MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » "Я не можу мобілізуватися, щоб вийти з знайомими”
"Я не можу мобілізуватися, щоб вийти з знайомими”
OlenochkaДата: Неділя, 01.09.2019, 10:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Аня скаржиться на відсутність друзів, але коли є можливість, як правило відмовляється. У списку для нас описує свою ситуацію і просить поради.

Хоча більшість підлітків мріє про велику кількість друзів, то не завжди вони можуть адекватно піклуватися про відносини, щоб їх зберегти. Іноді, незважаючи на щирі бажання, щось йде не так, і хоча ми відчуваємо, що у нас є бажання з кимось зустрітися, коли виникає можливість, просто від неї відмовляємося. Ми використовуємо різні виправдання, щоб не виходити з дому, і в результаті ми втрачаємо друзів. У такій ситуації опинилася наша читачка, Аня. Прочитайте її лист.


"Привіт , мене звати Аня і у мене проблема з друзями, а загалом, це проблема, напевно зі мною, а не з ними. У мене не так багато друзів, хоча я хотіла б мати більше. Тільки як приходить щось до чого я починаю відсторонятися, і я вважаю за краще залишитися вдома, ніж де виходити. Щоб це не було, справа не в тому, що друзі нецікаві, тому що ці подруги дійсно класні. Як пропонують мені зустріч, то я погоджуюся, а пізніше день раніше або ще пізніше не іду під будь-яким приводом. Чи Нормально це??.

Прикріплення: 1153500.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.09.2019, 14:46 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Думаю що таке буває зі всіма. Цілком нормально
 
OlenochkaДата: Понеділок, 09.09.2019, 22:57 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Сама інколи вважаю себе трохи дивною. Головне аби мати людей які тебе розуміють
 
OlenochkaДата: Субота, 14.09.2019, 01:16 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Добре виспатися, інколи допомагає
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.09.2019, 11:01 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Або, ж просто піти на природу та погуляти . Зарядити себе емоціями
 
OlenochkaДата: Понеділок, 16.09.2019, 21:16 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Можна, спробувати підняти мотивацію, за допомогою їжі
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.09.2019, 20:57 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Хороший сон та позитивний настрій
 
OlenochkaДата: Середа, 18.09.2019, 22:38 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
Хороший настрій додає енергі
 
OlenochkaДата: Середа, 09.10.2019, 21:24 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
Всі ми стикаємося з цим
 
OlenochkaДата: Четвер, 17.10.2019, 00:42 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4511
Смачна їжа теж допомагає
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » "Я не можу мобілізуватися, щоб вийти з знайомими”
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом