MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » ЯК ОБЛАШТУВАЛИ НАШ НОВИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІМ? ОГЛЯД БУДИНКУ ПІ
ЯК ОБЛАШТУВАЛИ НАШ НОВИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІМ? ОГЛЯД БУДИНКУ ПІ
OlenochkaДата: Понеділок, 05.12.2022, 12:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
 
OlenochkaДата: Понеділок, 05.12.2022, 12:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
 
OlenochkaДата: Пятниця, 09.12.2022, 12:20 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4504
Сьогодні Стів Кауфманн виклав ролик-діалог з якоюсь російською дамочкою, яка зараз працює в Україні і вивчила українську, на тему - як сильно українська відрізняється від російської. Цікавий ролик, хто хоче, може знайти в Ютюбі. Діалог ведеться англійською, але є субтитри.
Вона каже, що росіянину, який ніколи не чув української, неможливо на слух розуміти українську.
Іноді ціле речення складається із цілком відмінних слів.
Як приклад вона навела
Освічена людина повинна користуватися незалежними джерелами - Образованный человек должен пользоваться независимыми источниками.

Ця українська фраза російськомовному без словника зовсім незрозуміла.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.12.2022, 14:41 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4504
Є люди які виїхали закордон, але їм цього мало. Їм хочеться підтвердження і захоплень ними з боку "який я офігенний та добре зробив" (тому що вони в цьому не впевнені). Але основна потреба в тому, щоб їм заздрили. Вони отримують свій "допінг" коли хваляться. Це якась захисна реакція психіки. Я і до війни помічав, що багатьом хто виїхав, дуже потрібно довести тим хто залишилися, як у них все добре. Напевно це їх спроба переконати в першу чергу себе ))
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » ЯК ОБЛАШТУВАЛИ НАШ НОВИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІМ? ОГЛЯД БУДИНКУ ПІ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом