MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Запитує: з якою метою ти мене запрошуєш?
Запитує: з якою метою ти мене запрошуєш?
OlenochkaДата: Середа, 27.12.2017, 01:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Після першого або другого побачення, по телефону не в перший раз,чую від дівчини такі питання: "а з якою метою ти мене запрошуєш" або ще гірше: "а з якою метою ти мене запрошуєш, ти хочеш, що б я була твоєю дівчиною?" Відповідаю, що хочу зустрітися
просто для спілкування і тут же виникає у неї інше питання: "а спілкування з якою метою?"
Блін, що відповідати на ці питання? І чому вони виникають? І саме по телефону!) Як це лікувати?



Радуйся таких ситуацій! Можливість постібатися
Я кажу:- будемо цілуватися, обніматися!
- займатися сексом, кохатися
- якщо будеш себе добре вести у тебе сьогодні буде секс! - крім приємного спілкування нічого обіцяти не можу! (на цю маячню клюють завжди хахаха :))
- я хочу щоб ти зірвала з мене штани і зробила мені класний мінет!- познайомитися ближче
- сходити в ресторан, на японську кухню, піцу поїсти, попити кави, кінотеатри, дискотека? smile парк, атракціони, покататися на тачці
- поїсти морозива
- на пляж.


Друга лінія:
Мабуть ти на побаченнях поводишся так, що вони не розуміють, чого ти хочеш від них wink
Косяк на першому побаченні, не зацікавив. Якщо в тобі зацікавлена дівчина, то таких питань не буде.
Взагалі якщо дівчина задає такі питання і всіляко відмовляється усамітнюватися з тобою, це не
тільки на пропозицію поїхати додому, то це явна ознака того, що не
сильно зацікавив
Прикріплення: 0423868.gif (698.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Запитує: з якою метою ти мене запрошуєш?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом