MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Перший поцілунок / Як повинен виглядати перший поцілунок?
OlenkaДата: Вівторок, 10.01.2017, 23:02 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Незалежно від того є ви хлопцем чи дівчиною, свого першого поцілунку ніколи не забудеш. Це перший досвід, коли ви знаходитесь так близько до іншої людини. Якщо ви хочете, щоб Ваш перший поцілунок був справді успішним, скористайтеся нашими порадами!


Немає такої людини, яка б не пам'ятала свого першого поцілунку і супутніх йому емоцій – почуття тривоги і "метеликів в животі". Багато підлітків на підсвідомості сприймає страх і стрес перед цією подією, думаючи про те як все буде. Пам'ятайте, це не іспит! Не потрібно нікому нічого доводити!

Щоб Ваш перший поцілунок не закінчився невдачею, важливо вибрати потрібну людину – того, до кого у вас будуть справжні почуттям. Поцілунок з випадковою людиною, нічим не буде відрізнятися від поцілунку своєї власної руки. Пам'ятайте, що поцілунок-це насправді прояв ніжності і почуттів близької людини!

Основний принцип говорить також, щоб нічого не планувати і не хвилюватися надмірно. У потрібний момент все прийде саме, ви напевно це відчуєте. Надмірний стрес і суто "технічний" підхід до теми, зіпсує всю магію яку несе в собі перший поцілунок. Крім того, чи дійсно ви хочете, щоб такий момент був запланований від а до я?

Як повинен виглядати перший поцілунок?

Цікаво, напевно цілуватися майстерно та з"технікою" як то кажуть "поцілувала мене взасос". Якщо ви не знаєте, як це робити взяти – не поспішайте. Почніть з декількох ніжних поцілунків в губи, потім дуже акуратно кінчиком язика оближіть рот вашого партнера або партнерки. У цей момент, швидше за все справи підуть своїм плином. Коли справа доходить до "поцілунку з язиком", ви можете ніжно масажувати кінчиком свого язика, язик коханої людини.
І це все! Вітаємо, ви зробили свій перший поцілунок! Вибір відповідної людини, часу, місця і відсутність стресу допоможе зробити так, що перший поцілунок ти не забудеш ніколи.

Боюся, що перший поцілунок в мене не вийде!
Страх-це природна реакція організму на щось, чого ще не випробував. Перший поцілунок-це унікальний, та дійсно чарівний момент за умови, що переживете його з потрібною людиною – з кимось, до кого ви ставитеся з щирими почуттям. Якщо трапиться якась невдача, то найкращим виходом із ситуації буде повернути це як жарт! Це допоможе розслабити атмосферу і, безумовно, спровокує на ще один поцілунок! Пам'ятайте – перший поцілунок-це не іспит – це прояв своїх почуттів іншій людині!
Прикріплення: 7594252.jpg (18.1 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 23.03.2017, 10:49 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Взагалі стаття норм. Взагалі свій перший поцілунок я не памятаю бо був в стельку бухий. Вобще то я не розумію чого боятися французького поцілунку. Коли реально любиш людину, то всьо вийде 100% :-) Головне довіритися почуттям. Якщо будеш цілуватися і згадувати, що читав і як правильно цілуватися, то забудеш, що в даний момент цілуєшся, поцілунок буде не пристрасний і фіговий.
 
OlenkaДата: Четвер, 23.03.2017, 10:50 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
не бійся ні4ого!!!
в мене взагалі був перший раз був дивний=)))я грала в пляше4ку з друзями ….и хлопець з яким я перший раз поцілувалась сказав що я дуже гарно цілуюсь!!!це для мене було шоком….це було з язиком так що не переймайся…)
 
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 21:22 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4517
Я не вмію цілуватися.Я думаю, що це чудово в перше поцілуватися із своїм хлопцем . І соромно не має бути, що це в тебе в перше, головне це щоб хлопець тобі подобався і ти справді хотіла його поцілувати. Якщо в вас серйозні стосунки і ти йому довіряєш, я думаю, він зрозуміє і якщо має більше досвіду то проблеми не буде, головне на цьому не зациклюватися і не переживати. Можливі різні варіанти, наприклад попросити потренуватися з другом, та це може викликати обурення у твого хлопця. І навіть ,якщо він не дізнається чи ти впевнена , що не почнуться докори сумління. Тому пораджу тобі просто спробувати цілуватися саме з тими хто тобі подобається, а досвід прийде з часом!:)
Прикріплення: 7140689.jpg (18.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.02.2018, 17:39 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4517
Я ніколи не забуду свій перший поцілунок...він розкрив рота, мов хотів проковтнути мене, а потім залив мене слиною....як це було бридко......звідси висновки: рот широко не розкривати, тільки в міру необхідності проникнення язика, слюні спочатку треба проковтнути, або ще хороший спосіб, щоб знизити слиновиділення - перед поцілунком випий трохи простої води...ну і не забувати про свіжість подиху, особливо після їжі)) 

Прикріплення: 1064415.jpg (4.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.07.2018, 10:39 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4517


Прикріплення: 4219055.jpg (53.1 Kb) · 3102925.jpg (53.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 10.06.2019, 20:25 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4517
Чому ти повинна поцілуватися?

Поцілунок-це не тільки приємний спосіб показати почуття, але і саме здоров'я. Не віриш? Сама дізнаєшся!

Про поцілунок ми зазвичай відносимо до категорії задоволення і близькості з партнером, а не як спосіб здоров'я. Виявляється, однак що поцілунок може сприятливо вплинути різні аспекти, які ми озвучуємо нижче.

Користь від цілування
Добре впливає на шкіру. Поцілунки залучають м'язи обличчя, завдяки чому наша шкіра стає більш пружна і міцна.

Знеболююче. Вчені довели, що поцілунки позитивно впливають на головний біль, а також зменшують менструальні болі.

Робить нас щасливішими. Кожен поцілунок підвищує рівень ендорфінів, тобто гормонів щастя. Одночасно знижується ризик розвитку депресії.

Наповнює киснем наш організм. Поцілунки, піднімають нам рівень адреналіну, а дихання і пульс стає прискореним, у зв'язку з чим рівень кисню в організмі збільшується.

Підтримує втрату ваги. Протягом 1 хвилини поцілунку задіяно до 40 м'язів голови і шиї, що змушує, таким чином, спалювати близько 26 ккал. Крім того, тоді підвищується температура тіла, і прискорюється обмін речовин.

Запобігає появі карієсу. Обмін слиною між партнерами викликає вимивання бактерій, відповідальних за виникнення карієсу, а також нейтралізує шкідливий вплив кислот. Крім того, слина благотворно діє на зубну емаль, ремінералізує її.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом