MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як підчепити його на вечірці?
Як підчепити його на вечірці?
OlenochkaДата: Неділя, 16.06.2019, 11:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Хочеш знати, як його підчепити на вечірці? Ми Вам Підкажемо!

Вечірка це гарне місце не тільки для веселощів, але і для пізнання цікавих людей. Багато дівчат і хлопців, приходить туди з надією, що їм вдасться кого-небудь підчепити. Якщо Ваша мета схожа, то скористайся нашими порадами і дізнайся, як це зробити.Як його підчепити на вечірці?
Цитата
1. Відповідний дрес-код. Якщо ти хочеш звернути на себе увагу симпатичного хлопця, одягайся красиво, але не зухвало. Хлопці люблять скромних дівчат, а одягаючись вульгарно, ти справиш враження дівчини "легкої" (пам'ятай, що перше враження-найважливіше!).

2. Встанови зоровий контакт. Подивися на нього кілька секунд довше, ніж треба, або посміхнись до нього, щоб дати йому знати, що ти зацікавлена в ньому.

3. Якщо знаходишся в клубі... Підходь сама до бару або вийди на танцполі сама без подруг (пам'ятай, щоб ти їх бачила та вони були поряд!). Дай хлопцю можливість підійти до тебе, і йому буде легше, і тоді танець.
.
4. Якщо ти вдома, запитай його, як він відпочиває, або звідки він знає господаря вечірки. Це може бути початком досить приємної бесіди

5. Не соромся! Якщо бачиш хлопця в перший раз в житті, не повинна мати опору, щоб почати розмову. Зрештою, якщо щось піде не так, то напевне побачите одне одного в останній раз в своєму житті, тому нема чого втрачати.

6. Запропонуй спільний танець або танцюй поруч з ним. Якщо хлопець сором'язливий, ймовірно ти сама запросиш його на танець, але завдяки цьому зможете ближче познайомитися з ним.


А тобі вдавалося когось підчепити? Обов'язково дайте я знати в коментарях!

Джерело: dlanastolatkow
Прикріплення: 7583321.jpg(30.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як підчепити його на вечірці?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом