MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » В мене є свої стихії, які допомагають мені жити: кар`єра, др
В мене є свої стихії, які допомагають мені жити: кар`єра, др
knopaДата: Субота, 23.01.2016, 08:36 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
В мене є свої стихії, які допомагають мені жити: кар`єра, друзі, стосунки. Для мене ці "три кити" є обов`язковими. До речі, розташовані по ієрархії потреб. Сьогодні один мій знайомий був дико здивований, чому це для мене самореалізація у професійній сфері важливіша за саморелізацію себе як жінки, дружини. Коли я сказала, що не створена для сім`ї взагалі він ще більш засмутився. Але ще більше він засмутився, коли я почала пояснювати такий свій погляд на життя.
Я не довіряю чоловікам. І кожне їхнє слово готова піддавати сумніву. І у більшості випадків я не помилюсь. Зараз пішла мода на псевдочоловіка, котрий кидає слова на вітер, пішов фешн на нерішучих до конкретних дій. Як я можу довірити такому своє і так чутливе сердце. А тим паче життя. Як такому чоловікові можно довірити життя дітей? Не розумію чому я маю це робити. І в мене було зустрічне питання - так а хулі не кар`єра? І я все одно обламалась, адже були ще друзі. Але навіть на це з`явилась своя відповідь. За таких короткий період часу я передивилась своє відношення до дружніх стосунків. І зрозуміла, скільки навколо речей, які мене бісять і основними подразниками є саме мої друзі. Чи це вже дуже голосна назва. Пофіг. Суть залишається суттю - довірчої особи немає. Можливо це і проблема, але на даний момент не для мене. Питання залишається - "А хулі тепер не кар`єра, блять?! Аргументовані відповіді ти отримав. Тіна перемогла?". На що він помовчав і сказав лише одну фразу: "А як закохаєшся?". Моя відповідь була менш душевною:"От лайно!". Я чую регіт. Є лише одна річ котра садить на коліна - це закоханність, емоції від котрої просто не дають дихати. І всі плани на життя руйнуются до біса. От лайн
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » В мене є свої стихії, які допомагають мені жити: кар`єра, др
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом