MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як змусити хлопця запросити тебе на побачення?
Як змусити хлопця запросити тебе на побачення?
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 13:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Привіт мені дуже подобається хлопець, він супер розумний, дорослий, добрий, милий, дивовижний. Ми почали пізнавати одне одного і у нас багато чого спільного! Є деякі розбіжності, але нічого серйозного. Я знаю, що він любить мене, бо він каже що я дуже незвичайна дівчина. Також мої друзі знають про нього, те що він любить мене навіть бачать близькі друзі хлопця,
Я хочу, щоб він запросив мене але він дуже сором'язливий! Хто-небудь має ідею, що робити щоб він запросив мене на побачення? Дякую!




1 -  Запитай у його сестри або друзів, чому він не запросив досі тебе на побачення, але зроби так, щоб не звучало ніби ти змушуєш поговорити їх з ним про це
2 - Якщо Ви не можете прямо запитати у дівчат, почни цікавитися що говорять за його спиною, якщо він тебе любить (то напевне комусь зізнався).
3 - йому посміхатися і фліртувати, сидіти або стояти поряд з ним, якщо він торкнеться тебе, (то кажи нехай не чіпає) :)
Удачі!
Прикріплення: 3590847.jpg (20.6 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:45 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Живемо з коханим разом. Ввечері залипаємо в інтернеті. Пишу йому: "Я хочузапросити тебе на побачення. Зустріч через 10 хвилин на кухні біля холодильника!". Він сміється, і відповідає, що й сам вже про це почав думати)
Приходимо ми на кухню, обіймаю його, цілую... Питає (такий весь повний оптимізму): "Ну то що, будемо їсти?" Я нічого не відповідаю і лише дивлюсь нанього з хитрою посмішкою. Він (розчарований, як мала дитина): "Чи ти мене сюди не для цього покликала???"
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як змусити хлопця запросити тебе на побачення?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом