MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вчитель початкових класів,англійської мови,репетитор.
Модератор форумуДата: Вівторок, 01.10.2024, 19:28 | Повідомлення # 1





Привіт, мене звати Жанна я - вчитель початкових класів,англійської мови,репетитор. Саме я допоможу вашій дитині в вивченні та підтягненні таких предметів, як: математика, українська мова, читання, письмо, ядс, англійська мова а також інформатика(початкова школа).
Уроки проходять онлайн! Для навчання я використовую різні дидактичні методи, прийоми.Допомога з домашніми завданнями.
За більш детальною інформацією - пишіть в особисті повідомлення!Є відгуки.



https://www.google.com/url?sa=....l=https
Прикріплення: 4754450.jpg (112.4 Kb)
 
knopaДата: Вівторок, 01.10.2024, 19:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 767
☝️
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.10.2024, 15:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4581
Прочитав на форумі то розвеселило:
Десь чув таку пораду — «На некомфортні питання давайте ще більш некомфортну відповідь, щоб у того, хто запитав, зникло бажання задавати вам подібні питання в майбутньому». Наприклад:
— Ого, вітаю з одруженням! Коли плануєш народжувати?
— Не знаю, мабуть не скоро, ми з моїм чоловіком займаємося лише оральним і анальним сексом
— Ого, вітаю з одруженням! Коли плануєш народжувати?
— Та ми над цим активно працюємо кожен день, іноді прямо під час обідньої перерви, а воно щось якось не йде. Може порадиш якісь хороші пози для того, щоб збільшити шанси завагітніти? Ось твоя дружина після сексу у якій позі завагітніла?
— Ого, вітаю з одруженням! Коли плануєш народжувати?
— Я довгий час була лідом команди джунів і зрозуміла, що не витримаю ще одну істоту, яка весь час плачить, кричить и засипає мене тонною запитань щосекунди. Краще ми заведемо собаку чи котика. Їх хоча б можна зачиняти у підвалі, якщо вони будуть серунькати на стіл або на робочий ноут.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом