MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:35 | Пост # 1
Постів: 1302
Не можу про це розповісти мамі.А вона в свою чергу мама питає про оцінку,а я незнаю що їй відповісти, а моя мама дуже строга і я знаю що тоді конфлікту не минути. Допоможіть будь-ласка зробити правильний вибір.

Співчуваю. З власного досвіду скажу, що як то не дивно прозвучить, та варто розказати чим раніше тим краще. Чому? Тому що образно це схоже з уколом або відриванням пластиру. Так, можна про те багато думати, не хотіти, боятися, відривати пластир волосинка за волосинкою і це все справді боляче, набагато гірше ніж сам укол. Важливо вибрати момент, коли ти зможеш наважитись і коли мама буде спокійною. Розкажи мамі про свої емоції, про те що переживаєш і знайди для себе щось таке, що могло б підтримати тебе після розмови.
Прикрепления: 6669236.jpg(100.3 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::