MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сексом дружбу испортишь?
Сексом дружбу испортишь?
girlorgДата: Понеділок, 12.08.2013, 19:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
якшо ти не поліно в ліжку то ні :D
 
girlorgДата: Понеділок, 12.08.2013, 19:38 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
 
sofaДата: Вівторок, 13.08.2013, 14:04 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 63
Думаю що так.
як можна дружити з людиною яка була для тебе частиною тебе, а ти береш і все портиш сексом. Друг-це друг.
 
girlorgДата: Понеділок, 07.10.2013, 21:01 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Но!
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 13:16 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Кажуть "сексом дружбу не зіпсуєш".Не одноразово з його сторони проявлялась така ініціатива,я все була проти та ось недавно таки не відмовила. Все йшло добре, я б сказала навіть дуже добре , нічого не віщувало біди і тут він видає "я не можу". Поясніть мені його логіку.Бо сама неможу знайти пояснення
 
OlenkaДата: Вівторок, 16.06.2015, 17:12 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Переспала зі своїм другом, так сподобалось, що трах*ємось тепер як кролики. У нас досі нормальні дружні відносини, але тепер з сексом, обох влаштовує)) Поки що))))))
 
OlenkaДата: Субота, 27.02.2016, 18:45 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
У мого друга вже рік не було сексу, ходить нервовий. Не маю романтичних почуттів до нього, але страшенно хотіла б з ним переспати. Щоб він зі своїм навчанням хоч себе людиною відчув, жахливо за нього переживаю.
 
OlenkaДата: Пятниця, 17.06.2016, 20:17 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Знаєте як то є, почалося все з сексу по-дружбі. Ну і звичайно, що за півроку я в нього почала влюблятись. Тривало це трошки довго, думала собі, що з часом також в мене влюбиться, як я в нього. А не тут то було.
Зустрічались 2-3 рази на місяць. В сексі з ним поводила себе розкуто, як то кажеться по-всякому. Пару разів заводила розмову на рахунок почуттів, але весь час відповіді були якісь неоднозначні, по п'яні пару раз казав, що любить, але тверезий казав, що не пам'ятає. Ще раз повторюю, накрутила собі, що з часом більше звикне до мене, тянути його буде до мене, але ні-фі-га. До слова, я не жирна і не страшна.
Аж вчора вже нарешті почали говорити відверто, і тут почався капєц. Сказав, що подобається йому зараз інша дівчина, і що він хотів би бути з нею. Коли запитала в нього, чи за весь той час, хоча б щось відчував до мене, він відповів, що це був лише секс заради сексу. Блін, так стало обідно, аж серце зжалось. Хоч виду і не подала, навпаки почала говорити, що підтримую його, і що варто йому спробувати. Знаю, що це тупо було з моєї сторони, просто, якщо би почала говорити щось інше, то би розридалась. Він сказав, що на деякий час треба нам припинити ці зустрічі, на що я відповіла, що от тепер вже баста, що я не буду його чекати все життя, поки від буде влаштовувати своє. І запиталась чи він знає, що я його люблю, сказав, що знає.
Я знаю, що зараз будуть писати, що я сама виновата, що нєфік накручувати, який хлопець відмовиться від сексу просто так, дура і т.д.
Я ось до чого веду. Хлопці не можна так! Ходити 4 роки до одної дівчини, і просто так? Знаєте хоч було би не так обідно, якщо б навіть збрехав, що було колись але пройшло вже. А потім ви дивуєтесь, що дівчата стєрви, розводять пацанів. А ви знаєте просто після такого перестаєш вам вірити! От і ведеш себе так, щоб більше не обпектися.
Пи.Си. Знаю, що тексту забагато, але хотілось би почути адекватні коментарі.
 
OlenkaДата: Пятниця, 08.07.2016, 19:04 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Ну це повна дурість!
 
OlenkaДата: Неділя, 21.08.2016, 18:49 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Я старша за нього на 4роки. Дружили , а згодом переспали. Була приємно враженна і тривалісттю і см
 
OlenkaДата: Понеділок, 07.11.2016, 18:40 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Вирішила спробувати з другом так званий "секс по дружбі".Мене він повністю задовільняв,але згодом він мені признався в коханні і мене це злякало,тому я вирішила припинити наші стосунки.Протягом 3 місяців ми не спілкувалися,за цей час я переспала з 5 різними хлопцями по декілька раз.Але жоден не зміг мене довести до такого оргазму,до якого доводив друг.Те як він починав прилюдію,як цілував мої груди,як робив куні і врешті решт займався сексом - це було неперевершено.Я вирішила з ним зустрітись,ми сходили в кафе,трішки випили і переспали.Секс був неймовірний,я кінчила 4 рази (з іншими максимум двічі кінчала).Після сексу він сказав,що досі мене кохає.Цього разу я вирішила заради сексу збрехати і сказала,що теж його кохаю.Після цих слів він накинувся з дикою пристрастю і ми ще двічі зайнялись сексом. Через декілька тижнів стосунків,я незамітно для себе дійсно його покохала.Від тоді пройшов рік і тепер я не уявляю життя без цієї людини і дуже жалію що тоді з ним так поступила.Зараз ми живемо разом і це прекрасно.Здається,коханий прокинувся,йду приготую йому сніданок...і зроблю мінет smile
 
OlenkaДата: Пятниця, 11.11.2016, 12:39 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Секс по дружбі - дивна річ .. Один раз дійшло до того, що хлопець був позаду, тримаючи в одній руці сигарету, а в інший телефон, де листувався з кимось. Ритм не збивав
 
OlenkaДата: Середа, 24.05.2017, 09:18 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
в мене є друг з яким ми знайомі досить давно. недавно вирішили шо наші стосунки треба трошки разнаабразіть. під час одної прогулянки він мене поцілував ,а потім завів в якийсь уголок і почав мацати. я завелася і засунула руки в труси. трахнув мене там же. вирішили весь час цим займатися хоч і дружим
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.05.2018, 09:26 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4514
Доброго дня, вульгарні. Цікавить таке питання. Як ви ставитесь до сексу по дружбі? От в мене є один друг, натякає на секс, але я думаю що це зіпсує наші дружні відносини. Та й стримуватись в бажаннях стає важко.. Як вчинити щоб і друга не втратити, і щоб усім було добре?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 25.06.2018, 09:43 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4514
Не розумію, що ви маєте проти сексу по дружбі? якби в мене не було хлопця з яким я зустрічаюсь багато років (він в мене єдиний), я б також знайшла собі постійного партнера, і навіть не заморачувалась, що там думають інші!дівчина 22 роки
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сексом дружбу испортишь?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом