MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як перевірити чи дівчина з хлопцем через гроші?
Як перевірити чи дівчина з хлопцем через гроші?
OlenkaДата: Понеділок, 23.02.2015, 00:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я материально обеспеченный человек. Я начал встречаться с девушкой и задал ей вопрос "Ты со мной встречаешься из-за денег?" она: "Нет, как ты о таком мог вообще подумать". 2 дня назад нам был месяц. Она ожидала от меня грандиозного подарка. Вот ночь. мост. озеро. свет огней. и я ей: "Помнишь я спросил тебя, ты со мной из-за денег, а ты ответила что нет?" она-"Да милый, да помню" а я ей- "закрой глаза". ммм...романтика. интрига. беру её руку, целую. и ложу туда карамелек. она мягко говоря охуела! не ну хуле, ей же от меня бабла не нужно! вот уже 2 день как она меня бросила. Так что мужики, не верьте бабам.
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 16:29 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ось ви кохаєте дівчину... компліменти, прогулянки, увага... А тут вона у вас просить додатково в грошовому еквіваленті показуати їй вашу любов. Якою ж буде ваша реакція... ???
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як перевірити чи дівчина з хлопцем через гроші?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом