MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Не можу про це розповісти мамі.А вона в свою чергу мама питає про оцінку,а я незнаю що їй відповісти, а моя мама дуже строга і я знаю що тоді конфлікту не минути. Допоможіть будь-ласка зробити правильний вибір.



Співчуваю. З власного досвіду скажу, що як то не дивно прозвучить, та варто розказати чим раніше тим краще. Чому? Тому що образно це схоже з уколом або відриванням пластиру. Так, можна про те багато думати, не хотіти, боятися, відривати пластир волосинка за волосинкою і це все справді боляче, набагато гірше ніж сам укол. Важливо вибрати момент, коли ти зможеш наважитись і коли мама буде спокійною. Розкажи мамі про свої емоції, про те що переживаєш і знайди для себе щось таке, що могло б підтримати тебе після розмови.
Прикріплення: 6669236.jpg (100.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Отримала двійку з контрольної роботи, як розповісти мамі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом