MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » шаблони знайомства з дівчиною...
шаблони знайомства з дівчиною...
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Мої шаблони знайомства з дівчиною!!!! частина 1
1. В ТРАНСПОРТІ
-Вам подобається, куди їде автобус?
-Вам здача потрібна? Давайте мінятися: я Вам Вашу здачу, а Ви мені номер свого телефону!
-Ви знаєте, сьогодні велике свято, прямо-таки ювілей! .. Свято - це те, що я маю задоволення з Вами в одному автобусі їхати, а ювілей - оскільки вже в десятий раз. Як щодо того, щоб відсвяткувати цю справу, сходити в ресторан, кафе?
-Ви не підкажете? У мене тут в кросворді питання складне - слово з шести букв, зазвичай вимовне дівчиною при спробі молодої людини познайомитися з нею? "Відвали"? Точно, підходить! А як Вас звати?
-Ви не проти, якщо я сяду поруч з самим симпатичним джерелом тепла в цьому холодному автобусі?
-Давайте я Вам поступлюся місцем, а Ви мені дасте телефончик ... Ні? Тоді диктуйте телефончик так.
-Коли я бачив Вас раніше, я не міг повірити, що настільки ангельське створення дійсно ходить по землі, і більш того, їздить у тому ж автобусі, що і я. Я думав, що це плід моєї уяви, але сьогодні я набрався сміливості поглянути прямо і зрозумів, що такої неземної краси мою свідомість уявити не змогло б.
-На Вас не сильно тиснуть? .. Знаєте чому? Тому що я їх всіх стримую. Ось тепер я знаю, як почувають себе рибки в консервній банці, але якби там були такі симпатичні дівчата, то я б і там погодився поряд з ними полежати.
-Не підкажете - де тут у нас вагон-ресторан?
-Нічого, якщо я буду вирячитися на Вас з близька, а не через весь автобус?
-Прокомпостіруйте, будь ласка, мої мізки своїми ім'ям і телефоном.
-Пробачте, а якщо я сяду в перший вагон, я доїду до Тульчина? А якщо сяду в останній? А якщо разом з Вами?
-Вибачте, я Вам нічого не зламав?
-Я зараз подумав про те, що, якби не Ваше усміхнене обличчя, яке я бачу кожен ранок, я б, напевно, звільнився з роботи і залишився удома.

-На питання "Ви виходите?" можна відповісти так:
А Вам цього хочеться?
А чому це Вас цікавить?
Якщо Ви запрошуєте, то виходжу.
Невже Ви залишите мене одного в цьому тролейбусі?
Ну не можна ж так нелюдяно! Ви ж бачили, що я не міг відірвати від Вас погляду, а Ви просто так виходите. Давайте краще познайомимося. Мене звати Василь. А Вас?
2.Дівчина на роботі
-Я хотів би з Вами познайомитися, але, боюся, в Ваш робочий час це не дуже для Вас зручно. До того ж, напевно, тут з Вами намагається знайомитися кожен другий хлопець, і Вам це вже набридло. Якщо Ви не проти, то я підійду до кінця Вашого робочого дня і спробую запросити Вас в кафе, де ми зможемо спокійно посидіти і відпочити. Вибачте, забув представитися. Артьом.
3.МАГАЗИН
-Ви можете порекомендувати мені книгу для друга, що лежить в лікарні?
-Ви напевно знаєте. Я купив макарони, а що з ними робити - не уявляю ... А можна, я завжди буду з Вами консультуватися?
-Купіть мені, будь ласка, мінеральної води, а то на цих сходинках на роликах вбитися можна.
4.Музей або виставка
-Ви б повісили цю картину в своєму будинку?
-Ви розумієте, я в живописі і мистецтві розбираюся, як свиня в апельсинах, але проте мене ось ця картина зацікавила. Я звичайно чайник, але тим не менше, вважаю, що она картина ось така, така і така ... Як на Ваш погляд - прав я чи ні?
-Якби у мене був мільйон доларів, я б купив Вам цю картину.
-Який колір! Який клей! Які зубчики! Ах, скільки експресії! Ви бачите?!
-По-моєму це портрет Вашої пра-пра-прабабусі.
5.Бібліотека
-Доглянете за моїми книжками. Ти замовив літературу і чекаєш, коли тобі її доставлять, визначаючись з місцем, на яке слід сісти (зрозуміло, якомога ближче до об'єкта). Через деякий час піднімаєшся і, захопивши з собою літературу, прямуєш до об'єкту, після чого в максимально невимушеній формі говориш приблизно наступне: "Дівчина, Ви не могли б доглянути за моїми книжками, поки я в картотеці поколупати?" Діватися їй нікуди, вона погоджується ... Повернувшись, дякуєш зі словами: "Спасибі, я у Вас у боргу". І, як ні в чому не бувало, бухати поруч з нею. Можлива ще така фраза: "Вибач, що відволікаю. Мені тут сидіти ще сорок хвилин. Дай почитати одну з твоїх цікавих книжок".
-Любовний лист. У читальному залі пишеш лист приблизно такого змісту: "Прекрасна Незнайомка! Ось вже хвилин двадцять всі мої думки тільки про Вас. Але я не наважуюся відривати Вас від, без сумніву, важливої ​​справи. Тому і пишу цей лист ... Чесно кажучи, я прийшов до бібліотеки готуватися до іспиту. Але поки Ви тут, я не в змозі думати про що-небудь, окрім Вас. Як би мені хотілося дізнатися Ваше ім'я і запросити Вас прогулятися по вечірніх вулицях Саратова, розмовляючи про все на світі. Зачарований Вами Андрій ". Потім вручаєш їй цей твір.
-Якщо я соромлюся. Можна написати записку наступного змісту: "Я дуже скромний, не можу познайомитися з дівчиною, зараз зважився, не проганяйте мене, будь ласка ..." І найчастішою відповіддю буде: "Як добре, що ти підійшов ..."
Мої найулюбленіші фрази!!!
А Вам траплялося знайомитися з цікавою молодою людиною біля метро?
А Ви не зустрічали мене в Сочі в 2000 році? Ні? І не дивно - адже мене там не було. А де Ви мене зустрічали, не підкажете?
А Ви не зустрічали мене в Сочі в 2000 році? Немає. А чому Вам тоді здається, що ми з Вами давним-давно знайомі? .. А чому тоді Ви кидаєте на мене такі закличні і повні пристрасті погляди? .. Навіщо тоді Ви до мене пристали, навіть не глянувши? .. Напевно, бажаєте дати телефончик?
А який зараз курс іспанської песети?
А не з Вами я сьогодні по телефону розмовляв?
А що Ви будете робити сьогодні ввечері, після того як ми з Вами сходимо в кіно?
А що Ви робите все життя?
Будьте моєю прекрасною пані, а я буду Вашим лицарем. Хто сказав, що лицарі перевелися? Постукайте по моїй голові. Чуєте? Звук такий, неначе Ви стукаєте по залізному шолому.
Ваше плаття класно на Вас виглядає, але краще воно буде виглядати на підлозі моєї спальні.
Вашій мамі потрібен зять? .. Ну, що робити? Тоді давайте розписуватися поки не будемо, а так поживемо.
Ваші чарівні очі звели мене з розуму, і якщо найближчим часом ми не побачимося, моє серце розірветься.
Ось тебе-то я і шукав!
Час не підкажете? .. А вільного?
Ви - Наташа, моя зв'язкова?
Ви заарештували мене своєю красою, і я був би щасливий відбувати довічне покарання в полоні Вашого серця.
Ви винні - Ви і розсьорбуйте! .. ? .. У тому, що маєте таким чарівним поглядом, який на вгодованого в міру неодруженого чоловіка в самому розквіті сил діє сильніше зброї масового ураження.
Ви заблукали! Я можу Вам допомогти?
Ви знаєте, жахливо приємно побачити хоч одну дівчину, яка йде повільно. У наш час всі так біжать ... У нас в місті скоро буде як в древніх племенах: наздогнав - значить, одружувався, не наздогнав - сам винен. Ви знаєте такий звичай?
Ви знаєте, чим хороша сковорода? Тим, що нею можна огріти по голові того, хто сильно набрид, а оскільки у Вас зараз немає цього цінного посуду, я зважився дізнатися, як Вас звуть, і попросити телефончик.
Ви знаєте, чим ця вулиця (площа, станція, вагон) відрізняється від всіх інших? .. Тим, що ми з Вами зустрілися саме на ній.
Ви знаєте, що таке любов з першого погляду, або мені ще раз пройти?
Ви з якої казки?
Ви коли-небудь бували в Парижі? А хочете побувати? Я через десять років збираюся поїхати, можу взяти Вас з собою.
Ви красиві як зірка! Тільки зірки красиві вночі, а Ви прекрасні і вдень.
Ви мені не підкажете?
Ви мені так сподобалися, що я йду за Вами вже три зупинки. Ви не заперечуєте, якщо ми сядемо і трохи відпочинемо?
Ви на барабанах граєте? .. Я теж! Дивіться скільки у нас спільного, давайте познайомимося.
Ви не боїтеся, що хто-небудь ось так з Вами познайомиться?
Ви не бачили випадково - тут п'ять хвилин тому мій білий кінь не пробігав?
Ви не заперечуєте, якщо я сховаюся від пекучого сонця в тіні Вашої стрункої фігури?
Ви не знаєте, як краще витратити мою зарплату?
Ви не дуже поспішаєте? Я так хочу пригостити Вас морозиву!
Ви не помилилися - я йду прямо до Вас.
Ви не перекладете мене на іншу сторону?
Ви не підкажете - який рік?
Ви не підкажете - чому літаки літають, а крилами не махають?
Ви не підкажете - з якого боку прікуріваєтся сигарета?
Ви не підкажете мені рецепт кактусового варення?
Ви не запросите мене в ресторан?
Ви просто чарівні! Я не можу пройти мимо і не зробити Вам цей комплімент, а познайомитися просто фізично не вистачає часу, тому що я дуже спізнююся. Можливо, Ви дасте мені свій номер телефону? Я Вам подзвоню, і ми познайомимося за всіма правилами.
Ви розміняєте Вашу самоту і одноманітне існування на романтичні прогулянки під місяцем удвох і веселий сміх?
Ви розміняєте мій вільний час на Ваші ім'я і телефончик?
Ви розміняєте мої нудьгу і самоту на пустотливий блиск Ваших очей?
Ви так красиво посміхнулися, що я забув куди йшов.
Ви така сумна ... Можна я заберу Вашу смуток? Вона мені потрібна для експериментів.
Ви така красива, Вам охоронець потрібен? .. Я вмію з двох рук стріляти і в банку з 20 кроків потрапляю ... C десяти метрів потрапляю в око біжить таргану ... Можу табуретом вертоліт збити, якщо грамотно метнути ... Зубами кулю на льоту ловлю ... У мене чорний пояс ... з шахів. Мене Андрій звуть, що означає "мужній" ... А що це ми все про мене і про мене ... Давайте про Вас поговоримо. Як Вас звати?
Ви що, за мною стежите?! Я вас бачив вже пару сотень разів, що Ви від мене хочете? Ви мені вже півроку снитеся ночами, а я не знаю, як Вас називати уві сні! Може, Ви, нарешті, скажете мені своє ім'я? Тоді я зможу з Вами розмовляти, хай хоч уві сні!
Ви, мабуть, втомилися ... Всю ніч бігали за мною уві сні.
Ви, напевно, півжиття витратили на те, щоб добре виглядати і залучати чоловіків ... І ось, я на це попався!
Викличте "швидку"! Мене тільки що Амур підстрілив.
Виходьте за мене заміж, а то я передумаю.
Голоси зверху сказали мені, щоб я підійшов і поговорив з Вами.
Давайте не будемо знайомитися, пройдемо повз один одного і Ви не дізнаєтеся, що мене звуть Руслан, а я не дізнаюся, як звуть Вас. Ви втратите мене, такого доброго, веселого, красивого, а я втрачу неповторно-божественну Вас. І ми не зможемо провести хвилини, години разом, а дні, проведені разом, здаватимуться для нас лише секундами. Ви згодні?
Давайте пограємо у ваги! Ви сядете мені на обличчя, а я вгадаю Вашу вагу.
Давайте пограємо в цікаву гру. Я Вам скажу своє ім'я, Ви мені своє, а потім ми, взявшись за ручки, підемо лопати морозиво в найближчій кав'ярні.
Давайте посперечаємося з Вами на 100 $, що я Вас зараз запрошу переночувати, а Ви відмовитеся?
Дівчина, Ви дуже красиві, а красивих дівчат треба розмножувати.
Добрий день, у мене до Вас абсолютно нетрадиційне питання. Мене цікавить, як би Ви відмовили молодій людині, яка підійшла б до Вас і сказала: "Давайте познайомимося"?
Тут дійсно жарко, або це Ви така гаряча?
Доброго дня! Я роблю перепис населення, і вирішив почати з Вас.
Доброго дня! Я заблукав в житті і шукаю красиву, розумну, добру, як Ви, дівчину, яка виведе мене з цього нудного, тьмяного світу самотності.
Знаєте, Ваше волосся так гармонує за кольором з моєю подушкою.
Знаєш, весна прийшла - пора розмножуватися. Та й для здоров'я корисно. Пішли до мене.
Іди до дядька, поки я тобі вуха не намилив.
Вибачте, Ви можете мене порахувати недоумкуватим, але боюся, що якщо не почую Ваш голос, то ніколи не пробачу собі цього. Ви зачепили всі мої думки і мені страшно, що я не зможу від цього позбавитися. Сон втратить для мене всякий сенс, бо він буде з великою радістю замінений написанням сонетів і віршів Вам. Буде дуже шкода, якщо вони пропадуть дарма, і Ви не зможете їх прочитати. Чи готові Ви пожертвувати життям бідного закоханого поета?
Вибачте, я Вам подобаюся? .. Не відповідайте, мене Романом звуть. А Вас як звуть? Давайте я Вам зателефоную як-небудь. У Вас є телефон?
Вибачте, я забув свій номер телефону. Ви свій не позичите?
На жаль, зараз у мене немає часу розтопити Ваш холодний погляд, але я можу зателефонувати Вам ввечері.
Здається, нам по дорозі ...
Як Вам тут подобається?
Як Ви вважаєте, що повинен сказати цікава молода людина симпатичній дівчині при знайомстві на вулиці, щоб не отримати відмову?
Який у Вас розмір взуття? .. Ну от і познайомилися!
Коли я бачу таку дівчину, як Ви, я дякую Господу за те, що я не одружений.
Коли я дивлюся на Вас, моє серце завмирає! Викличте швидку кардіологічну допомогу.
Червона Шапочка, я тебе з'їм!
Хто ж це може спізнюватися до такої красивої дівчини? Я, наприклад, вже тут!
Куди Ви? Я тільки зважився до Вас підійти, а Ви вже йдете. Поспішайте? Давайте я Вас проводжу. Мене, до речі, Мішею звуть, а Вас?
Мене-то звуть Андрій, а ось Ви-то хто?
Мене звуть Андрій, і мені доручено передати Вам привіт ... Від кого? Від мого серця.
Мені говорили, що цілувати палить дівчину все одно, що облизувати попільничку. Що Ви на це можете сказати?
Мені здається, що ми з Вами родичі. Дозвольте поглянути на фамільну родимку на грудях.
Мені подобається Ваша капелюшок! .. Мені подобаються Ваші годинник! .. Якщо добре подумати, мені у вас все подобається! .. Мене звуть Іван. Яким ім'ям зветеся Ви, блискучий зразок природної досконалості?
Мені циганка наворожила, що сьогодні я зустріну красуню в червоному платті. Вам це опис нікого не нагадує?
Може поїдемо до мене, запнемо штори, роздягнемося, ляжемо в ліжко, сховаємося ковдрою і подивимося: що з цього вийде?
Можна Вам привіт передати?
Можна Вас запитати? .. Що би Вас запитати?
Можна мені взяти Вашу фотографію? .. Я збираю "покемонів".
Можна мені з Вами пройтися? А то до мене всякі пристають, документи питають.
Можна сфотографувати Вас біля статуї? Тоді знімок вийде більш живим.
Можна я за Вас потримаю, а то від Вашої краси у мене ноги підкошуються!
Можна, я зустріну Новий Рік з Вами?
Моє прохання може здатися Вам божевільною, але я тільки що купив лотерейний квиток і хочу, щоб Ви поцілували його і принесли мені успіх.
Не знаю, хто Ви така і як Вас звати, але я хочу побачити Вас ще раз.
Не відмовте собі в задоволенні мило поговорити з молодою людиною, якій Ви дуже симпатичні, поки я Вас проводжаю до того місця, куди Вам необхідно.
Німці в місті є? А росіяни?
Невже у такої красивої дівчини, як Ви, сьогодні немає кавалера?
Ой, а що у Вас за класні духи, і де їх купити?
Перила - це, звичайно, добре, але моя мужня рука для опори набагато надійніша.
Ходімо в ліс - місто покажу.
Підемо в город - я покажу мої великі тверді огірки.
Допоможіть бездомному, візьміть до себе додому.
По-моєму, і Вам, і мені в цьому натовпі нудно. Може бути, нам піти куди-небудь?
Пам'ятаєш мене? Ми з тобою зустрічалися в твоїх снах. Правда, тоді я був в шоломі і на білому коні.
Допоможіть мені купити пива! Я не знаю - яке вибрати?
Послухайте ... Я б міг придумати якийсь привід для знайомства, але не хочу морочити Вам голову. Ми можемо обійтися без формальностей?
Постійте спокійно хоча б хвилинку. Я Вас малюю.
Поторкайте мій лоб. Здається, у мене температура.
Правда, захід виглядає дуже романтично?
Привіт! А чому ти мені не дзвонила, не писала? Адже знаєш як сумно усвідомлювати те, що ти нікому не потрібен.
Привіт! А ти чого тут робиш? .. Стоїш? Чудово! Давай стояти разом!
 
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Мої шаблони знайомства з дівчиною!!!! частина 2
Привіт! Знаєш (розумієш, відчуваєш, бачиш ...), що сьогодні Сонечко світить (гріє, сипле променями, радіє ...) і на вулиці стоїть приємна (класна, казкова ...) погода. Ми могли б прогулятися, поговорити, поїсти морозива (попити джина ...) і дуже весело (класно, мило, приємно ...) провести час. Це було б не забували. До речі, коли я тебе бачив минулого разу, ти була в потрясно плаття (спідниці, костюмі), що не запросити тебе на легку прогулянку було б злочином. І твій твоя згода стане виправдувальним вироком мені, милому хлопцеві!
Привіт! Як справи?
Привіт! Сьогодні нам щастить ...
Привіт! Дізналася? .. Ось я тебе теж не відразу впізнав.
Привіт, сонечко! Мене звуть Тарзан. Я тут кокоси збирав, і раптом бачу - стоїть самотня дівчина, яку звати ...
Вибачте мене, це мабуть доля. Ми вже другий раз стикаємося в такому величезному місті ... Мене звати Андрій. Як би Ви поставилися до пропозиції приємно провести удвох час у води на газончику, з хорошим шампанським?
Вибачте, Ви не підкажіть мені ... Ваше ім'я та номер телефону.
Радий милої панночки служити! Чи не можна мені Вас проводити?
Дозвольте запропонувати Вам руку і серце. Я хірург, у мене цього добра навалом.
Дозвольте проводити Вас до будинку. Хоча б поглядом.
З Вами можна познайомитися або так - п'ять хвилин попріставать?
З Вами складно познайомитися?
З самого ранку я запізнився в на роботу, вдень мене ледве не збила машина, потім мене покусав злий собака, накричав бородатий двірник, я впав у каналізаційний люк і втратив там гаманець з документами, але й це ще не все - мій пейджер згорів від удару блискавкою, тамагочі помер від передозування, а годину тому злісний вірус стер з мого комп'ютера книгу, над якою я працюю вже півроку. І якщо ви зараз не дасте мені свій телефончик, щоб я міг зателефонувати вам і запросити на чашечку кави, то піду я напевно топитися он у тій калюжі на іншій стороні вулиці. Врахуйте, у вас є шанс врятувати хорошу людину!
Скажіть, будь ласка, якими духами Ви користуєтеся - я куплю такі ж і надушу ними свою кішку, щоб вона нагадувала мені про Вас.
Доля Батьківщини залежить тільки від Вашого рішення! Зберіть всю волю в кулак і скажіть, познайомитеся Ви зі мною чи ні?
Ти в пляшечку грати вмієш? Давай удвох!
Ти знаєш, після довгих пошуків я все-таки знайшов кафе, де ми з тобою можемо чудово провести час.
Ти купила картоплі? Так я і думав! Ну добре, тоді картоплю купую я. Сьогодні я чекаю тебе в гості на вечерю. Всі вже куплено, залишилася тільки картопля. Але це нічого. Я все приготую. Ти у скільки зможеш прийти? .. Ах так, я забув тобі сказати свою адресу! Записуй.
У Вас жетончика на таксі не буде?
У Вас не буде консервного ключа?
У Вас не буде листка паперу і ручки? .. А можна, я запишу Вам свій телефон? Мені б не хотілося Вас втрачати.
У Вас немає аспірину?
У Вас ниточки не знайдеться, щоб прямо тут зав'язати нашу дружбу?
У Вас найкрасивіше місце забруднилося.
У мене до Вас незвичайне питання - що потрібно сказати дівчині, щоб отримати ляпас? ..
У мене до Вас прохання: можна, я подарую Вам ця квітка? Я б хотів побачити Вас коли-небудь ще й подарувати великий букет троянд. Ви любите троянди?
У мене руки зайняті. Ви не застебне мені ширінку?
У мене сьогодні два свята! Перший - я побачив таку чудову, красиву дівчину, в якої такий теплий і душевний погляд. А другий - я з Вами заговорив.
У мене щось з очима - я не можу відірвати їх від Вас.
Хочете пікапера? .. Це я, власне, а що це слово означає - так в двох словах і не скажеш. Ходімо, на лавочку сядемо, я поясню ... Немає часу? Нічого, давайте телефон, я Вас знайду.
Хочете, я Вас покатаю з вітерцем на ескалаторі?
Що Ви на мене дивитесь так, как-будто у Вас батьки на дачу поїхали?
Що ж це Ви плететеся, як сумна черепаха, чи можна вам чим-небудь допомогти?
Це плаття на Вас виглядає чудово. Ну, взагалі-то і я б на його місці виглядав не гірше.
Ех, хороша Маша! Та не наша.
Я - заслужений гальмо, я не знаю, як клеїти дівчат, але повз Вас я просто не міг пройти, тому я сподіваюся, що ви приділіть жалюгідні три хвилини для спілкування зі мною. Можна, я Вас проводжу, ну хоч трошки?
Я в місті вперше. Можете показати, де Ви живете?
Я готовий покласти все, що маю, до Ваших ніг. Дайте мені Вашу адресу, і я завтра ж перевезу до Вас мої речі.
Я думаю, що ми думаємо про одне й те ж.
Я інтелігентна молода людина, 25/180/79, Терези, Кролик, захоплююся класичною музикою і йогою, хочу познайомитися з Вами для спільного приємного проведення часу на своїй території, телефон прискорить зустріч.
Я колекціоную написи на футболках. Дозвольте прочитати на Вашій.
Я пишу книгу про те, як знайомитися з дівчатами, і хотів би задати Вам кілька питань.
Я розумію, що вулиця - не найкраще місце для знайомства, але я собі ніколи не прощу, якщо я хоч би не спробую з Вами познайомитися. Може Ви зрозумієте таку хорошу, хоч і сором'язливого юнака і не відразу пошлете в пішу еротичну подорож ...
Я правильно йду?
Я сьогодні не зможу заснути, якщо не дізнаюся Ваше ім'я і телефон.
Я зі своїм другом посперечався про те, чи зможу я дізнатися Ваше ім'я і телефон. Допоможіть мені виграти, будь ласка.
Я зі своїм другом ледь не посварився з-за Вас. Він каже, що Ви красива, а я з ним не згоден і кажу що Ви дуже гарна. Хто з нас не прав?
Я тут перевірив свій розклад - я можу зробити тебе вагітної до Різдва.
Я хочу запросити Вас на чашечку кави (на морозиво, шашлик, кукурудзяні палички) з серйозними намірами!
 
girlorgДата: Понеділок, 17.11.2014, 18:09 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
У наш час знайомство не представляє такої вже великої складності - порівнянно з іншими часами епох !
Хочу сказати, що не існує чарівної фрази, як познайомитися з хлопцем.Тому краще всього, якщо це буде проста посмішка або зацікавлений погляд, врешті-решт, можна просто підморгнути вподобаному хлопцю. І не так важливо, де ви це зробите. Відкиньте всі шаблони і запам’ятайте – будь-яка зустріч може бути доленосною, абсолютно будь-яка.!
 
girlorgДата: Субота, 13.12.2014, 19:16 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Як познайомитися з дівчиною
Сьогодні ми спробуємо розповісти вам як познайомиться з дівчиною і дамо декілька порад. Познайомиться з дівчиною можна коли завгодно і де завгодно! Найголовніше впевненість у собі. У статті ми розповімо про способи знайомства з дівчатами на вулиці, дискотеці, пляжі та інших громадських місцях.
Як познайомитися на вулиціНа вулиці найважче познайомиться, це справжня перевірка всіх ваших вмінь.
Ви повинні добре виглядати, бути ввічливим і приємним. Більшість дівчат бояться на вулиці знайомитися. Також гарне місце для знайомства в магазині. Ви можете підійти до дівчини і сказати їй комплімент, потім запропонувати їй повечеряти разом. Знайомство на вулиці стане дуже гарним тренінгом, далі вам буде легше завести знайомство з дівчиною в музеї або театрі. Якщо дівчина дала вам відмову, ви не повинні грубіянити, чемно попрощатися. Коли дівчина не проти познайомиться, зробіть їй комплімент.
Знайомство з дівчиною на пляжіНа пляжі ви зможете вибрати собі дівчину для знайомства повністю оцінивши її красу. У такому місці всі оголені, вона не зможе приховати недоліки. Що потрібно взяти з собою на пляж? Вам знадобляться карти, монокль, вино, цигарки. Також ви можете потренуватися заздалегідь у басейнах, аквапарках взимку. Найбільший успіх при знайомстві мають хлопці, які можуть розсмішити дівчину.
Як познайомитися з дівчиною на дискотеціКоли приходить літо, починається сезон відпусток, канікул. Багато людей відвідують дискотеку злегка сп’янілі. Всі хлопці і дівчата йдуть на дискотеку з метою відпочинку і знайомства. На дискотеці ви можете запросити дівчину на повільний танець і таким чином познайомиться. Також на дискотеці можна влаштувати соцопитування. І запитати, які ти знаєш методи знайомства? Це викличе сміх. Якщо ні, значить треба йти до іншої дівчини. Цей метод привертає увагу дівчини своєю унікальністю.
Знайомства на весілліНа весіллі всі дівчата веселі, радісні. Ви можете запросити дівчину на танець. Під час танцю в ході розмови можна розпитати про її життя, самотня вона, де навчається або працює, і т.д.
Як познайомитися в транспортіБезліч красивих дівчат ви можете зустріти в аеропорту. Саме на борту літака познайомилося багато знаменитих людей. Можна познайомиться в поїзді. Тут можна проговорити всю ніч. Саме в поїзді вперше зустріла свого чоловіка актриса Барбара Брильська.
Знайомство з дівчиною в інтернетіВ інтернеті зараз величезна кількість сайтів знайомств, де можна розмістити свою анкету. При цьому потрібно в анкеті написати про себе стисло, не забути перерахувати свої достоїнства, інтереси, захоплення, життєві пріоритети. Додайте якісне фото. Намагайтеся відповідати на надіслані вам листи цікаво, нестандартними фразами.
Деякі люди вважають, що познайомитися з мережі не так вже й легко, потрібно вести листування, зустрічі, розмови. Але таки є любителі знайомств в інтернеті, які тільки цим і займаються, це їх затягує. Думка, що таким чином можна познайомиться тільки з невдахами, давно неактуально. У наш час ми так зайняті, що на це просто не вистачає часу, тому цілі натовпи порядних, цікавих, розумних хлопців і дівчат сидять за комп’ютером з надією знайти хорошу пару.
Корисні прийоми при знайомстві з дівчиноюЄ люди, які в змозі природно відчувати себе в незнайомій компанії. Не проходить і п’яти хвилин, як вони вже знають усіх по іменах, а через півгодини здається, що вони знають своїх недавніх знайомих все життя. Це – щасливий дар. І таким людям ця стаття не потрібна – вони всі знають на інстинктивному рівні, буквально від народження, а з роками лише вдосконалюються у мистецтві спілкування.
Є й ті, хто соромиться незнайомих людей, насилу знайомиться, в розмові з малознайомою людиною відчуває себе скуто і некомфортно. Природно, подібна поведінка просто прирікає на самотність.
Але ж люди-то здебільшого добрі, цікаві – при ближчому знайомстві. Вся проблема лише в тому, що вони просто не в змозі познайомитися. В основному через страх відмови.
Для таких страждальців корисно буде дізнатися декілька прийомів знайомства, які випробувані на практиці і мають міцну психологічну базу.
  • У першу чергу потрібно добре виглядати. Причому, «добре» – це зовсім не означає, що потрібно бути в костюмі від дорогого модельєра та приїхати на останній моделі Ferrari. Добре – це чистий одяг, модний, але не обов’язково дорогий, загальна доглянутість. Складно розраховувати на успішне знайомство з симпатичною дівчиною, якщо у вас такий вигляд, ніби ви ночували на смітнику. Причому, останні кілька років.
  • Забезпечивши пристойний вигляд, можна приступати до наступного кроку: перша фраза. Що сказати, щоб познайомитися з дівчиною на вулиці, в клубі, в ресторані або навіть у театрі? «Як пройти до бібліотеки?», «Ви не підкажете, скільки зараз градусів нижче нуля?», – Але ці фрази дуже добре знайомі з «Операції И». Поцікавитися котра година? Так адже можуть просто відповісти і з чистою совістю піти. Запитати: “Як вас звуть?» – Але це настільки заяложений прийом, що відповідь може стосуватися області нелімітованої лексики. Краще вже про бібліотеку…Або: «Вибачте, мене ось на день народження запросили, потрібно квіти купити, ви не допоможете вибрати, а то я абсолютно в кольорах не розуміюся!». Або: «Привіт, мене звуть Ігор. Не могли б ви відповісти на кілька запитань … ». Або: «Добрий день, чи не хочете морозива?».Варіантів може бути багато. Вроджену сором’язливість потрібно тимчасово відкинути і, зібравши всю хоробрість для ривка, сміливо йти на контакт. Навіть питання: «Вибачте, не підкажете котра година?», – Може послужити початком діалогу. Якщо, звичайно, дівчина відповість. Тут головне – не розгубитися і продовжити розмову.
  • Найпростіший варіант – сказати що-небудь, цікаве самій дівчині, наприклад: «Вибачте, але у вас, здається, сумочка розстебнулася». Або подати квітку: «Вибачте, це не ви упустили?». Ну а потім, зачепившись за першу фразу, тут же починати нанизувати на неї другу, третю і так далі.
  • Зазвичай дівчина, яка рішуче не налаштована знайомитися, або якій ви з якої-небудь причини категорично не сподобалися (причому, ця причина не обов’язково в вас!), попросить піти на пристойну відстань ще при першій фразі. Якщо ж вона вислухала другу – то у Вас дуже і дуже хороші шанси на те, що вона дасть свій телефон, дозволить запросити її куди-небудь, погодиться прийти на побачення.
  • Маленький нюанс. При найцікавішій першій фразі, при кращому зовнішньому вигляді, можна, тим не менш, провалитися в спробі знайомства тільки через те, що буде порушена зона комфортності. Наприклад, ви підійшли дуже близько, або загороджуєте світло, дивитеся зверху вниз (найгірший варіант – підійти до сидячої дівчині, нависнути над нею немаленьким ростом, та ще й перегородити їй плечима весь огляд навколишнього середовища). У цьому випадку ви сприймається не як людина, що бажає познайомитися із дівчиною, яка сподобалася, а як безпосередня небезпека. Не варто з першої секунди заносити себе до категорії небезпек – знайомство в цьому випадку принципово стає неможливим.
  • Коли діалог зав’язався, можна застосувати техніку дзеркального відображення, добре відому психологам: повторення рухів, дихання в одному ритмі, навіть моргати в тому ж ритмі. Таким чином, ви відразу потрапляєте в категорію «ми на одній хвилі». Природно, нічого не можна робити відкрито, надто помітно – психологію нині не вивчав лише ледачий. Для більшої непомітності можливі «діагональні» повтори: коли дівчина рухає ногою, ви рухаєте рукою і так далі. Коли ж налаштування зроблене, то можна задавати ритм самостійно. В кінці подібного спілкування телефончик дівчини практично гарантований.
  • Зав’язати знайомство можна і більше епатажним способом. Підійти і вручити величезний букет квітів – як найкрасивішій дівчині на вулиці (ось хобі у вас таке – роздавати квіти красуням). Торт. Відерце з морозивом влітку. Парасолька під час дощу. Пляшку мінеральної води у спекотний день. Пляшку шампанського («Дівчина, вибачте, але у мене сьогодні приголомшливо вдалий день (день народження, підвищення по службі, здача іспиту), не приймете подарунок на честь такої події»).
  • Дівчата люблять, щоб їх дивували. Але, зрозуміло, потрібні тільки позитивні емоції. Примусьте дівчину посміхнутися, просто посміхніться їй – і вважайте, що ви вже з нею познайомилися.

А найголовніше – не потрібно думати про те, що спроба познайомитися виявиться невдалою. Теорія великих чисел за вас: на десять дівчат, які відмовляться знайомитися, знайдеться одна, яка відгукнеться на ваш заклик. І якщо вам відмовили з першого разу, не варто падати духом і вважати себе невдахою. Може, у дівчини поганий настрій, або вона – чия-небудь дружина, наречена, подруга. Не слід втрачати впевненість в собі: у світі досить вільних дівчат, і на вас однозначно вистачить.
 
girlorgДата: Субота, 20.12.2014, 17:20 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Не розумію себе...подобається дівчина - починаєш знайомитись, дізнаватись краще одне одного...і все ніби прекрасно і характер і спільні інтереси, а от подобатись перестає...і так не раз вже...таке відчуття що я ніколи ні в кого не закохаюсь...а пора б вже.
 
OlenkaДата: Понеділок, 02.02.2015, 22:20 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Якими фразами зачепити увагу дівчини

Є кілька хитрих трюків, завуальовані розповісти світові і вподобаній дівчині про те, який ти класний хлопець. Для цього навіть необов'язково надягати жовту майку лідера, а досить сказати ось що:

Ти говориш: у мене є собака / кішка / хом'ячок / рибки

ДІВЧИНА ЧУЄ: Він вміє дбати

Жінки люблять слухати історії про домашніх тварин. По-перше, це забавно, а, по-друге, дівчата підсвідомо більше довіряють хлопцю, який вже має досвід догляду і турботи за живою істотою. Натовпи красунь просто пищать від згадки Райана Гослінга (твого потенційного суперника) і його собаки Джорджа. Трепетна чоловіча любов до домашніх тварин - той ще афродизіак!
__________________

Ти говориш: Так, я неодружений, але мрію про великий будинок й затишок

ДІВЧИНА ЧУЄ: Він чесний і замислюється про майбутнє

Уміння планувати і знати чого ти хочеш від життя, приваблює дівчат. Ніхто не любить хлопців-желе, що живуть в маминій квартирі.
_________________

Ти говориш: У мене було багато жінок, але я так і не зустрів свою єдину

ДІВЧИНА ЧУЄ: Він альфа-самець, який цього не приховує. Чесність і натиск - це так сексуально!

Опитування, проведене на сайті Seeking Arrangement, в якому взяли участь близько 1000 чоловіків і жінок, показало, що ідеальною кількістю партнерів протягом всього життя можна вважати 10. Більшість опитаних зізналося, що при виборі партнера, їм неодмінно потрібно дізнатися, скільки коханців у нього було раніше. Якщо менше 10 - його можна вважати недосвідченим, якщо більше 10 - розпусним. Таким принципом керується близько 50% жінок і 46% чоловіків. Якщо раптом на твоєму любовному фронті полягло більша кількість красунь - не поспішай це афішувати.
___________________

Ти говориш: весілля, наречена, теща

ДІВЧИНА ЧУЄ: Він не боїться цієї теми і може спокійно про це говорити - перспективний варіант!

Більшість чоловіків, якщо і згадують у повсякденному житті про тещю або одруження, то в негативному контексті: це або сороміцькі жарти, або нещасливі історії з життя друзів. Якщо ти будеш закручувати в розмову вищеперелічені слова, що стосуються офіційного спільного життя - це розташує до тебе дівчину. Тема весілля близька всім жінкам, навіть екзальтованим красуням.
___________________

Ти говориш: ти не замерзла / тобі не гаряче / тобі не дме?

ДІВЧИНА ЧУЄ: Йому не все одно як я себе почуваю, і хоч ми знайомі лише 5 хвилин, він вже піклується про мене!

І хоча, ти напевно не раз чув, що дівчатам подобаються погані хлопці, в той же час вони всі як одна стверджують, що шукають правильного і надійного супутника життя. Ось такий парадокс. Так що не бійся проявляти турботу з перших хвилин знайомства - дівчина це оцінить!

____________________________________________________________

Це цікаво:

Потреба подобатися іншим - нормальна складова психіки. Ми повинні отримувати позитивний зворотний зв'язок від оточуючих. Це дає нам розуміння того, що ми прийняті, ми подобаємося і нас хочуть бачити поруч. У проблему це перетворюється тільки тоді, коли люди не можуть насититися цими знаками прийняття.
 
OlenkaДата: Четвер, 23.03.2017, 10:49 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Безперечно ти, XXX1409, їй дуже важливий.Але.можливо,ти став для неї настільки близький, що одним необережним вчинком на шляху до чогось більшого ніж дружба, вона боїться знищити дружбу. Або,як прикро б це не звучало, вона цінує в тобі друга тому,що як чоловік ти її не збуджуєш(саме не збуджуєш,а не не приваблюєш),абож збуджуєш,та вона дійсно хоче лише дружби. Я як дівчина зі схожими почуттями можу сказати, що в мене є мабуть найкращий друг у світі,і раніше в нас було кохання.Зараз я веду себе з ним,як зі своїм хлопцем(ревнощі,почуття належності його лише мені тощо),але жодних поцілунків чи більшого - зі сторони це схоже на те,що він подобається мені,адже більшість ознак наявні, але я його розцінюю лише як друга, бо просто не хочу втратити єдиного найкращого друга. мені буде звісно прикро,коли він знайже собі кохану,але я більше буду рада за нього. якщо тобі важлива ця дівчина як друг, цінуй її.
 
OlenkaДата: Неділя, 02.04.2017, 18:22 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Я тебе зустріну....підемо в магазин купимо поїсти до фільму.
Після фільму поговоримо ...можемо цілуватися. Я люблю робити куні...якщо ти захочеш і я тобі сподобаюсь то дальше по бажані . Але можемо без пошлостей все по твому бажанні. Можу відячити подарунком чи що скажеш.

Працюю тут весь час і хочеться жіночого тепла .

Потім відпроваджу тебе або зплишишся у мене...

Можеш все змінити.

Лапч....я справді хочу сексу я молодий і мені дуже цього хочеться. Невже я не заслужив щоб раз на три місяці ти мене цим побалувала? Тобі що не приємно?

Може з ранку в понеділок дівчат не буде( а як будуть то я квартиру зніму на два дні. Я вдома зараз не буду ні місяць ні три тижні я мушу про це думати. Мені вже дах рве....я уявляю вже як цим займаюся з тобою. Не розумію твого нехотіння....Що я такий противний ? Чи не отримуєш зі мною ніяких відчуттів.

Для мене не принято шукати дівчину для сексу. Ну уяви як буде тобі неприємно( Що ти взагалі кажеш і чим думаєш при цьому. Зовсім не серйозно(

6років разом а досі така неповіра та не відчуття одне одного.

Завтра можна приїхати щоб побачитись кудись сходити?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.12.2018, 23:09 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4513
Для клубу. 

Як правило в клубі дівчата вже налаштовані на знайомства і на позитив загалом... насправді знайомитися в клубах простіше простого, так як дівчата готові там знайомиться, я іноді починаю з простого компліменту в її бік... типу: "добре рухаєшся" або що-небудь оригінальніше, в більшості випадків дівчина починає цікавитися твоєю особистістю і сама йде на зближення! Бували випадки, коли якась подія нас пов'язувало з дівчиною, наведу приклад: одного разу я сидів у клубі і відпочивав від танців, поруч сиділа цілком симпотичная дівчина і я думав як би до неї підкотити... і тут проблема сама собою вирішується! Сиджу значить і хтось випадково кидає келих шампанського на столик і бризки летять прямо на нас обох (слава богу стакан не розбився а то осколки полетіли б) і тут я не губився, в прикол повертаюся до неї і кажу "чудесно! ось ми два неудачники" ну так... з гумором сказав, вона розсміялась! А далі слово за слово і понеслася... підсумок: номер, поцілунки, позитив і просто кльовий вечір удвох, друзі і подруги в шоці...
 
OlenochkaДата: Вівторок, 12.11.2019, 14:58 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4513
Дівчина розказувала як в дитинстві цілувалась з сестрою. А недавно розповіла про сон де їй лизала дівчина. Каже що такого збудження давно не було, проснулась то трусики можна було викручувати. На моє питання чи хоче спробувати з дівчиною відповіла -ні, не хочу, якось противно, мені лише подобаються деякі дівчата, точніше їхня зовнішність та тіло. Колись запропонував жмж, але почув негативну реакцію, чуть не розтались. Ну от що робити? Як її зрозуміти? Дуже сильно люблю її, але не зовсім розумію
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.11.2019, 22:43 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4513
А як ви знайомитесь ?
 
knopaДата: Субота, 13.03.2021, 13:49 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 763
Шукаю розумну адекватну дівчину / цікаву особистість для душевного спілкування! Для можливих подальших гармонійних, здорових партнерських стосунків. ))
 
OlenochkaДата: Пятниця, 12.08.2022, 10:26 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4513
Шукаю рідну душу для гармонійних, здорових партнерських відносин. Скромну, розумну співрозмовницю та цікаву особистість! Без шкідливих звичок, не був одружений)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 30.08.2022, 12:40 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4513
хочу знайти яскраву і милу дівчину для стосунків .хочу піклуватися про тебе і любити , дарувати тепло . Якби знайшовся,та сама і єдина .
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » шаблони знайомства з дівчиною...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом