MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Хлопець не каже що любить мене.Що мені думати? (Хлопець боїться сказати слово "люблю")
Хлопець не каже що любить мене.Що мені думати?
OlenkaДата: Понеділок, 09.03.2015, 16:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець та я знайомі вже 15 місяців. За цей час він не сказав ще мені відверто "я люблю тебе", але показує це своїми вчинками. Він є джентльменом, ніжним і ласкавим, і я люблю в ньому все. Він щирий, обіймає мене і цілує мене на людях. Все йде дуже добре. Я не хочу, щоб він відчував тиск, щоб мені сказати, я люблю тебе. Для когось це може бути дрібничка, але я чекаю коли він мені скаже це. Звісно образливо, що після 15 місяців зустрічань, він досі не сказав цього жодного разу. Скільки мені чекати , можливо він так і не наважиться на це ніколи? І як дізнатися, чи любить він мене?

Прикріплення: 3729947.jpg (41.6 Kb)
 
OlenkaДата: Неділя, 13.11.2016, 23:18 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
дивлячись на те, кому що до вподоби: почуття гумору й легкий характер або серйозність та авторітетність серед друзів і оточуючих; відповідальність та турботливість або жалюгідність та взбалмошність; високий зріст й широкі плечі або дотепність; вміння слухати або вміння розвісити локшину на вуха, ну і таке інше
 
OlenkaДата: Четвер, 09.02.2017, 22:39 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Мені здається що,мій хлопець зустрічається зімною тільки із-за моєї пиз*и, завжди коли зімною, то ввесь час тільки і трахнути мене хоче, і скоро весілля, а коли з ним, то вже і немає бажання час проводити біля нього,коли знаєш що, він тільки й сексу хоче(
Чи це я одна така, чи у всіх так, а то скоро з розуму зійду...
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Хлопець не каже що любить мене.Що мені думати? (Хлопець боїться сказати слово "люблю")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом