MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Ділимося проблемами!!!!!!
Ділимося проблемами!!!!!!
knopainfoДата: Вівторок, 24.07.2012, 21:19 | Пост # 1
Administrator
Постів: 2627
Любі дівчатка, допоможіть!!!!у мене проблема...я просто не знаю що мені робити.... cry ....все почалося ось з чого...
 
girlorgДата: Пятниця, 26.12.2014, 00:21 | Пост # 2
Постів: 1730
життя-біль,коли людина настільки подобається,що провів би все своє життя і навіть більше ,але розумієш,що такого не буде( і що... їй того не треба(( і навіть коли буде своя сім*я,згадається ця "твоя людина",а біля неї хтось інший....,не ти...(
 
OlenkaДата: Неділя, 01.02.2015, 17:36 | Пост # 3
Постів: 3307
А у вас було так? Наче все налагоджується в житті і тут ну треба якісь "гарній людині" взяти і все зіпсувати!!
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.04.2015, 16:42 | Пост # 4
Постів: 3307
Одного разу на уроці літератури я закохалася в Льва Толстого. Він донині не дає мені спокою. Я часто шкодую про те, що я не народилася в 19-тому столітті, я б його зачарувала! Пройшло вже багато часу, а я досі подрочую на його фотки.
 
knopaДата: Субота, 04.04.2015, 16:39 | Пост # 5
Постів: 672
накінчав дівчині на лице - розмазав тоналку, вона застидалась і вибігла з кімнати
 
OlenkaДата: Субота, 18.04.2015, 16:12 | Пост # 6
Постів: 3307
а от мій хлопець принципово вважає шо "всі проблеми (в т. ч. інтимні) потрібно тримати в собі, шо все розказують тільки повні егоїсти,які думають тільки про себе, а от ті, хто думають,про партнера, мовчать і все стерплюють" .. бляха то так важко.. я вічно говорю про все що мене бентежить, а він до мене- жодних претензій!!.. майже півтора роки нема куні (було тільки на самому поч стосунків), говорила про це 100 раз, він кожен раз замикається в собі і не хоче це обговорювати (( вже й не знаю,як вивести його на діалог і зрозуміти в чому справа. (((
 
OlenkaДата: Пятниця, 08.05.2015, 19:23 | Пост # 7
Постів: 3307
Думки про секс не покидають. Думала, що тільки хлопці про це постійно думають)
 
OlenkaДата: Понеділок, 18.05.2015, 20:18 | Пост # 8
Постів: 3307
В мене великі щоки. Як це використати у сексі ?
 
OlenkaДата: Неділя, 21.06.2015, 10:49 | Пост # 9
Постів: 3307
Хлопці, якщо б вас не було довший час сексу, і кілька днів прийшлося ночувати з дівчиною, складно прийшлось б? якби ви терпіли?
 
knopaДата: Понеділок, 28.09.2015, 22:20 | Пост # 10
Постів: 672
Романтичний вечір, рамантіка і все таке... дійшло до ліжка, почала повільно роздягати коханого, і тут такий запашок неприємний, що йшов з його білизни... шо за на? хлопці, вам що важко помитись??? і дівчата, як коректно натякнути, що він смердуля? я намагалась (то не вперше), але видно, що не дійшло....
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.08.2017, 18:32 | Пост # 11
Постів: 837
Дівчата,на що ви в першу чергу звертаєте увагу при знайомстві з хлопцем?
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.12.2017, 10:37 | Пост # 12
Постів: 837
Маленькі "рондомні" поради

Домашня
Класична помилка багатьох хлопців. Ось дівчина каже, що вона домашня, і хлопець відразу думає, що "а їй нікуди не треба". Або навіть запитає її "хочеш кудись піти?", вона так невпевнено "та ні", і хлопець відразу думає - ну от, їй заєбісь сидіти вдома.
За фактом будь-яка дівчина завжди хоче романтичного, незвичайного, нового, цікавого, яскравих емоцій. Ось ти їй кажеш "збирайся, одягни гарне плаття/теплий светр, через годину виїжджаємо, тебе чекає сюрприз" - і що? Думаєш вона буде опиратися ногами-руками і буде сидіти вдома? Просто "мало уваги" і "нічого не хоче" - це завжди "хочу всього і дуже багато! придумай і захопи мене, і я буду щаслива".


Потенціал:
Дівчата прекрасно вміють визначити - чи є у тебе потенціал чи ні. Так от в 20 років потенціалу в рази більше, ніж в 30 чи 40. Тому молоду людину судять по перспективі, а дорослого судять по тому, що у нього є зараз, а не по тому що у нього було або ще буде.
Справа не в грошах. Просто успішний, цікавий, розвинений, спортивний, розумний ітд. - як правило є багатшим, ніж середній диванний чувак. Дівчина вибирає кращого чоловіка по сукупності якостей, а не тільки "гроші". Гроші - це самовиправдання невдах - типу навіщо мені працювати над собою і розвиватися, якщо все вирішують гроші? Краще вже посидіти перед телевізором, все одно у мене не буде мільйонів.


Ревність:
З часом розумієш, що контролювати іншу людину - повний брєд. Марна трата часу і нервів, все повинно бути на довірі і здоровому похуїзмі. Коли ти знаєш, що якщо дівчина тобі зрадить або піде від тебе і ти спокійно знайдеш собі через тиждень нову (не гіршу), ти перестаєш ревнувати/паритися/контролювати кожен її крок.


Робота:
Дуже хороший спосіб оцінити партнера. Тому що якщо людина нетямуща в роботі, то вона буде такою в побуті і будь-де.
Наприклад: якщо дівчині ліньки працювати, то буде точно також лінь робити роботу по дому. І якщо вона недолуга в роботі, то буде також недолугою у відносинах (буде виносити тобі мозок).


Стосунки з кар'єристками:
З ними можуть бути відмінні відносини і хороша міцна сім'я. Інша справа, що і чоловік повинен бути на рівні. І навіть якщо не дотягує по грошах, то він має бути старшим, розумнішим, мудрішим, вести відносини, бути головним.
Скрізь свої нюанси, але говорити, що кар'єристи погані-непридатні - це те саме що сказати, качки тупі або красиві дівчата насосали. Просто "кар'єристи" можуть бути різні. Як правило, якщо дівчина, заможна, то у неї вищі вимоги до чоловіків. Тому велика частина чоловіків думає, що вона "сука".

Прикрепления: 9785430.jpg(33Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 26.01.2018, 10:47 | Пост # 13
Постів: 837
Мій тато зараз на роботі в Німеччині. В Україні останній раз був в жовтні. Я часто помічала, що моя мама досить часто переписувалась, і одного разу, коли вона варила їсти, вона залишила телефон, я взяла і побачила що вона на сайті знайомств переписувалась про секс. Казала, що чоловік її не кохає, має іншу, а вона одна з дитиною... Хоча це не так... Коли вона побачила, то сильно мене вдарила. Синяк сходив більше тижня. У школі мене запитували, що сталось. Я сказала, що на льоді впала. Я сказала, що скажу татові про цю переписку, а вона сказала, тоді я ті гроші, що тато передає, тобі давати не буду, будеш сама думати де їх брати, і що я можу забути про смартфони, інтернет та все решта. Що робити?Виростеш тоді зрозумієш, що не варто лізти у чуже життя. Ти ще можеш стати брехункою, яка оббріхує маму...а причину мама вже придумає....та і ти не можеш знати, що тато на заробітках робить у вільний час. Зробиьи вигляд що нічого не бачила і не знаєш. А колись, коли будеш в тих роках що і мама, можливо зрозумієш. І не слухай нікого, просто не лізь
Мама зі злості тобі так відповіла, але вона цього не зробить. Будьте розумними дітьми
Прикрепления: 7628651.jpg(98Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Ділимося проблемами!!!!!!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::