MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як спокусити хлопця, не знаючи його?
Як спокусити хлопця, не знаючи його?
OlenochkaДата: Понеділок, 01.07.2019, 21:22 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Зачарував Тебе, незнайомець, і цікаво, як би ти могла його підчепити? У цій статті знайдеш цінні поради.

Більшість з нас воліли б, щоб хлопець був ініціативний і зробив перший крок. На жаль, ми не завжди можемо на це розраховувати, і іноді ми повинні взяти справу в свої руки. Що робити, щоб проявити до нього інтерес? Продовжуй читати!Як спокусити хлопця, не знаючи його?

На це питання немає однієї, універсальної відповіді, адже ситуації бувають різні, а незнайомця можна зустріти в справді багатьох місцях. Іноді потрібно діяти швидко, тому що у нас є буквально кілька хвилин, щоб поговорити, і іноді ми можемо переосмислити нашу "стратегію". Нижче розглянемо кілька найбільш поширених ситуацій.

Як спокусити хлопця в громадському транспорті?

В автобусі або трамваї потрібно діяти швидко, тому що ваш об'єкт бажання може вийти через хвилину, і ви більше не зустрінете його.

1. Встановіть зоровий контакт. Коли Ваші погляди з ним, посміхніться йому і подивіться на його реакцію. Можливо, відповість на твою посмішку і сам познайомиться?

2. Знайдіть його на сторінці. Може і не верх мужності, але що робити, якщо ти соромишся заговорити, а він для цього не має наміру? Це може статися за умови, що по-перше він звернув на Тебе увагу і Тебе запам'ятав, а по-друге, відстежує цю сторінку і побачить пост.

3. Поговори з ним. Зоровий контакт, посмішка, сайти... Все супер, але що робити, якщо хлопець читає книгу або дивиться у вікно і взагалі не дивиться на всі боки? У цій ситуації необхідно почати розмову. Ви можете задати питання з приводу книги (під приводом, що її друзі порекомендували, але ти не впевнена і хотіла б дізнатися більше думок) або запитати годину, а потім модель свого телефону (тому що ви хочете купити такий же і не знаєте, чи варто). Спробуйте знайти якийсь пункт кут для розмови, зроби глибокий вдих і вперед!

Як спокусити хлопця в кафе?

Це досить рідкісна ситуація, тому що в бари або кафе ми зазвичай зустрічаємося з кимось, але якби така ситуація сталася, і він сидів один за столиком, тоді підійди запитай чи вільний він, і якщо це підтвердиться, запитай, чи ти можеш сісти, тому що тобі не подобається їсти на самоті. Коли він погодиться, побажай йому приємного апетиту з посмішкою і дай йому деякий час на розмову. Може статися так, що він цього не зробить, тому що соромиться або у нього немає ідеї – тоді Ти дій. Запитай, чи часто тут буває, або рекомендує якісь страви.

Громадський транспорт, ресторан це, на нашу думку, одні з найпопулярніших місць, де можна познайомитися і підчепити хлопця.

Джерело dlanastolatek

Прикрепления: 7288035.jpg(53.2 Kb) · 2847052.jpg(83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 25.09.2019, 21:19 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Спільні теми для розмови, завжди є маленькою спокусою
 
OlenochkaДата: Вівторок, 01.10.2019, 18:22 | Сообщение # 3
Постів: 4157
А як ви знаєте секрети? Напишіть нам
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Як спокусити хлопця, не знаючи його?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом