MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Без табу: Заручення підлітків?
Без табу: Заручення підлітків?
OlenochkaДата: Середа, 25.07.2018, 23:44 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Заручення підлітків це досить спірна тема. Одні стверджують, що такий крок безглуздий, інші – що якщо є любов, то вік не має значення. Впевнені, не часто навіть самі зацікавлені, тому що, якщо заручини означають, що потрібно швидко вийти заміж? А може це лише "вищий етап" відносин? Варто трохи покопатися в ці темі і спитати думку... самих охочих.Заручення з любові чи закоханості?

Так, дійсно, найважливіший критерій, думаючи про можливі заручини повинен бути не сам вік цієї пари, але тривалість їхніх відносин. Для прикладу – пара підлітків, яка разом від двох років, має більше шансів на "протриматися" до весілля, ніж їхні старші, закохані знайомі, які разом місяць. Чому це так? Ну, в основному тут мова йде про хороше пізнання і прийняття недоліків іншої людини. А їх, як правило, ми помічаємо лише тоді, коли минає перша стадія закоханості – тобто через кілька місяців.

Сьогодні заручини, весілля через п'ять років?

Деякі замислюються над іншим аспектом ранніх заручин – чи варто їх влаштовувати, якщо відомо, що весілля відбудеться лише через кілька років? А може є якась деталь, яка визначає "підходящий" період між заручинами і весіллям?

Тут немає жорстких правил поведінки – як правило, заручини тривають так довго, як бажає цього майбутня молода пара. Тим не менш, "неписані" правила такі, що весілля має відбутися протягом року/півтора після заручин. Завдяки цьому виникає ясна ситуація, як для самої пари (наречена може відразу почати планувати деталі торжества), так і для сім'ї. Так що, якщо ці питання важливі для вас – можливо , краще почекати, поки із заручинами?


З власного досвіду

А що про це кажуть самі охочі? Варто послухати дві історії, які, незважаючи на подібний початок, закінчилися зовсім по-різному.

Ганна (19 років) з Києва

„Коли мені було 17 років, я зустріла Олексія. Він був фантастичним хлопцем, ми чудово ладнали . Вже за два місяці після нашого першого побачення він мені освідчився – а я відразу сказала: "так!". І тут виявилося, що починається початок кінця наших відносин. У нас зовсім інший підхід до  багатьох речей! Для мене було абсолютно очевидно, що ми говоримо про все, усій родині, що ми починаємо готуватися, до того що за рік-два буде весілля. Олексій був неприємно здивований. Як виявилося, за його словами, заручини були "для нас", а весілля буде відбуватися через кілька років. Я відчула себе так, ніби хоче мене "забронювати". Стільки разів про це сперечалися, що врешті-решт ми вирішили розлучитися. Тому що якщо ми не могли прийти до згоди вже зараз, що буде далі..?"

Очима психолога: Основною помилкою, у випадку Анни і Олексія був брак знань, про плани на майбутнє та значною мірою... одне одного. Заручини були продиктовані миттєвим захопленням, і закоханістю, без реального мислення про життя разом. На щастя, пара розлучалася перед весіллям – в іншому випадку, ймовірно, їх чекало би розлучення.


Тамара (23 роки) з Ужгорода

Мій хлопець Андрій освідчився мені в мій вісімнадцятий день народження. Ми були разом вже два роки, але і так мене здивував. Проте вже багато разів говорили про наше майбутнє, і ми знали, що заручини-це такий "додаток" для нашої любові, а на весілля нам доведеться почекати. Поступово все, планували, обговорювали деталі. Зрештою, коли ми призначили дату, у нас не було жодних проблем – адже вже стільки разів про все говорили! А тепер я вже заміжня... вже як два місяці".

Очима психолога: Хоча Тамара і Андій були підлітками, вони взяли зріле і обгрунтоване рішення стосовно свого майбутнього. Вони знали одне одного дуже добре, так що заручини були насправді просто милою родзинкою, яка не змінила їх планів.

Чи варто заручуватися у підлітковому віці?

Якщо ви підліток, і плануєте заручини, варто в першу чергу задуматися над тим, чи є ви (обидва) готові на довге очікування на весілля. Чи кілька річний період заручин не буде здаватися вам "нудним"? Чи не зробить так, що ви почнете сваритися через різні очікування? А можливо, хочете спочатку "пазнати все", а потім готуватися до весілля "повним ходом", відразу ж після заручин? У багатьох випадках це якраз найкраще рішення.
Прикрепления: 6433768.jpg(23.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.08.2018, 14:36 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Кожен раз, коли я дивлюся відео, як дівчатам роблять пропозицію і вони милуються, плачуть, не знають, що відповісти, обіймаються, мені здається, я в такий момент або буду робити як риба на суші оу-оу-оу або скажу "ну нарешті!".
дівчина, 26 років, у відносинах 5-ий рік.....
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Без табу: Заручення підлітків?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом