MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс не головне у відносинах?
Секс не головне у відносинах?
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 01:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець думає, що секс-найголовніше у стосунках, це жахливо. Він злиться, я намагалась поговорити з ним про це, та не допомагає. Але ми любимо одне одного і я не хочу втратити його. Він також не хоче втрачати мене, але я не знаю, що робити.

Ви праві. Секс-це не найголовніше у стосунках. Найголовніше полягає в тому, чи ви поважаєте одне одного, і якщо Ви не хочете займатися сексом так часто, як він це робить (або взагалі), то Ви не повинні відчувати тиск з його боку, щоб робити. Це не те, на що він повинен злитися!

Якщо він дійсно тебе любить а не просто любить секс, то він повинен рахуватися з тим, що ви хочете. Виріши, як для тебе комфортно , і дай йому знати. Коли справа доходить до сексу, там не повинно бути компромісу.

Коли ви займаєтеся сексом, то ви повинні почувати себе в безпеці і довіряти людині більше, ніж собі.

Прикріплення: 1863654.jpg (4.6 Kb)
 
OlenkaДата: Пятниця, 11.11.2016, 12:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Познайомилися з хлопцем. Довго просто спілкувалися. Покликав на побачення, покаталися по місту на машині. І тут я розумію, що дико його хочу, але вигляду не подала. Він присунувся до мене, взяв за шию і притягнув до себе. Поцілувавши, опустив мою руку до себе на ширінку. І тут я не витримала. Розстебнула, а там неймовірної краси і форми член. Ні, він не величезний, дуже навіть середньостатистичний був, але дуже красивий. Поки робила йому мінет, він тихо стогнав, вигинався, а буквально хвилини за 3 до оргазму закурив сигарету! Це був самий крутий мінет в моєму житті. Він скінчив мені в рот, притягнув до себе і поцілував. До цих пір мурашки по тілу, а пройшло вже більше місяця. Я терпіти не могла кращих, але тепер мрію повторити це. І тепер дика фантазія, щоб хлопець трахкав мене ззаду і курив у цей момент.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс не головне у відносинах?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом