MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як "построїти" сильну дівчину з характером?
Як "построїти" сильну дівчину з характером?
OlenochkaДата: Середа, 12.06.2019, 10:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
"мені пох, якщо щось не подобатися, там двері". Мої поради як бути мужиком з такою дівчиною та і   житті взагалі. 
Якщо щось пообіцяв - тримай слово; не відповідати у відповідь на хамство, краще промовчати і спокійно пояснити (їх це дратує бо кричать тільки дівчата і це прояв слабкості).
Поважай її думку і вона почне поважати твою, постарайся знайти компроміс, але не нехтуючи своєю думкою і амбіціями; не сперечайся даремно, якщо вона не права краще мовчки зробити по своєму; ніколи не піддавайся на провокації; якщо ти бачиш що на твою думку сруть і не поважають як особистість, просто йди.


Якщо твоє, то прибіжить сама і піде на компроміс, попросить вибачення, якщо не права;

Йдучи-йди (пред.) ніколи не бий жінку; ніколи не давай втручатися у ваші стосунки родичам; утилізуй її подружок-в 90% випадках подружки це негатив, якими б вони не були хорошими. Всіх її подружок нах. Аж до того - або я або подружки. Звичайно це не все, є стільки побутових дрібниць через які виникають скандали, але якщо дотримуватися вищевикладеного і тримати МАСТЬ, то все буде ОК! Це всі мої помилки які я робив по відношенню до своєї дружини. Яка ще та перчинка. 

Є таке спостереження. Чим більше дівчина говорить (про складний характер), тим більша ймовірність, що це все херня. Потрібно скласти стратегічний план дій. Підняти свою значимість. Коли значимість буде на висоті, почати потроху проявляти свій характер. Тут головне не злякати. Приймай рішення і неухильно втілюй їх у життя. Поводься спокійно, на її провокації не реагуй або просто погоджуйся, але роби по своєму. Рішучість спокій зроблять свою справу. У якийсь момент девчина зрозуміє, що не рулить ситуацією.Побрикається своїми "я така", якщо не поведешся то все налагодиться.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.06.2019, 12:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Цитата
Не сперечайся з нею взагалі! - Кажеш щось типу " Це моя думка І я вважаю її правильною, якщо ти не згодна з нею, просто промовчи"
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Як "построїти" сильну дівчину з характером?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом