MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Цікавить питання, про пірсинг в язику)
Цікавить питання, про пірсинг в язику)
knopaДата: Середа, 02.09.2015, 15:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
цікавить питання, про пірсинг в язику) Міф чи правда те, що з сережкою мінєт крутіший?:)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 04.04.2016, 10:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Мій хлопець із другом обговорювали дівчат з пірсингом, я вважаю це негарним, але як не странно вони так не думають і шалено хочуть поцілувати дівчину з проколотим язиком і щоб вона зробила їм мінет. Тепер мій хлопець умовляє мене проколоти язик.
 
OlenkaДата: Вівторок, 29.11.2016, 01:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Мені от цікаво, хто як ставиться до пірсингу на язиці. Я сама володарка даної особливості і яких тільки думок не чула. Один з хлопців навіть відмовлявся цілуватися, поки я не зніму сережку. А як на рахунок мінета? Якісь особливі відчуття з'являються?
 
OlenkaДата: Неділя, 22.01.2017, 00:47 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Як збільшити язик, щоб був довшим? (може хірургічно)
Хочеться нормально дівчині відлизати, зробити куні!
Мій язик напевно менше норми і тільки трішки виступає за губ (ну навкруг свої губи облизати можу) ))
яка норма язика в довжині))?зустрічаюся з дівчиною 6 місяців і я навіть не пробував робити куні бо щось сумніваюся що вийде, а так хочеться, і вона мене напевно кине бо не роблю (думає напевно що не люблю, чи ще щось, а я хочу). А може не все так погано у мене хоч і не ідеальний язик. як зрозуміти і знати що мені вийде до того як можливо облажатися?................... з тими комплексами то жах, і у кожного свої(( це я до того що майже усі мають певні комплекси, і вони не дають спокійно жити
 
OlenochkaДата: Субота, 21.04.2018, 13:39 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
У мене проблема..
У мене пірсинг на кліторі,мені дуже нравки,а чоловік каже,що йому мішає ((каже,що йому відбиває бажання займатись сексомзі мною (((що робити?
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.11.2018, 13:28 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4513
Як ви відноситесь до пірсингу в інтимних місцях? Поділіться думкою будь-ласка. Можливо в когось з вас є пірсинг, як воно?

Краще організуйте собі гарну фотосесію, якщо вистачає сміливості – навіть еротичну, роздрукуйте знімки та милуйтесь ними. Чарівні моменти, підібрані образи, око професійного фотографа – і ви побачите, яка ви насправді прекрасна. Це чудовий спосіб підняти свою самооцінку і покращити сприйняття себе.
 
knopaДата: Неділя, 21.04.2019, 14:27 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Цитата
Дівчата як ви ставитесь до інтимного пірсингу у чоловіка? Як ви би відреагували на таке перед першим статевим актом???
 
OlenochkaДата: Вівторок, 11.05.2021, 09:50 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4513
Дуже цікаво, як хлопці відносяться до пірсингу в інтимному місці?
І якщо є дівчата, у яких є пірсинг в сосках, статевих органах, порадьте варто взагалі чи ні, і які нюанси? Важко з доглядом/загоєнням?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Цікавить питання, про пірсинг в язику)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом