилля у своїх хлопців - повернеться сторицею)
 
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 14:23 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Хочу поділитися з вами своєю найбажанішою фантазією (завчасно прошу вибачееня за помилки та інше) 
В пориві страсного поцілунку ми з дівчиною входимо до напівтемної кімнати з великим ліжком, наякому шовкове червоне одіяло. кімната освітлюється тільки за допомогою свічок. я лягаю і спотерігаю як вона повільно роздягається і йде допомагати роздягнутись мені. коли ми оголені повністю, я ложу її під себе і ніжно пристібаю наручниками да ліжка, після чого одягаю на неї кляп. вона цього не очікує, їй страшно але цікаво, вона не пручається. я дістаю холодний ніж і повільно проводжу лезом по тілу від обличчя до ніг, не залишаючи порізів. коли доходжу ножем майже до кінця, трохи додаю сили, роблячи легенький поріз. потрохи виступає кров. я її цілую і проводжу язиком по тілу до порізу. злизую кров, проте не ковтаю. у мене губи та язик в крові, їй страшно і трохи боляче але вона не кричить і не пручається, навіть не намагається, швитше тихенько стогне від певного задоволення. далі я їй роблю куні з кровю у роті. коли вона кінчає, я жорстко їй вставляю та повільно але з жорстокістю та постійним прискоренням доводжу діло до кінця. за мить до того як я кінчаю, витягую і спускаю на обличчя 
п.с. хлопець 18 років 
п.с.с. як вам така фантазія?
 
OlenkaДата: Четвер, 15.12.2016, 02:11 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Дівчина завжди гарно бриє свою інтимну зону, завжди гарно все і гладенько. Ну але я чесно хочу стробувати , побачити з трошки з заросшим лобком, та навіть і трохи волосатеньку)) то мої фантазії вже давно такі. а за пів року завжди бачу маленьку і гарненьку , побриту ... може ви скажете що я неадекват? ну але хочу такого, хоч інколи... як сказати їй про це? вона бідненька завжди старається щоб все було чудово і гарно, а тут я такі свої фантазії скажу, ще образиться.
 
OlenkaДата: Пятниця, 16.12.2016, 19:50 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Про Новий Рік.
Як би я хотів з тобою його зустріти. Так ось - не тихий вечір, десь в Карпатах або Львів, за вікном пролітає сніг і посвистує легкий вітер. 23.45я з рюкзака дістаю заготовки шнур, ремінь, кульки... 23.50 ти зв'язана, нагнута через спинку дивана (якщо такий буде), кульки занурюються в тебе. З 23.51 твоя сексуальна попа отримує все на що заслужила за 2016 рік тобто по 16 ударів на кожну окрему по..) 23.59 за цей рік ви все своє заробили) 23.59.01 я тебе смачно цілую, не можу відірватись, але час піджимає. 23.59.30 ти все ще в позі, а над твоєю попою відкривається шампанське охолоджуючи її. 23.59.40 я тобі помагаю підвестися. 23.59.45 за вікном вже чути феєрверки, ми знову цілуємося. 23.59.46 в бокал лється шампанське. 23.59.50 бокал повний. 23.59.51 виймаю з тебе кульки і кладу до шампанського. 23.59.57 ми випиваємо шампанське. 23.59.59 нагинаю в ту ж позу.
00.00 беру тебе за волосся, я входжу в тебе! Знову феєрверки!!! Ти стогнеш. Вітаю з Новим Роком! 00... твій феєрверк для мене, тепер мій для тебе на гарячу попку)!) тепер нових 17 ( закріплючих) хлопків на твою рум'яну красуню... Відпочинок. П'ємо шампанське вітаємо рідню. І чекаємо продовження...
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:06 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Дико подобається "знущатися" над дівчиною, коли в позиції "зверху" пристрасно її цілую, рукою масажую клітор, покусувати сосочки, іноді спускаюся і роблю приблизно хвилинне куни, потім знову цілую ... Як вона в ці моменти хоче мене, намагається перевернутись на спину і самій бути зверху. Після пари хвилин я здаюся і ось вона вже хоче сісти на нього, в цей момент сильно бю її по дупі "типу не можна, рано", і поки вона не прокричить "ну, будь ласка" не входжу до неї, після чого виходить самий пристрасний і бурхливий секс
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:07 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Жахливо збуджує, коли чоловік під час сексу стогне від того, що йому добре. А мій мч вважає, що стогнуть тільки якщо щось болить. Так і живемо, я стогну від задоволення, а він трудиться мовчки.
 
OlenkaДата: Неділя, 26.02.2017, 14:59 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Хлопець. За все моює бурхливе сексуальне життя партнерок було
дуже багато. У сексі природно було абсолютно все. Озабоченим себе
не вважаю, Аполлоном і атлетом теж, але справа не в цьому. Не так
давно одружився. Дружину свою дуже люблю, ціную і уважаю.Секс з
нею дивовижний, це враховуючи те, що мене ні чим не здивуєш. Але
шалено заводить думка про те, що вона трахається з іншими тіпами,
при мені і без мене ... Якщо чесно, ця фантазія спокою не дає.
Реально розумію. що хочу що б моя дружина була, скажімо так,
повією і змінювала партнерів так само, як і я раніше міняв партнерок,
як мінімум одна за день. Походу це покарання ... А їй крім мене ні
кого не хочеться.
 
OlenochkaДата: Субота, 22.07.2017, 21:17 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4511
Будемо цілуватися, я почну тебе роздягати, у відповідь ти станеш чіпати мій член, який вже стоїть і є дуже твердим. Зіжму в руці твої груди та почну кінчиком язика дразнити рухаючись напрямку шиї.  Роздягнувши не повністю відсуну трусики на бік будеш зверху на мені в позі "наїздниці" А в кінці я заду швиденько рухатися=* 
 
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 09:38 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4511
Люблю після сексу не виймати відразу, а відчути як іноді скорочується її піхва, або венка б'ється. Це приголомшливе відчуття!
 
OlenochkaДата: Неділя, 13.08.2017, 13:47 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
хочу доторкнутись до твоїх ніжних губ своїм гарячим подихом, зупинитись на мить, щоб потонути в твоїх очах, а потім обійняти тебе за талію, і ніжно, повільно, насолоджуючись кожним дотиком цілувати твої губи, максимально прижати тебе до себе, щоб ти відчула як твердішим стає моє бажання, губами почати пестити твою шию і відчувати як пришвидшується твій пульс та дихання, щоб злитись воєдино...
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.08.2017, 01:53 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4511
уяви,що ми відїхали від села, навколо темрява та тишина..обіймаю за талію...твоя рука торкається члена через штани..при цьому зуби кусають мій язик. а я ніжно, повільно, насолоджуючись кожним дотиком, стискаю в руці груди та губами пещу твою шию. Відчуваючи як пришвидшується твій пульс та дихання....не до кінця зняті трусики злегка відтягую у бік... а потім ззаді жорстко та швидко рухаюсь з прискоренням...ти зі мною в такт..при цьому пестячи клітор рукою...
Багато стогонів...ааа
 
OlenochkaДата: Пятниця, 01.09.2017, 12:57 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4511
Трохи про сквірт. Він існує!) І був у багатьох, в тому числі у мене. Трохи
фактів: щоб довести до нього особисто мене, потрібно пальцями
стимулювати точку джі; виходить він не відразу: потрібно розслабитися і
не соромитися партнера;
виділяється рідина дійсно майже прозора і не має запаху; да, зазвичай я
не помічаю, як роблю це, просто ловлю кайф; ми з мч займаємося цим у
ванній, а не поливаємо дивани і ліжка. І останнє: якщо там виділяється
не секрет якихось там залоз, а просто сеча, нам, чесно кажучи наплювати)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » ЧОЛОВІЧІ ФАНТАЗІЇ В ЛІЖКУ
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом