MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата, ви надаєте перевагу жорсткому сексу чи ніжному???
Дівчата, ви надаєте перевагу жорсткому сексу чи ніжному???
OlenkaДата: Четвер, 05.03.2015, 19:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Дівчата, ви надаєте перевагу жорсткому сексу чи ніжному???
 
OlenkaДата: Середа, 17.05.2017, 09:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Було в мене 6 хлопців в плані сексу , і ось з всіма було добре але , не було оргазму .Незнала що , робити а от не давно я познайомилась з хлопцем на вечірці , він мені сподобався ми почали цілуватись .В мене були принципи не спати коли мало знайомі . І ось ми з ним поїхали до мене йшло до сексу він зробив перше мені куні після того я полізла до його сама , я ніколи не відчувала ні з ким такого кайфу як з ним , це було майже півночі по паро разів я просто насолоджувалась і у мене був оргазм , я відчула як це класно .От незнаю чому так всі хлопці були нормально , а цей просто шикарно напевно тому що , це був жосткий секс .Анон
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.06.2018, 16:41 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Мій хлопець не хоче жорсткого сексу зі мною. Він каже, що в мене занадто ангельська зовнішність. Переконаний, що кучеряві блондинки з блакитними очима, не можуть хотіти, щоб їм всадили по саме не хочу. Вважає, що я сміюся над ним, коли пропоную щось більш жостке.
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:58 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Мій хлопець дуже ніжний і романтичний, а я от навпаки, люблю жорстокість. Під час сексу і не тільки. Прошу його мене лупити по попі і по обличчю і хапати за волосся (дико збуджує). Він все це робить саме так, як мені подобається. І буквально недавно під час статевого акту він попросив мене вкусити його за руку. Сильно вкусити. Його це возбудило ще сильніше, а я від цього прохання ще й кінчила з урахуванням того, що довести мене до оргазму дико складно. Ви не уявляєте, як приємно таке почути :)
 
OlenochkaДата: Субота, 20.10.2018, 20:01 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Мої хлопець боїться трахать мене грубо, каже що сильно боляче може зробити, тому що я маленька і худенька. а так хочеться
 
OlenochkaДата: Субота, 26.01.2019, 12:22 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
А чи правда говорять, що дівчата обожнюють грубий секс? Я от свою люблю і хочу приносити лише ніжність) Підскажіть будь ласка...

Звісно я не жінка, тому скажу тільки те що помічаю. Секс починається саме "в голові". Якщо жінка бачить в тобі справжнього чоловіка, якому може довіритися, то вона буде готова на жорсткий секс, навіть якщо до того практикувала лише "ваніль" . Ну а друге, треба вміти спостерігати. Кожна дама індивідуальна і грубість в сексі теж поняття відносне. Головне, щоб це приносило кайф обом, тоді буде все ок.

Канєшно, що любим! 
Тільки про ніжну прелюдію не забудь
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.02.2019, 12:02 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4515
Тільки з одним чоловіком відчувала себе останньою шлюхою, зі своїм чоловіком. У нас з ним не секс, а справжнісінька тваринна їбля. Те, що зі мною відбувається в цей момент, не описати. Демон.. Дика пристрасна їбля з плювками, киданням один одного, кусанням, ляпасами, обзиванням і грубощами. Це повна жесть. Справжня звірина сутність, пристрасть і задоволення.. В інший же час у нас любов і ніжність. Визнаю тільки такий "секс". І навіть не можу уявити, як я буду жити без цього, якщо раптом у нас з чоловіком щось піде не так...
 
OlenochkaДата: Пятниця, 23.07.2021, 13:49 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
....​Жесткий секс.
Когда мышцы избыточно напряжены это приводит к недостатку кислорода и полезных микроэлементов, соответственно снижается питание ткани. А что будет без питания? Правильно, ничего не будет, у организма не будет ни сил, ни возможности что-то чувствовать, ему бы выжить..
И чтобы почувствовать удовольствие и расслабление, сначала нужно очень сильно напрячься и почувствовать боль в определенных моментах. Потому что боль еще и голову отключает, и мысли, которые терзали человека в течении дня, уходят. Любители жесткого массажа знают о чем я сейчас пишу...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата, ви надаєте перевагу жорсткому сексу чи ніжному???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом