MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Дівчата, ображають мене в класі.
Дівчата, ображають мене в класі.
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:47 | Пост # 1
Постів: 1302
У мене в класі є деякі дівчата які люблять ображати мене і моїх подруг (навіть були бійки) це все мені вже нодоїло я хочу заступитися за себе але без бійок та сварок але так щоб вони але чіпали мене більше. Дайте мені пораду, як їх провчити.

Ображають інших люди ті хто має занижену самооцінку і невпевненість в собі. Таким способом вони самі собі доводять свою значимість.В залежності від ситуації є два способи.


Перший – ігнорувати, якщо вас зачіпають – значить ви реагуєте емоційно(нервуєте всередині, відповідаєте словами тощо). Не реагувати, мати терпіння і не реагувати на провокації, через деякий час їм набридне та стане нудно і вони самі перестануть.

Другий варіант – показати свою силу(духовну), показати що ви вище їх і те що вони роблять некрасиво, неприпустимо і т. п. Це скоріше внутрішній посил, впевненість в очах "ми вас не боїмося".

Якщо я не відповіла на твій запит – уточни його або розкажи деталі.
Прикрепления: 9282440.png(187.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 10.03.2018, 19:24 | Пост # 2
Постів: 1302
Коли я був в початкових класах, мене постійно ображав один хлопчина, на пару років старша за мене. І тоді за захистом я пішов до старшого брата. Я думав, що брат поговорить з тим хлопцем, але він поговорив зі мною. Діалог був приблизно такий:
Він: А ти йому відповів? Давав здачу?
Я: Ні. Адже то він мене вдарить, а якщо дам здачу - гарненько відмухає.
Він: А ти дай йому здачу разок. І він на майбутнє буде знати, що навіть якщо він тебе відмухає, то хоч пару раз так теж здачі отримає. Думаєш йому в кайф буде навіть пару ударів отримати?
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Дівчата, ображають мене в класі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::