MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс не головне у відносинах?
Секс не головне у відносинах?
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 01:19 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Мій хлопець думає, що секс-найголовніше у стосунках, це жахливо. Він злиться, я намагалась поговорити з ним про це, та не допомагає. Але ми любимо одне одного і я не хочу втратити його. Він також не хоче втрачати мене, але я не знаю, що робити.

Ви праві. Секс-це не найголовніше у стосунках. Найголовніше полягає в тому, чи ви поважаєте одне одного, і якщо Ви не хочете займатися сексом так часто, як він це робить (або взагалі), то Ви не повинні відчувати тиск з його боку, щоб робити. Це не те, на що він повинен злитися!

Якщо він дійсно тебе любить а не просто любить секс, то він повинен рахуватися з тим, що ви хочете. Виріши, як для тебе комфортно , і дай йому знати. Коли справа доходить до сексу, там не повинно бути компромісу.

Коли ви займаєтеся сексом, то ви повинні почувати себе в безпеці і довіряти людині більше, ніж собі.

Прикрепления: 1863654.jpg(4.6 Kb)
 
OlenkaДата: Пятниця, 11.11.2016, 12:41 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Познайомилися з хлопцем. Довго просто спілкувалися. Покликав на побачення, покаталися по місту на машині. І тут я розумію, що дико його хочу, але вигляду не подала. Він присунувся до мене, взяв за шию і притягнув до себе. Поцілувавши, опустив мою руку до себе на ширінку. І тут я не витримала. Розстебнула, а там неймовірної краси і форми член. Ні, він не величезний, дуже навіть середньостатистичний був, але дуже красивий. Поки робила йому мінет, він тихо стогнав, вигинався, а буквально хвилини за 3 до оргазму закурив сигарету! Це був самий крутий мінет в моєму житті. Він скінчив мені в рот, притягнув до себе і поцілував. До цих пір мурашки по тілу, а пройшло вже більше місяця. Я терпіти не могла кращих, але тепер мрію повторити це. І тепер дика фантазія, щоб хлопець трахкав мене ззаду і курив у цей момент.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс не головне у відносинах?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом