MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мастурбація – ваші найпоширеніші питання
OlenochkaДата: Субота, 25.08.2018, 12:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Про мастурбацію, крім сорому ми знаємо небагато-лише те, що цим займається насправді майже кожен; -). Але, якщо б "зайнятися" деталями, з'ясовується, що є багато питань, які важко пояснити. Звісно, ми не говоримо про них, тому що це одна з найбільш сором"язливих тем. Тим не менш, ми так не соромимося – і дамо відповіді на багато запитань. Ми створили їх на основі листа від вас.Галя, 15 р.: „Часто під час мастурбації я уявляю, що мене хтось гвалтує. Мене це збуджує. Але чи означає це, що щось зі мною не так або що я хотіла б бути зґвалтована насправді?"

Вас може здивувати, але такі думки – пов'язані, наприклад, з грубим сексом, до якого ми примушені, має майже кожен. Починаючи від хлопців (які не гвалтівники, але люблять уявити, що гвалтують), після цього дівчата, які люблять будувати фантазії про те, аби бути зґвалтованою

Якщо у вас є подібні фантазії – не хвилюйтеся, все з  вами в порядку! Ці фантазії беруться, як правило, з необхідності додати пікантності" своїм уявленням, але не мають зв'язку з фактичними потребами. Під час фантазій у нас є повний контроль над тим, що відбувається –  тому то так заманливо.

Аліна, 14 років.: „Іноді, коли я це роблю, то уявляю собі, що роблю це з кількома хлопцями. Це мене збуджує. Але, з іншого боку, я ще незаймана! Чи означає це, що якщо я ляжу з хлопцем в ліжко, то виявиться, що мені з ним не добре, тому що я хотіла групового сексу?"

Ще одна з фантазій, яка приємна... тому що урізноманітнює наше сексуальне життя. Не хвилюйтеся – багато людей думають про груповий секс, хоча насправді не планують його випробувати. Побоювання за те, що колись тобі буде не вистачати одного партнера, є повністю необґрунтованими.

Іванка, 15 р.: „Часто, коли мастурбую,  уявляю, що займаюся сексом з дівчиною. Одночасно я сильно закохана в мого друга з школи, і це вже давно. А може просто себе обманюю, насправді, може я лесбіянка?"

Засудження за гомосексуальні нахили на основі фантазій під час мастурбації це непорозуміння. Дуже часто трапляється, що ми уявляємо щось, у чому зовсім не хотіли б брати участь (див. вище – зґвалтування). Але це привабливе для нас в думках, тому що ми можемо "керувати" і це щось зовсім нове. Ми задовільняємо так свою цікавість. Навіть чоловіки уявляють собі, що іноді займаються сексом з іншими чоловіками, хоча зовсім не гомосексуальні. Якщо, крім того, "живі" ми відчуваємо потяг до протилежної статі, то дійсно не має про що турбуватися.

Ігор, 14 р: „Це прозвучить жахливо, але... мене заводить, коли я чую голоси моїх батьків, коли вони це роблять. Потім почуваю себе, як ідіот – це ж мої батьки! Я якийсь ненормальний, чи що?"

Це одна із самих бентежних речей при мастурбації – іноді вона починається після того, як ми почуємо, що сестра і навіть батьки займаються сексом. Буває, навпаки, пригнічує, тому що, врешті-решт, це члени сім'ї!.

Якщо ви знаходитесь в подібній ситуації, не хвилюйтеся. Вище ніс – з тобою все в порядку. Так, чесно, адже не збуджують тебе самі батьки, а швидше, сам звук того, що недоступне, чи не так? Поки не ходиш і не стежиш за членами своєї родини, все в порядку .


Владислав, 14 р. „Соромно зізнатися, але... я робив це вже кілька разів в школі. В закритому туалеті. Не те, щоб клімат як би мене хтось застукав, просто зазвичай десь в 12 я відчуваю велике бажання. А потім завжди думав, чи зі мною все в порядку..."

Ах, якби стіни різних будинків могли говорити, вони б розповіли про тисячі таких випадків! Справді, часто буває так, що бажання зайнятися любов'ю приходить до нас в певний час дня. У деяких це вечір, у більшості-денні години. Іноді бажання настільки сильне, що виникає бажання зробити це, наприклад, у шкільному туалеті – і деякі це роблять. Спокійно, це нічого ненормального!

Пам'ятайте, що в таких випадках потрібно проявляти особливу обережність. Якщо б хтось почув, або побачив... не весела картина, правда?

Спокійно, це просто мастурбація!

Багато питань, що стосуються мастурбації мучить нас і турбує. На практиці, можна спокійно визнати, що в багатьох речах ми всі схожі. І те, що тобі здається незвичайним, може виявитися зовсім звичайним. Добре про це знати, правда?
Прикріплення: 3274673.jpg (19.1 Kb) · 0594854.jpg (16.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 05.11.2019, 13:09 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Шкода людей, які вважають, що мастурбація, це залежність
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.11.2019, 14:18 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4517
Цитата
Рыбок позови кормить! А если их нет, открой банку со шпротами и крошите им туда хлебушек
. Проанализируй все то что, о чем вы говорили, ведь первое свидание было на "УРА". Во вторых... для того чтобы заманить в квартиру(работает по личному опыту) найди там то, что может ее заинтересовать... Это может быть что угодно... вышивки мамы, диски с ..., книги, какая то инфа в инете... Без разницы... В моем случае сработал предлог посмотреть на мою кошку :)... Если уж завел - дай ей немного времени освоится, расслабится... Включи спокойную музыку (если знаешь, ту которую любит, как бы ненароком) сначала не веди к себе в комнату - это отпугивает... Кухня, гостиная... а дальше смотри по поведению..
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом