MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Як же тупо це звучить: " Давай залишимся просто друзями, але
Як же тупо це звучить: " Давай залишимся просто друзями, але
OlenkaДата: Вівторок, 10.02.2015, 14:59 | Пост # 1
Постів: 3286
Як же тупо це звучить: " Давай залишимся просто друзями, але з друзів я тебе видалю, вибач." Ну не можливо дружити з людиною,яку любиш, хоч вбийте, неможливо!!!!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 04.09.2017, 09:06 | Пост # 2
Постів: 2322


Нажаль я не можу порадити легкий спосіб вирішення цієї проблеми. Не взаємне кохання завжди приносить сум та печаль. Але якщо бути оптимістом, можна поставитися до цього як до важливого життєвого досвіду!Так тобі зараз боляче, проте ти будеш жити далі, пройде час і біль почне вщухати, будуть цікавити інші речі. Якщо є бажання, можна спробувати перетворити твоє горе у непоганий ресурс для творчості. Спробуй виразити своє переживання у складанні віршів, або малюнках. Це допоможе зняти напругу, полегшить відчуття, дасть можливість побачити проблему з іншого боку. Також пораджу подивитися цікаві речі, на які так мало часу. Наприклад прочитати книжку, сходити до музею відвідати родичів, подивитися цікавий фільм або мультик. Кохання є важливим компонентом нашого життя, проте не єдиним. Любов до себе і до світу допомагає подолати інші труднощі! В тебе все життя попереду, не слід витрачати його даремно.
Прикрепления: 0431170.jpg(33.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.09.2017, 08:16 | Пост # 3
Постів: 2322
Ні в якому випадку!Недаром є поговорка:"від любові і до ненависті один крок",особливо коли вона продовжує тобі дальше пхати палки в колеса!
 
OlenochkaДата: Середа, 31.01.2018, 00:03 | Пост # 4
Постів: 2322
В цьому логіка є, називається "залишити партнера в якості запасного аеродрому", або як зараз пишуть консерви. Ось що вона отримає, якщо пошле тебе? Нічого. А залишивши в запасних вона має доступ до всіх твоїх ресурсів, що може стати в нагоді якщо розійдеться з васьком. Тобто логіка дуже проста - отримати всі плюси від васька, при цьому залишити доступ і до твого ресурсу.

Швидше дивно коли дівчина після розставання рве контакти повністю. Так буває коли хлопець настільки поганий, що дівчина не представляє навіть як він взагалі коли-небудь міг би їй стати в нагоді. Якщо ж хлопець на зовсім дно і має хоч якийсь ресурс, то дівчина завжди постарається його залишити у друзях/запасних і кинути йому кістку надії на "повернути як було".

Прикрепления: 6922568.jpg(25.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Як же тупо це звучить: " Давай залишимся просто друзями, але
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::