MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Пішла до іншого - хоче повернутися
Пішла до іншого - хоче повернутися
OlenochkaДата: Неділя, 21.10.2018, 21:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Всім привіт. Історія така. 4 роки стосунків, більше року жили разом. Стандартні відносини двох люблячих людей... Майже ніколи не сварилися, грошей не багато було, але вистачало. Суть в тому, що на роботі їй хтось запаморочив голову, відразу стало що людина старша, забеспечена. Кинула вона мене - пішла до нього, була шалено щаслива... Тепер він її кинув. У мене немає бажання повертати її своїми зусиллями, як у всіх скигліїв, які тут вже все зрозуміти не можуть, що потрібно відпустити ситуацію, щоб щось сталося. Так от у мене проблема в тому, що мої стосунки з нею будувалися на дружбі і коли її послали - їй раптом знадобилася моя підтримка, яку я їй надав: посидів з нею... вислухав її переживання. Тепер розумію, що треба було до кінця її залишити 1-1 з цим, тому напевно цей форум і користується популярністю, тому, що коли люди вибиті з колії їм потрібно розуміти об'єктивно ситуацію. Як розумію у неї теж немає великого бажання повертатися, тому, що їй соромно і вона не уявляє, як вона після такої зради буде жити зі мною, спілкуватися з друзями, дивитися в очі батькам. От мені б хотілося напевно, щоб вона хотіла повернутися )))

Потрібна була б мені дівчина з під іншого мужика? - думаю ні. Шукати іншу - найкращий варіант.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Пішла до іншого - хоче повернутися
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом