MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сексом дружбу испортишь?
Сексом дружбу испортишь?
OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 11:04 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4515
Мене тягне до колишнього.,а його тягне до мене. Домовилися зупинитися на дружньому сексі. Обидва не вільні,знаємо, що ні до чого хорошого це не призведе, але що зробиш
 
OlenochkaДата: Неділя, 12.08.2018, 20:41 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4515
Секс по дружбі - це круто. Коли в вашій компанії навіть ніхто не догадується даже, і коли пересікаєтесь погляди нестримуєш посмішку і мурашечкі по тілу від попередньої ночі)))
Тількі от приходить той момент коли дружби вже не хочеться, а хочеться більшого... а йому і так харашо... Вивод - я дура просто.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.10.2018, 18:01 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4515
Дівчина, 18 років. 
За останній рік за кожен місяць було по два-три партнера. Ні, я не зраджую, не блядствую і це не за гроші, чисто близькі дружні відносини і секс. Це моя фізіологічна потреба. З тих, хто був, половина потім намагалися зав'язати стосунки, писали, визвонювали. А мені і друзями добре.
 
OlenochkaДата: Неділя, 16.12.2018, 12:57 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4515
Якщо вона на щось сподівається, а він "по дружбі", нічого не вийде, якщо він на щось сподівається, а вона "по дружбі" діло буде, якщо обидва такі дебіли, що не розуміють по дружбі то чи ні - розходьтеся, не робіть дурних дітей.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.05.2020, 17:00 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4515
Секс по дружбі. За чи проти?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.09.2020, 14:59 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4515
Есть друг,дружим уже более 2х лет.Очень хорошая дружба,поддержка, делились секретами ,переживаниями, вместе пережили и предательство бывших,вообщем настоящий друг.Но,два дня назад мы переспали и знаете, это самый лучший секс был в моей жизни, не знаю почему я не замечала раньше, такого мужчину рядом. Мы в отношениях теперь))))
 
OlenochkaДата: Вівторок, 29.12.2020, 13:39 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4515
Мій друг дуже сором'язливий. А мене це аж магнітом тягне. Хочу його спокусити в Новорічну ніч. Ми дружимо вже 7 років, але він мені завжди подобався. Ми обоє не у стосунках. Думаю цей рік почнеться цікаво.
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.02.2021, 11:43 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4515
А як ви ставитеся до сексу по дружбі??
 
OlenochkaДата: Четвер, 04.03.2021, 15:20 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4515
А у вас був секс по дружбі??
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сексом дружбу испортишь?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом