MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Дівчата, ображають мене в класі.
Дівчата, ображають мене в класі.
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
У мене в класі є деякі дівчата які люблять ображати мене і моїх подруг (навіть були бійки) це все мені вже нодоїло я хочу заступитися за себе але без бійок та сварок але так щоб вони але чіпали мене більше. Дайте мені пораду, як їх провчити.

Ображають інших люди ті хто має занижену самооцінку і невпевненість в собі. Таким способом вони самі собі доводять свою значимість.



В залежності від ситуації є два способи.


Перший – ігнорувати, якщо вас зачіпають – значить ви реагуєте емоційно(нервуєте всередині, відповідаєте словами тощо). Не реагувати, мати терпіння і не реагувати на провокації, через деякий час їм набридне та стане нудно і вони самі перестануть.

Другий варіант – показати свою силу(духовну), показати що ви вище їх і те що вони роблять некрасиво, неприпустимо і т. п. Це скоріше внутрішній посил, впевненість в очах "ми вас не боїмося".

Якщо я не відповіла на твій запит – уточни його або розкажи деталі.
Прикріплення: 9282440.png (187.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 10.03.2018, 19:24 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Коли я був в початкових класах, мене постійно ображав один хлопчина, на пару років старша за мене. І тоді за захистом я пішов до старшого брата. Я думав, що брат поговорить з тим хлопцем, але він поговорив зі мною. Діалог був приблизно такий:
Він: А ти йому відповів? Давав здачу?
Я: Ні. Адже то він мене вдарить, а якщо дам здачу - гарненько відмухає.
Він: А ти дай йому здачу разок. І він на майбутнє буде знати, що навіть якщо він тебе відмухає, то хоч пару раз так теж здачі отримає. Думаєш йому в кайф буде навіть пару ударів отримати?
 
planetakinolinkyДата: Вівторок, 29.05.2018, 13:18 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 5
Ситуації бувають різні, але ніколи не треба складати руки, вихід є завжди.
 
OlenochkaДата: Середа, 06.06.2018, 09:00 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
planetakinolinky, це правда)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Дівчата, ображають мене в класі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом