MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » "Я відчуваю щось до хлопця, у якого є дівчина”
"Я відчуваю щось до хлопця, у якого є дівчина”
OlenochkaДата: Неділя, 22.03.2020, 14:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
У нашої читачки є любовна проблема, яку вона не може вирішити. Що б ви їй порадили?

Цитата
„Привіт,

я довго думала, куди звернутися за допомогою, а потім потрапила на цей сайт, тому тут прошу у вас поради.

Мені 18, і я познайомилася з хлопцем, на якого спочатку дивилася тільки як на друга. Ми добре ладнаємо, у нас є спільні інтереси, і ми відчуваємо себе дуже комфортно в своїй компанії. Зазвичай ми зустрічаємося у великому колі, раз на кілька тижнів, але це, безумовно, найкращий час, який я проводжу з іншими. Ми часто листувалися одне з одним, і нещодавно я зрозуміла, що відчуваю до нього щось більше. Проблема в тому, що у цього хлопця є дівчина (з якою він познайомився з нами, але ніхто в групі не знайшов з нею такого хорошого контакту – дівчина дуже стежить за ним і, здається ревнива всьому). Я не хочу руйнувати ці відносини, тим більше якщо він дійсно любить її, але я не можу контролювати свої почуття до нього.

Мені найбільше боляче бачити їх разом... найдивніше у всьому цьому те, що він неодноразово говорив мені в наших особистих бесідах, що якби він не був з нею, то хотів би зустрічатися зі мною – мені від цього ще гірше. Друга проблема в тому, що мені здається, що у мого друга з ним більш дружні стосунки, ніж у мене, і я намагаюся бути з ним поруч, але він ніби почав віддалятися. Раніше він писав мені частіше, тепер мені доводиться починати розмову. Я не розумію, в чому справа, я ніколи не була нав'язливою, я завжди намагалася жартувати. Він тримає цю дистанцію в повідомленнях, але коли ми бачимо один одного, ми можемо говорити постійно, і теми у нас не закінчуються.

Джерело:dlanastolatek.pl
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » "Я відчуваю щось до хлопця, у якого є дівчина”
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом