MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Під дією алкоголю мене без перерви трахали
Під дією алкоголю мене без перерви трахали
OlenkaДата: Вівторок, 12.07.2016, 12:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Якось знайомий, який мені подобався, запросив мене на День Народження до себе на дачу. Я приїхала з однією метою - затягнути його в ліжко. Я ще ніколи в житті НАСТІЛЬКИ не переоцінювала свої сили. Під дією алкоголю мене без перерви трахали годинами. На світанку я почала подумки молитися (в прямому сенсі цього слова) в надії, що молитви наблизять його до фінішу. Після третьої молитви він все-таки кінчив! Думаю, його друзі, які весь цей час намагалися заснути поверхом вище, молилися разом зі мною. А один з них закурив, спускаючись по сходах, і сказав, що його друг (мій коханець) - монстр, з чим я не могла не погодитися.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Під дією алкоголю мене без перерви трахали
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом