MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина заплакала після сексу.
Дівчина заплакала після сексу.
OlenochkaДата: Четвер, 28.12.2017, 23:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Після сексу дівчина відвернулася до стіни і заплакала. У мене відразу паніка, я її гладжу, єдине що мені прийшло в голову це "Вибач, я не хотів. Більше так не буду." =)))) Погладив і заснув поруч з нею. Ну насправді я звичайно хотів, та ще й як буду. А у вас таке було з вашими дівчатами?))



1. Було один раз, заплакала, мені теж якось стрьомно стало, почав заспокоювати. Як з'ясувалося причина банальна до не можливості, я дівчину швидко розвів на секс, ось вона і
вирішила, що раз вона така легко доступна, значить я її після сексу кину.


2. Було в мене таке, з колишньою, коли після 2-х місяців
розставання знову зустрілися, перед зустріччю сказав їй що, не
можу нічого обіцяти, давай зустрінемося для початку, а там буде видно
далі, і стався секс. Після теж заплакала, я обняв запитав у чому справа... спочатку мовчала потім запитала "ти тепер мене покинеш?"


3. Бувало. Але вже до того моменту був в курсі, що іноді дівчата плачуть після оргазму від надлишку почуттів. Тому не здивувався, а лише непрямими питаннями з'ясував. Підтвердила, що просто від того, що "дуже добре")

4. Два рази таке було. Перший прямо під час процесу,я офігів) Виявилося зрадила своєму чуваку зі мною. Я в натурі не знав. Другий раз, що типу на першому побаченні відразу дала і відчула себе повією))
Прикріплення: 4782186.jpg (73.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.06.2018, 00:46 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Сумніваюсь що все нормально, може вона щось згадала, або надумала щось собі, просто кажи їй щось приємне під час сексу, скажи що любиш і т.д. може це і за цього
 
OlenochkaДата: Неділя, 01.07.2018, 13:22 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Мені 19 і я плачу під час сексу
Мене просто в дитинстві вітчим згвалтував і я постійно як займаюся цим, не знаю чому, але починає тупо ридати, хоч мені дуже приємно
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина заплакала після сексу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом