MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Ненавиджу коли розпускають руки на першому ж побаченні.
Ненавиджу коли розпускають руки на першому ж побаченні.
girlorgДата: Середа, 14.01.2015, 23:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Ненавиджу коли розпускають руки на першому ж побаченні.
 
OlenkaДата: Четвер, 19.02.2015, 20:47 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Зустрічаюся з дівчиною. Через 2 тижні зустрічей перестала для мене фарбуватись - типу раз подобаюся, то повинна і такою подобатись Через місяць погладшала, зараз почали жити разом - сексу майже немає, кидати не хочу - навіть цікаво що далі буде...
 
knopaДата: Четвер, 16.07.2015, 19:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Теми, яких заборонено торкатись на першому побаченні

Ми запитали чоловіків і жінок, що вони думають з цього приводу. Цікаво, що в більшості своїй думка чоловіків і жінок збіглася. Звичайно, теми пара вибирає сама, але є речі, про які дійсно варто промовчати хоча б на початку стосунків.

На першому побаченні не варто говорити про колишніх партнерів (тим більше про їх кількість)
Так відповіли як жінки, так і чоловіки. Дійсно нікому неприємно слухати про те, як тебе образив один козел, а його колишня виявилася дівчиною досить неважкої поведінки. Не треба так.

На першому побаченні не варто говорити про секс
Мова йде не тільки про колишніх партнерів, а про секс в цілому. Ви ще недостатньо один одного знаєте, щоб піднімати такі теми. Дізнайтеся, хто чим захоплюється, яку музику слухає, якпроводить вільний час. Тема інтиму виникне обов'язково, але свого часу. Таку думку висловили обидві сторони питання.

На першому побаченні не потрібно говорити про ваше майбутнє
Ні представники сильної, ні слабкої статей не хочуть відчувати себе в пастці. Ось сидиш ти така і думаєш: "Старшого назвемо Кирилом, а молодшу - Альоною". Хочеш - думай про це, але не треба озвучувати. Це буде виглядати так, ніби ти зовсім зневірилася. Чоловікам теж слід утриматися від теми спільного майбутнього, адже дівчина не повірить у серйозність його намірів.

Жінки вважають, що на першому побаченні не варто говорити як про свої недоліки, так і занадто розхвалювати себе, адже побачення - це не співбесіда. Слабка стать як риба мовчить про любов до кішок, роботу і не скаржиться на свої проблеми. Не всі, звичайно, такі, але ми стараємося, правда.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Ненавиджу коли розпускають руки на першому ж побаченні.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом