MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс і фізкультура небезпечні для серця у спеку
Секс і фізкультура небезпечні для серця у спеку
OlenkaДата: Пятниця, 07.04.2017, 20:19 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Секс і фізкультура небезпечні для серця у спеку

У сильну спеку бажано відмовитися від фізичних навантажень і занять сексом, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему, так як при аномально високих температурах організм працює на знос, попереджають медики.
Російські лікарі стверджують, що у спекотні дні люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, повинні строго контролювати артеріальний тиск і утриматися від появи на відкритому сонці. Також рекомендується виключити фізичні навантаження, в деяких випадках це стосується навіть регулярних занять спортом і фізкультурою, наприклад, від щоденних пробіжок в парку.
Кардіологи стверджують, що в сильну спеку є ще одне дуже серйозне випробування для судин і серця - це заняття сексом. Причиною цьому є те, що під час статевого акту частота пульсу збільшується, артеріальний тиск підвищується, а частота дихання зростає. Секс у спеку є подвійним навантаженням, яка підвищує ризик серцевого нападу. Під час сексу в спеку серце працює в тому ж ритмі, як і при бігу або підйомі в швидкому темпі по сходах.
Прикрепления: 7100833.jpg(59.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс і фізкультура небезпечні для серця у спеку
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом