MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Я можу запропонувати тільки дружбу.
Я можу запропонувати тільки дружбу.
OlenochkaДата: Вівторок, 12.12.2017, 22:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
1-ше побачення. Погуляли , просто спілкування про все і досить цікаво. Розійшлися і я написав їй повідомлення типу спасибі проведення часу бла-бла відповідь отримав:
Тобі теж величезне спасибі! Я не проти ще побачитися єдине що хочу сказати, я можу запропонувати тільки дружбу не хочу тебе вводити в оману тому одразу кажу.
Чи можна вийти з дружби ще впринципі і не буваючи в ній. Чи я вічно буду другом?




Бачу класичний злив. Ти їй не сподобався, або накосячив, ось тобі відразу і "дружба". Можна чи ні, залежить в принципі від тебе, якщо дівчина зачепила, то два варіанти: пропадаєш на місяць-два, займаєшся іншими, потім дзвониш знову до цієї та пробуєш зробити спробу номер два. Тобто знову зустріч, але вже під іншим кутом:ти поводишся так щоб не злили. Або відразу наполягаєш на своєму, продовжуєш дзвонити їй, запрошувати гуляти ітд. Але тут скоріше дівчина буде триматися свого рішення і тупити, або взагалі більше не відповість. Оптимально з'явитися через рік, коли вона давно тебе забуде і тоді точно вже її зачепиш. Якщо вона звичайно, нікого собі не знайде раніше

Якщо вона сама йде на контакт з тобою, пише, телефонує, згодна погуляти, то продовжуй з нею спілкуватися і природно поводься з нею як хлопець, тільки не прижимай сильно, інше питання, якщо після того, як вона оголосила дружбу немає спілкування, не йде на контакт з тобою, то сенсу немає. А так, судячи по твоїй ситуації все не так погано, продовжуй і плавно переходь в горизонтальну площину smile Та ні в якому разі не показуй якісь ревнощі, невдоволення чи образи, вона може просто пограти на твоїх почуттях, так що будь на позитиві, спокійний, гнучкий, зваблюй
Прикріплення: 7970235.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Я можу запропонувати тільки дружбу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом