MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перерваний статевий акт
Перерваний статевий акт
OlenochkaДата: Вівторок, 02.07.2019, 09:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Всі лікарі і не тільки, говорять що цілком реально дівчина може завагітніти навіть при перерваному статевому акті. Зрозуміло чому, тому що невелика кількість сперми потрапляє з смазкою. Так ось у мене питання: чи були взагалі реальні випадки або це поки що це тільки теорія?!

Цитата
Так, випадки були. Я щось чула (може, і марення, поправте, якщо що), що ймовірність залетіти різко підвищується, якщо перед цим довго сексу не було. Типу, більше сперматозоїдів накопичується...


Чула про те, що існує така статистика: з п'яти пар протягом року, як правило залітає одна пара. Виходить ймовірність залетіти 20%. З розмов з подругами і з прочитаних історій з інтернету слід приблизно та ж ситуація. Як варіант, можна зробити таким чином: в цілому оберігатися таким способом, а в небезпечні дні (дні овуляції) використовувати презик, це в тому випадку якщо у дівчини постійний цикл.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.04.2020, 17:05 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
А ви таке практикуєте?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перерваний статевий акт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом